Graphilla.com :: Преглед на тема - LOGOS
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

LOGOS

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 5:49 pm    Заглавие: LOGOS Отговорете с цитат

logos post





gornoto e za UK company
mecho e logo za priatel :)
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 6:00 pm    Заглавие: Re: LOGOS Отговорете с цитат

implant написа:
gornoto e za UK company
mecho e logo za priatel :)


мечо ми прилича на прасчо... но както и да е
дай малко повеч инфо с кво се занимава таз ЮКей къмпани... че мене мноо от логотата са ми харни...
да видим ...
м?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 6:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

eee kade na prase takiva ushichki be... i kat poglednesh eno prase po goliamata chast ot heada e zurla..!!!?

mi tele i i-net comunication...i-net cafe's..mobilphone dilers..i tn...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 6:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mii.. bamumaata sa kak da ti obesna koe mi areswa :)

t.e. te si4kite sa mnoo goteni - bez twa sinjo - chernoto deto e tochno pod copyright-a...

a naj mi areswa ot dqsnata "kolonka" tretoto otgore nadolu....

sashto mnoo me kefi twa det e to4no nad glawata na "prascho" :) s eda strelka deto e... ama neshto ne mi se struwa za telecomm... podhodqshto :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 6:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ne telecom bre...ne100 kat i-net provider i phone uslugi imat demek prodafat tel card za razgovori po all world...i tn.. ne100 kato orbitel...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 6:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
ne telecom bre...ne100 kat i-net provider i phone uslugi imat demek prodafat tel card za razgovori po all world...i tn.. ne100 kato orbitel...


е да де.. тва имах и аз предвид... просто не съм се аз изразил праилно
:))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 6:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nai-mnooou haresvam ie tfa


_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 11:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

s prawo ti hareswa to e edinstweno deto ima unikalen po4erk druite ne staa deiba ma twa se wpiswa grafi4no nawsikadae samodeto get direkt ne me predrazpolaga kum zawoi w liniata:))) ma twa si e moe mnenie
Върнете се в началото
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Съб Дек 07, 2002 1:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nubi :
tfa moa ti go obiasnia taka: che dosia si se lutal v tumnite zavoi na nevernite putishta i...ta taaaa hop si nameril vernia :)))

btw naish ko zabeliasfam..printnal sum si gi az tuka tez logos na mastilkata
i gi pokazvam na diferent people..i ko mi prai fpechetlenie..seki si haresva razlichno logo...det sa kazali NA FKUS I CVET TAVARISHT NET! obashe naish koe logo sabra nai-mnooo glasove..? Razbira se che tfa s unikalnia
pocherk..nali e moia :))). No samo na glas sled nego e tova sus strelkata or krugcheta deto e v prespektiva...mdammm
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Съб Дек 07, 2002 1:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мнооо яки деа! Бтв как си направил това най-долу най-вляво? Не мечо де, на Get Direct? Просто freehand ли си го гънал, или е имало некво 3Д някъде? :)

Вече са наравно гласовете, мене тва най-харесваното ми е па по-обикновено и познато от огънатото! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Съб Дек 07, 2002 2:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Мнооо яки деа! Бтв как си направил това най-долу най-вляво? Не мечо де, на Get Direct? Просто freehand ли си го гънал, или е имало некво 3Д някъде? :)

Вече са наравно гласовете, мене тва най-харесваното ми е па по-обикновено и познато от огънатото! :)


ako e s Illustrator ne e osobeno trudno da go ogane taka :)
ima si filterche :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Съб Дек 07, 2002 2:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ima free distort v illustratora... kato 3d si e..ima i kpt 3d...az sum polzval vtoroto :)
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Дек 08, 2002 7:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Takaaa opredelino tva s koeto si napravil i CI e lidera.

Zabeliazvam az edna rabota, deto molia ne ia priemai kato lichna napadka, ama silno se vliaesh ot edno neshto deto az mu vikam logoed.com style, ne che e losho, ama taka chovek malko gubi identichnost. E toia mecho e mnogo takav primer, povecheto ot versiite na Ged Direct sashto malko ili mnogo.

Za CI, samo vizitkata mi se struva malko natovatena ot kam elementi i cvetove, ma moje bi ako e sama shte stoi kakto triabva.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Дек 09, 2002 3:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

niam predstava kfoe logoed.com ne moa da ia fida taia stranica ako stava vapros za url. ama chak puk da si gubia style i identi. eeee 100 ne mojesh
da priemesh che tfa e moiata identich. mmm btw za zabelejkata che e po dobre izchisteno, bez mnogo elementi na CI sum absolutno suglasen s teb
no pitai klienta dali ne e po dobre cvetnichko da si e..?? :))))

sega za mecho...tfa e edno mnogo izchisteno i prosto logo ako zabeliazvash ot samo edin element. ne kazvam che niko ne moje da se seti da go napravi podobno...no na men ideiata mi doide dokato biah vuv
WC-to s edni pruskani tapeti tam edni ot tezi random petunca obrazuvaha ne100 podobno...ta ideiata mi e ot tam :))) prednaznacheno e za t-shirt.
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Дек 09, 2002 4:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ma nemam nishto protif tva da e tvoiata identichnost, prosto za prav pat sam go vidial toia stil s debelite conturi, koito se iaviavat osnovni elementi ot logoed, i vsichko podobno koeto vidia posle mi napomnia za tiah.

Izobshto ne tvardia che gi imitirash, to v nasia bransh nadali veche moe da se izmisli neshto deto drug ne go e pravil:) Az opredeleno sashto imam ochevadni zabejki kam opredeleni stilove, i ne go kria :)

Logoed.com veche ne raboti neshto, mai razvaliha dushluka tam:)
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Дек 09, 2002 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

btw sichki logota koito sum pravil trugvat ot list i himikal..mngo se izrodi rabotata s computrite...hop iaaa toia font kuf hubaffff..ooo i kfo cvetnichkooo...ne e kato edno vreme. Liniika, merish, triish, itn. Spored men ideiata e nai vajna za edno logo..ot tam natatuk vizuala se naglasia spored neia. ma tfa si e ciala nauka..dosta knigi sum razcukal po temata.
Ima dosta oshte da se uchim... I vse pak tova koeto mi pravi vpechatlenie pri razvitieto na edno logo prez period ot kakto e suzdadeno do sega to se promenia, kato stava vse po-izchisteno i oprosteno... bez da gubi identichnost.
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov