Graphilla.com :: Преглед на тема - Small&White Kitchen
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Small&White Kitchen
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LOC



Регистриран на: 21 Ное 2005
Мнения: 438
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 01, 2010 5:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@maceman-пиша рядко, ама как пиша само а? :D:D:D:D:D:D (некадърно и овлекателно...се едно съм Шекспир след лоботомия)

@6a6o- мисля, че не си уловил сарказма ми по въпроса за общовалидните принципи...ще си позволя да го синтезирам:
Немога да се приема общовалидни принципи за красота, понеже нито всички растем в еднаква среда, нито имаме еднакви изживявания, нито еднакъв манталитет... (дори няма гаранция, че всички възпремаме една и съща честота светлина/звук по един и същи начин)

Цитат:
Да не си възпитаник на НАТФИЗ?

SIR! Are you implying that my behavior in some form or manner suggests an affiliation with that pseudo-intelectual institution! MY WORD! If we are to indulge in unprovoked slander, I dare say, your mother is so fat, that I really don't feel comfortable making a joke about it.
(превод: не съм голям фен и на натффффффиз)
_________________
...I'm an idiot!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 01, 2010 5:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Представям си каква щеше да е драмата, ако някой не беше харесал масата например......
_________________
www.vrabchev.com
www.slideman.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sixide



Регистриран на: 29 Мар 2007
Мнения: 597
Местожителство: Heidelberg, Germany

МнениеПуснато на: Сря Дек 01, 2010 5:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vrabchev, чакай, има време. Сега още сме на столовете.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LOC



Регистриран на: 21 Ное 2005
Мнения: 438
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 01, 2010 5:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@vrabchev- Еми аз тръгнах от борбата за свободата ни за изразяване на лично мнение...и стигнах до борба с някакъв вид "арт фашизъм" който очевидно е определил, че всички трябва да харесваме някакъв си стол и нямаме право да го подлагаме на дискусия....

....маса...ябълка...Хитлер/картофобелачка...се ми е тая!
Членовете на този форум сякаш са забравили какво би трябвало да е един форум всъщост.
_________________
...I'm an idiot!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LOC



Регистриран на: 21 Ное 2005
Мнения: 438
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 01, 2010 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[img]http://ak2.static.dailymotion.com/static/video/686/377/9773686:jpeg_preview_medium.jpg?20100726125035[/img]
FREEEEDOOOOM!!!
_________________
...I'm an idiot!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 01, 2010 7:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

какво направихте , бях се заклел да мълча :D

тази тема подейства по-ефективно от мъчения с ток , вода и отбрани екрани с твърде светъл интерфейс на Apple мигащи епилептично към изтерзаните ми очи.

Лично подкрепям почина на другаря LOC за свобода на словото и любов между прогресивните народи.

не мога да не отбележа че столовете наистина са зле ,
но това вече е в страни от дискусията и затова го отбелязвам с леко притеснение че ще ме изпрвят пред другарски съд за offtopic и престъпления срещу скъпия лидер и ще ме пратят в Гулаг където по цял ден ще оправям епилептични бъгове и стереоскопия.
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 01, 2010 8:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ConcreteDonkey, как можа. Човека ти каза, че хората преди нас за написали закон за красивото и трябва да харесваме едни и същи неща. Щом е казано, че столът е красв, значи е така, няма какво да спорим. Остава да схванем, че нямаме модерно виждане и да си живеем в нашият си селски измислен свят.
_________________
www.vrabchev.com
www.slideman.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Дек 01, 2010 8:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък търся кой да ми дизайнне и изпълни кухнята... Столовете ме кефят, но искам да е достатъчно ясно колко непривлекателна е идеята да седна на един от тях. Вероятно ще пусна отделна тема по проблематикада занимаваща ме в момента...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Сря Дек 01, 2010 9:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЛОК прави ми впечатление че за пореден път намесваш Хитлер в някакви остроумия и наблягаш на това колко не си ок с нещо свързано с него. Това е притеснително.
Твоето е много характерно поведение за хората които крият нещо.
Скритите гейовете без никой да ги пита са най-яростните врагове на хомосексуалистите в медийното пространство.

А и вместо да хейтиш по натфиз, виж, кой сорт грозде харесваш преди това, кисело сладко или друго. Не знам на Хитлер, кое му е било любимо, но не аз съм експерта.
Лош Хитлер.

И спри да хейтиш бе човек :0) be positive

толкова излишна енергия в пространството, може да се оползотвои по-качествено.

със здраве, и не се сърди на това с Хитлер, но наистина прави впечатление.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 02, 2010 8:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ех , помня времена в които човек можеше да си каже мненито без да го обвиняват че е подмолен скрит гей вълшебник - антисемит хейтър ... о почакай... всъщност не помня .

p.с. ако шегичките означаваха това което казваш , то 90% от комиците ще излязат расисти некрофили, гейове педофили и тнт.
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LOC



Регистриран на: 21 Ное 2005
Мнения: 438
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Дек 02, 2010 12:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И тук аз вече съм в шах и мат...
Незнам как да обясня какво е това "хумор" и как се ползва...

Моля, ако има тук някой високо увъжаван съфорумник, с повечко висши от мене, дето не е гей-антисемит-селянин-простак-келеме, да удари едно рамо по темата!

Био, благодаря ти за участието.
_________________
...I'm an idiot!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Дек 02, 2010 12:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Май тук всеки казва по нещо си и другите го разбират по свое му, докато същинската тема се изгуби.
Та понеже е по-важно какво е мнението ни за картинките, те наистина са хубави, с някои вече споменати по-горе забележки, които лесно се фиксват (ябълките и турбосмуута например). Харесва ми цветовата гама и светлината. Останалото мисля че би трябвало да се отправи към дизайнера на въпросните мебели, а той вероятно няма да ни отговори, така че...
_________________
www.vrabchev.com
www.slideman.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Дек 02, 2010 2:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре де, столовете са умопомрачително грозни, апа ако не Рашид, ами Мохамед да ги е проектирал... и отделно как не се връзва дънероподобната им форма с това маломерно кухне...

И само да спомена, от големите имена сам виждал много хубави неща, но и разни дето ти се иска никога да не са измислени и произвеждани...
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Чет Дек 02, 2010 10:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ConcreteDonkey написа:
ех , помня времена в които човек можеше да си каже мненито без да го обвиняват че е подмолен скрит гей вълшебник - антисемит хейтър ... о почакай... всъщност не помня .

p.с. ако шегичките означаваха това което казваш , то 90% от комиците ще излязат расисти некрофили, гейове педофили и тнт.


аз пък помня времената, в които хората отделяха повече време да бъдат креативни, конструктивно критични и по-малко да се правят на интересни, което е най-големия проблем
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Дек 03, 2010 12:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

тва е щот си твърде стар, ма не супер стар :)
_________________
minimiro.com

whitewater
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пет Дек 03, 2010 2:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

цъгласен. стар съм.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Дек 03, 2010 10:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

изкушавам се да ти отговоря с цитат от библията , но сигурно ще го приемеш за "правене на интересен" вмето за конструктивна критика.
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Пет Дек 03, 2010 12:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

гулеми сте мрънколници :)
като ви пречат столовете ретуширайте си ги!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пет Дек 03, 2010 7:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Може и врачка да ми докараш ако ще те кара да се чувстваш по-добре.

И мен не ме кефят нещо столовете, ама па аз на килсвич интериорите па не бих минал дори близо до тях, ама не бълвам жупел, хитлери и секви анатеми по тях. По вкус и по цвет товарищи нет.

А в крайна сметка, кой от тука отворковците е седял на такъв стол та да знае удобен ли е или не? Никой?
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Пет Дек 03, 2010 8:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди няма месец седях на много (МНОГО!) подобен стол докато чаках да се освободи маса.

Макар и така да се случи, че чичо Ади не седеше до мен, преживяването на последващите 15 минути беше достатъчно да ме убеди, че ако съм изправен пред избора или да седя още 15 минути, или да изляза да играя футбол сам срещу целия Вермахт..... ами запретвам си крачолите. Всъщност, след като седнах разбрах веднага чрез седалищно провокирана индукция, че няколкото елегантни двойки в заведението са редовни посетители, защото те бяха предпочели да изчакат прави.

Та така. Това беше дългият начин да отговоря, че да, някой е сядал на подобен стол..... отворко.

Едно не мога да разбера -- имаш подобни столове вкъщи и си емоционално обвързан с тях, или считаш, че правото на критика е заделено специално и единствено за теб? И че (от моя гледна точка остроумният) хумор е анатема и трябва да бъде избито при първи удобен случай от фриволните глави на постващите посредством досада и озлобени нападки?

Не е хубаво така.
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov