Graphilla.com :: Преглед на тема - Студио за уеб дизайн
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Студио за уеб дизайн

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
AngeloFF



Регистриран на: 21 Ное 2003
Мнения: 200
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2010 5:01 pm    Заглавие: Студио за уеб дизайн Отговорете с цитат

Толкова отдавна не съм пускал нещо тук, че чак бях забравил от къде се пуска нова тема. Както и да е. Наскоро пуснах новия сайт на фирмата и ще се радвам на коментари можете да го видите на адрес:


http://www.idit.bg

Лого също е ново, но не е моя продукция.. все пак и за него коментарите са добре дошли.
_________________
Angeloff.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2010 5:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

на кво си тествате страниците.. при мен има зверски разминавания при различните браузъри...на ИЕ32бит не ми чете прозрачноста на пнг-та... пляска някав сив фон.. може проблема да е при мен ма знам ли...
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
AngeloFF



Регистриран на: 21 Ное 2003
Мнения: 200
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2010 6:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DR2 написа:
на кво си тествате страниците.. при мен има зверски разминавания при различните браузъри...на ИЕ32бит не ми чете прозрачноста на пнг-та... пляска някав сив фон.. може проблема да е при мен ма знам ли...


Хммм интересно. Абсолютно на всичко съм я тествал и няма проблеми, но пак ще погледна.
_________________
Angeloff.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Greenhorn



Регистриран на: 10 Мар 2006
Мнения: 767

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2010 6:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен ми харесва. Има неща за дялкане, но като цяло ми оставя приятно впечаятление.

Логото за мен е един абсолютно нечетим символ. Сменете го.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Deskov



Регистриран на: 26 Юни 2006
Мнения: 423

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2010 6:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И на мен като цяло ми харесва. Поздравления.
Менюто горе някак ми се натрапва и ми седи във въздуха, но това може би е въпрос на вкус и гледна точка :)
_________________
If you can imagine it, you can create it. If you can dream it, you can become it.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2010 7:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

интересно е, приятно, съгласна съм с Грина за треските, но като цялостно впечатление ми е приятно. Снимката за контакти е твърде "Хот" съвсем други мисли нявява:)
_________________
Илюстратор на свободна практика.

http://www.shop.pipilota.com

http://www.behance.net/pipillotte

https://www.facebook.com/pages/Pipilota/190244357663915?ref=ts

http://illustrators.ru/users/Irina_Pamyatnih/portfolio
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
AngeloFF



Регистриран на: 21 Ное 2003
Мнения: 200
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2010 7:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pipi ще си направя друга снимка. Важно е работа да се върши.

Ще се радвам, ако нещо конкретно ви притеснява, че то нали знаете като блееш в един дизайн повечко време и почват да ти се губят детайлите.
_________________
Angeloff.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Дек 08, 2010 7:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мен ме притеснява формата ви за калкулиране на предварителни оферти и други такива неща, ама те нямат връзка много с дизайна, а по скоро със самото позициониране на фирмата, сейлс стратегията ви и прочие, като например това че контактното лице е дизайнер?
Намирам най-различни обяснения, но това е тема за съвсем друг разговор и не знам до колко Графила е правилния форум. Като дизайн може би се прекалява повечко с детайла и няма достатъчно силен изведен единен стил, но се откроявате много на общия фон и няма откровено дразнещи кусури, така че успех момчета.
_________________
Илюстратор на свободна практика.

http://www.shop.pipilota.com

http://www.behance.net/pipillotte

https://www.facebook.com/pages/Pipilota/190244357663915?ref=ts

http://illustrators.ru/users/Irina_Pamyatnih/portfolio
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Дек 09, 2010 12:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

One man, firm?
В смисъл, не, че има нещо лошо, ма винаги съм се чудел (ако е така) що такива хора който очевидно са кадърни сами да си извеждат нещата докрай, що се опитват да изглеждат като мултинационална компания....
_________________
minimiro.com

whitewater
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
zaheto



Регистриран на: 19 Дек 2005
Мнения: 885
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Дек 11, 2010 4:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И на мен сайта ми харесва :) Свеж е.
Както каза и Greenhorn логото е много нечетимо. Ако не бях погледнал в URL-то никога нямаше да разбера как се казва фирмата...

Успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Дек 11, 2010 10:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Greenhorn написа:
Логото за мен е един абсолютно нечетим символ. Сменете го.


+1
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
AngeloFF



Регистриран на: 21 Ное 2003
Мнения: 200
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Дек 14, 2010 10:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

pipi написа:
Мен ме притеснява формата ви за калкулиране на предварителни оферти и други такива неща, ама те нямат връзка много с дизайна, а по скоро със самото позициониране на фирмата, сейлс стратегията ви и прочие, като например това че контактното лице е дизайнер?
Намирам най-различни обяснения, но това е тема за съвсем друг разговор и не знам до колко Графила е правилния форум. Като дизайн може би се прекалява повечко с детайла и няма достатъчно силен изведен единен стил, но се откроявате много на общия фон и няма откровено дразнещи кусури, така че успех момчета.



Благодаря за коментара. За позиционирането наистина си личи, че не съм се позиционирал още съвсем и на 100%. Надявах се да не е толкова видно, но явно ще трябва да поработя доста в тази насока. Всякакви коментари /може и ЛС биха ми били в помощ/


Цитат:
One man, firm?
В смисъл, не, че има нещо лошо, ма винаги съм се чудел (ако е така) що такива хора който очевидно са кадърни сами да си извеждат нещата докрай, що се опитват да изглеждат като мултинационална компания....


Там е работата, че не съм човека-оркестър. Екип от хора сме просто студиото си е мое, клиентите също. Даже обратния ред е по-правилен. Бива ме доста в намирането на клиенти :), но нито съм програмист (опазил ме), въпреки ще разбирам от flash не се занимавам и с това и така ... логата не ги рисувам аз. Обичам да правя сайтове :)

Сега като ми "втаса" дизайна и аз намирам малки проблеми с, които се захващам ... когато ми остане повече време.

Pipi, какво за формата? Винаги съм си мислиш, че е добро начало на дискусия...
_________________
Angeloff.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
piperkov



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 432

МнениеПуснато на: Вто Дек 14, 2010 11:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

AngeloFF написа:
Бива ме доста в намирането на клиенти :).

Дай някоя препоръка за намиране на клиенти.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
AngeloFF



Регистриран на: 21 Ное 2003
Мнения: 200
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Дек 15, 2010 6:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

piperkov написа:
AngeloFF написа:
Бива ме доста в намирането на клиенти :).

Дай някоя препоръка за намиране на клиенти.


Една безплатна. Бъди навсякъде.
_________________
Angeloff.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov