Graphilla.com :: Преглед на тема - Пистолет, куфар и 3 смърдящи варела!!!
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Пистолет, куфар и 3 смърдящи варела!!!
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Сря Фев 23, 2011 1:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а може Бояна да копират и налагат стила на Боливуд, копи+пейст с правописни грешки, таз година екшън догодина музикален екшън с андреа, преслава и т.н. в ролята на Доня Корлеоне - Глория :)

и реват после че не им давали пари за кино! те треа да им вземат пари за това, да са благодарни и на това което получават!

Театрални артисти и кукловоди се снимат във филми! Не може всеки да е Морган Фриимън!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Сря Фев 23, 2011 2:04 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

dreamer написа:
Аз съм със Сумо по темата.


+ 1

Моля ви се само да добавим и поне спорта...

:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Фев 23, 2011 2:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

РеГе-то е на едно мнение с мен....?!? Сигурно остаравям :/
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Сря Фев 23, 2011 2:21 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

Мълчи и снимай, бе!

Ама без субсидия!

:-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
n1x0n



Регистриран на: 16 Окт 2003
Мнения: 1819
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2011 2:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва натфизчията няма да се научи да играе в киното... децата по тъпите американски сериали играят по-добре.
_________________
Veritas † Aequitas
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2011 11:15 am    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

Българският артист, да, артист, те не щат да са актьори прости, не може незабелязано да играе, не може да е естествен, той иска да го види мама, баба на село да се гордее с него, а бившето гадже да се пука от яд какво е изпуснало...

Забравих - и докато българските режисьори и сценаристи се взират безутешно в пъпа си...

За тва и няма българско кино!

Няма и да има...

:-)

П. П.

А театър, слава Богу!, ще има!

:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
manolchev



Регистриран на: 04 Авг 2007
Мнения: 290

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2011 1:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

n1x0n и RG , напълно споделям мненията ви. БГ "артистите", натфизчиите и всичката друга подобна паплач, ще ме извиняват, но грам не са естествени. Това тъпо театралничене ми писна , наистина. Точно поради този факт се отказах преди много време да гледам каквато и да била БГ продукция.

Нещо друго което ме дразни, може да звучи супер високомерно, но българският хумор е изключително скапан. Предавания като комиците, комците на Слави, незнам си кои други комици имаше там, Аламинут ли бяха.. немогат да стъпят и на малкия пръст на които и да бил , най-елементарен stand-up comedian от USA или който и да бил обикновен ситком актьор..
Имам чувството , че в БГ нещо за да е смешно трябва да съдържа псувня, "да му иба майката" или просто да бъде казано супер бързо или на някакъв селски диалект. Също така, неписано правило е да се ВИКА.. като ненормални. Всеки комик какъвто и да е, който съм гледал на БГ сцена, си дере гърлото , а и той незнае защо... можеби защото си мисли, че е в театъра и няма микрофони , като едно време..
Един скеч има ли един от тези елементи дето изброих, и БГ публиката, ще се посере от смях (с извинение) ... просто има нещо сбъркано, наистина ли никой не го вижда.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2011 2:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Манолчев, преди месец два една нощ попаднах на накякъв ранен епизод на Комиците, и ми направи впечатление, че се опитваха да направят тоя тип стендъп шеги, Нейков говореше с публиката и се ебаваше искрено с тях, реагираше на техните отговори и така... Абе имаше потенциал :) Щото реално забавни хора сигурно има, ама за това се иска малко усилие, малко ум, да жегнеш тук, да боцнеш там, да се позамислиш малко - да бе да, къде къде по-лесно е да се разказват вицове на диалект!

Ама разбира се, че няма как да просъществува... Трябва да има псувни, Пегъзи Музовски да се кокори 10 минути, да се преразказват стари вицове, а и сега като се замисля БГ публична личност която да може да търпи майтап и шеги по свой адрес не познавам :)) Хаха, сигурно много са им дърпали ушите спонсорите след тия няколко първи предавания!
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2011 2:16 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

Къци е актьор на Теди Москов от ВИТИЗ.

Христо Гърбов също е "негов" актьор.

Попитайте Теди защо не ги взима в свои представления вече...

Именно заради тези долнопробни халтури.

Иначе - не съм съгласен с обобщението - българският хумор е такъв.

Прочетете Стратиев, Чудомир, Алеко от едно време, че и Вазов... И толкова много още...

Не може в ерата на карбовски да има свястна литература.

Може, но тя не е хипер активно нахална, и не се ръчка по първите рафтове и в славевото тъпо шоу на иван и андрей да си споделя аламинутно комиции с камелия...

То е друга бира...

:-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2011 2:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък си мисла че нещо ноу насериозно зехте да се зимате, и тука кат гледам нема некой дет да не е компетентен по темите за шоутата, предаванията, БГ хумора, театъра киното и т.н..... и дизайна разбира се, да не го пропускам и него....

Мисла че малко на идолопоклонничество го удрят някой другари тука.... видиш ли щатските комици са по-комици от наще комици.... и прочие и прочие и прочие

Земите са стегните малко, ногу ви са мола....
_________________
minimiro.com

whitewater
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2011 2:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хех, Мини, не си прав. Учил съм английски, английскоговорящи комици гледам.

Абсолютно не ми дреме дали са от САЩ, Канада, Англия, Австралия или ЮАР. Просто като ги гледам ми е смешно. Смешно ми е човек с искрено чувство за хумор да коментира заобикалящия свят, да критикува по забавен начин, да се ебава, но някакси да има връзка с реални събития и хора. Не ми е смешно някой да играе стара баба, която да ми декламира наизустени вицове с преигран диалект. И никога няма да ми бъде смешно.

Това че са американци най-малко ме интересува. Ако знаех испански щях и латинокомедианти да гледам. Просто ми харесва този тип сатира и осмиване на живота. А не преразказ.
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2011 2:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А пък в колко безброй спорове съм влизал заради това "по-", "най-" и т.н. просто не ми се мисли.....

Смешен ми е Ръсел Питърс (който даже е индийско-канадец), а не ми е смешен Пегъзи Музовски. Който иска да ги степенува, сравнява и подрежда в класации, да заповяда :)
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dimarinski



Регистриран на: 25 Окт 2008
Мнения: 389
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2011 2:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dreamer написа:
Аз съм със Сумо по темата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2011 2:46 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

minimiro написа:
...


Миро, ти ли раздаваше назначенията тука?!

:-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2011 2:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Искате в странта на чалгата, да се котира английски качествен хумор?!
Че той трябва и да се разбере...
За нашите ширини се иска селяния. чалга дрешки и чалга държание.
А определено и Иван и Андрей, и Комиците, и Слави с неговата актьорска вечер са насочни към таргет - 13-25, за предпочитане чалга поклоници.
Повечето от нас не са в таргета.
Да сте видяли "Хората на Слави" с програма в клуб, в който не пускат музиката с чупките в кръста?!
Та кв'и актьори, кв'и 5 лева...
Естествено, че могат и повече - но това се продава, това предлагат.

П.П. Вижте и топ 40 във vbox-а. Вижте и най-гледаните филми в замунда.
Показателни са за нивото което се търси...
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ники михайлов



Регистриран на: 11 Ное 2005
Мнения: 2188

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2011 2:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Той и Права дава... ма забравих за кво =)
_________________
"You cannot cheat form. Form is not a vehicle for content. It is the content." PETER CHUNG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2011 2:58 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

Щото е армия от един!...

:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2011 3:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

minimiro написа:
....


братчед, не си прав ша знайш, нащо артисти всичките вкупом са 1:1 на сцена, един нема неква индивидуалност, блъскани и чукани в натфиз-а като консервении кутии еднакви излезли с 2-3 изключения и няколко покойни, масата са скучни монотонни, за тях влизането в роля е да викнат малко повече или да пуснат брада, другото в Оооооооом и така, пръста в мозъка и Аз съм творец крещят!

който и тъп америкаснки сериал да хванеш, некви келеши на по 3-4-6 години знаят кво и го правят там, ако попаднеш на някоя серия на стъкления или другите там БГ сериали, все едно слушаш радио театър с един артист
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2011 4:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

абе имах в предвид не са прехласвайте ча толкуз..... тва е
И тук като и там има чалгаджии и свестни....

Са да кажеш примерно че Любо Нейков е смотаняк щот не те разсмивал... ми нема кат си английски барон ;)

Са за нас простолюдието и обикновените занаятчии а не висши деЗигнери е добЪр или поне достатъчно добЪр ;)
Пък тва че е при Слави, дреме ми, човека си има икономически съображения, така или иначе само в понеделник гледам Слави и то заради Нейков....

Колкото до БГ сериалите... кат за умрел, или добро или нищо...аз шси замълча....
пък и така или иначе ТВ-то ми е просто шумов фон там некъде вляво почти назад и обикновено е на некое от дискавъритата....
_________________
minimiro.com

whitewater
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Фев 24, 2011 4:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

....че нема едит....

П.С. Разбира се и уважавания от мене Нейков има слаби роли и изгъзици, както и търкани търкани роли дето са забавни 2-3-5 пъти.....
Ма нали някой не смята че и въпросния Индо-китаец на дриимъра е кат си отвори устата и падат бисери и златни пендари секи път ;)

затва казвам умереност требе....
_________________
minimiro.com

whitewater
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 2 от 8

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov