Graphilla.com :: Преглед на тема - "Последният кадър"
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

"Последният кадър"

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Вто Мар 29, 2011 12:16 pm    Заглавие: "Последният кадър" Отговорете с цитат

Хора от фото-форума, тъй като нямам право да пиша при вас, исках само да кажа колко съм впечатлен от фотографиите ви в тази тема. DeyanStefanov, dechobek, TETRAGRAMATON - великолепни кадри, с много настроение. Благодаря Ви за инспирацията!
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bile



Регистриран на: 26 Авг 2003
Мнения: 1367
Местожителство: dead city

МнениеПуснато на: Вто Мар 29, 2011 12:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Присъединявам се =))
dechobek-a особено размазва! Респект!
_________________
pestilence
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Вто Мар 29, 2011 1:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе и аз се присъединявам, ама не знам дали 'жалби' е подходящия подфорум за тази хвалебствена тема. Нека някой мод я премести.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Мар 29, 2011 2:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

velinov написа:
Абе и аз се присъединявам, ама не знам дали 'жалби' е подходящия подфорум за тази хвалебствена тема. Нека някой мод я премести.


Това е защото сме генерално мрънкащ народ.... има форум Жалби ама няма Хвалби :)) Хахах
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Вто Мар 29, 2011 5:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mim написа:
от доста време гледам, че някои хора се бъркат, къде какво да пишат
това: /ГРПХЛЛА за "всеки"//Дискусии//Общи приказки/

За "всеки" не е ли ако например си от "3Д-тата" ама си фотографирал нещо и нямаш права за дадения раздел, да го пуснеш там
Дискусиите - ами те не са ли за дискусии, а не "къде да си ремонтирам телефона"
а Общите приказки не са ли за - ами общи приказки, а понякога там има теми като за "всеки" или "дискусии"...

_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Вто Мар 29, 2011 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

То името на раздела и без това е оксиморон, по-добре да бъде "Книга за жалби и похвали" - тогава тема като моята, ще има повече смисъл да бъде тук :) Както и да е, хванахте се за най-безсмислената част, просто исках да похваля хората, раздела е без значение. Поне за мен.
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Мар 29, 2011 7:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кузмича се оплаква, че не може да снима така, както фотографите не могат да рисуват като него ... за тук си е темата :)
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov