Graphilla.com :: Преглед на тема - Културна анимационна дискусия
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Културна анимационна дискусия
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
NEN



Регистриран на: 04 Окт 2008
Мнения: 803

МнениеПуснато на: Вто Дек 14, 2010 11:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

еми що не го сравниш със трансформърс направо тогава ... сори ма не ми се струва , че има много място за този тип сравнение - пари не ходят само там
_________________
:( http://neni-nen-nen.blogspot.com

http://www.behance.net/NENNN
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Вто Дек 14, 2010 12:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@bet
Питаш дали трябва да е оригинален.. а трябва ли да изглежда добре?

Като съм го гледал 10 пъти под различна форма тоя сценарий, за какво да го гледам пак?
Заради перцата?

сори, по ме кефят във For the birds
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NEN



Регистриран на: 04 Окт 2008
Мнения: 803

МнениеПуснато на: Вто Дек 14, 2010 12:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

да и мен :) ... пък и е добър пример и за сравнението с тангълт
_________________
:( http://neni-nen-nen.blogspot.com

http://www.behance.net/NENNN
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Badness



Регистриран на: 08 Ное 2009
Мнения: 185

МнениеПуснато на: Вто Дек 14, 2010 12:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bio написа:
Guardians-ите ?!
сори...

изключително тъп и клиширан сценарий, фабулата е отегчителна до смърт! няя влизам в детайли достатъчно ми беше че го гледах

+
невероятно като графика, но потвърждава съвременното правило да е барнато отвън, а отвътре да е кухо като лейка.

п.с.
и не става за деца

тествано


Мн съм съгласен!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 14, 2010 1:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз също съм съгласен с Bio, щото това дето казва си е така, няма какво да спорим, но за разлика от него аз не се оставих тия неща да ми развалят филмчето и адски много му се изкефих.


Пингвини, бухали, коли... да се чудиш как са си построили всичките тия неща без ръчички. Аз като гледах тия какви брони, каски и т.н. правят с крачета... И вместо това предпочетох да не се чудя за глупости ми да си гледам филмчето, а то е мнооого шарено и симпатично!

За историята не коментирам. Имаше добри, имаше някакви по-лоши такива... добрите като че ли победиха накрая, но аз не се задълбочих много, така че ще си мълча по този въпрос :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Дек 14, 2010 1:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

spacer написа:
Аз също съм съгласен с Bio, щото това дето казва си е така, няма какво да спорим, но за разлика от него аз не се оставих тия неща да ми развалят филмчето и адски много му се изкефих.


Пингвини, бухали, коли... да се чудиш как са си построили всичките тия неща без ръчички. Аз като гледах тия какви брони, каски и т.н. правят с крачета... И вместо това предпочетох да не се чудя за глупости ми да си гледам филмчето, а то е мнооого шарено и симпатично!

За историята не коментирам. Имаше добри, имаше някакви по-лоши такива... добрите като че ли победиха накрая, но аз не се задълбочих много, така че ще си мълча по този въпрос :)


Без спойлъри де ;)))
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Вто Дек 14, 2010 1:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми... аз съм фен на по-зрелищните и реалистични неща. Естествено историята е важна, но пък и не липсва нали? :)

То по-логиката, че такава история си гледал вече 10 пъти, ти изобщо на кино не трябва да ходиш, или да гледаш у вас филми :)

Мен пък ми е дошло до гуша да се правят само филми с явната брутална поука, тип Хортън, дето ти я повтарят на всеки 5 мин по време на филма. И като е така, за какво пък аз да гледам Хортън? Заради това, че с ушите си може да направи шапка за плуване, или щото изглежда най-мекия слон на света? :)

Предпочитам, клиширания мега красив и реалистичен филм, пред клиширания не особено красив, нереалистичен :)
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Вто Дек 14, 2010 2:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

за историите:

има страхотни филми правени преди много години, които не са гледани. или сте гледали всичко?


за реалистичността:

игралното кино е по-реалистично.


за смисъла:

тва е като с всичко останало. жени, храна, коли.. сам си преценяваш до колко това, че са тъпи може да ти развали удоволствието.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
svilen80svilen



Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 229

МнениеПуснато на: Сря Дек 15, 2010 8:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Bethoven написа:

Предпочитам, клиширания мега красив и реалистичен филм, пред клиширания не особено красив, нереалистичен :)




Уби ма!!!!!
_________________
black & noir
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mira



Регистриран на: 01 Апр 2004
Мнения: 992

МнениеПуснато на: Сря Дек 15, 2010 12:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Каква е целта на задачката, да се избере 1 филм от сега и до края на света. Не разбирам какъв е спора тука и какъв е проблема да се гледат и двата филма.
Спретнете 1 кампания тип "Не на коледните песни" и победителя да бъде забранен по кината.

Все пак "Колкото повече, толкова повече" както казва 1 добър мой приятел. ;)
_________________
Жить - хорошо!
А хорошо жить - еще лучше!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Чет Дек 16, 2010 12:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

целта на задачката е да има дискусия, като има дискусия на някой мое му просветне нещо, за разлика от ако няма. все си мисля че е ясно.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Сря Дек 29, 2010 12:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Новия Tron излезе и си мисля, че е по-скоро анимация от колкото филм, за това и пиша малко.

Напълно излишни 12 лева. Пардон - 13 лева, за новите зали в Арена. Първата една минута започва много обещаващо и.... по-нататък има един-два по-красиви момента и... тва е. На моменти се губи исмисъла на това което се случва, особено след втората половина на филма...

Абсолютна тъпотия за ...много пари. Преди две години бяха обявили, че филма ще струва 300 милиона, сега го пишат че е 170. Сигурно истината е по-средата, което го прави едно от най-безмислено скъпите неща дето съм гледал. Най-тъпото е, че след като го гледа, така и не могат да си обясня къде са потънали тези милиони. Вероятно най-скъпото нещо във филма - лицето на Флинт - дори и за миг не можеш да се отръвеш от мисълта че е изкуствено. Е... изключваме моментите когато е статичен и по-определн начин светнат, така че да е само загатнат.

Както и да е, на мен филма не ми хареса :)
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Сря Дек 29, 2010 1:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

"Най-тъпото е, че след като го гледаХ, така и не моЖАХ да си обясня къде са потънали тези милиони.." :)
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
svilen80svilen



Регистриран на: 07 Юни 2007
Мнения: 229

МнениеПуснато на: Сря Дек 29, 2010 2:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

... Явно за сценаристи... на 170-тия милион са се усетили, че няма смисъл...
_________________
black & noir
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Чет Дек 30, 2010 1:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

"по-скоро анимация отколкото филм" не го разбирам, а за филма, стерео чикии не гледам отдавна, та като го пуснат в някоя от торент залите на арена в 2д вариант ще се прежаля. Не за друго, проссто Джеф Бриджис е уника
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Дек 30, 2010 12:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Заради Джеф очаквах с нетърпение Трон, но доста съм надценил очакванията си за филма. По безмислен сценарий с ултра-хайтек-глоси дизайн не съм гледал.
М/у другото 90% от филма е 2D, за което ексклузивно получаваш предупреждение още в началото.
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Страница 12 от 12

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov