Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне: Уеб Дизайн
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне: Уеб Дизайн
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bekyarov



Регистриран на: 22 Май 2010
Мнения: 68

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2011 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

идеята не е разтворена книга, просто придава повече ред линията, не разбрах кои картинки не са подравнени (доста се старах всичко да е подравнено) иначе за преповтарянето си прав :D въобще не съм го забелязал това :/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2011 1:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

катинки иконки бутони се тая... за тях става дума
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bekyarov



Регистриран на: 22 Май 2010
Мнения: 68

МнениеПуснато на: Съб Апр 09, 2011 1:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Последния проект по който работих :

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bekyarov



Регистриран на: 22 Май 2010
Мнения: 68

МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2011 12:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

bump :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Chef



Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 1148

МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2011 2:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

тоя не става :)
_________________
ground zero terorist
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bekyarov



Регистриран на: 22 Май 2010
Мнения: 68

МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2011 3:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Chef написа:
тоя не става :)


ха мерси за градиванта критика :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Chef



Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 1148

МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2011 3:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

за нищо :)
_________________
ground zero terorist
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chester



Регистриран на: 10 Яну 2006
Мнения: 67
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Апр 12, 2011 11:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като цяло не са ти зле нещата. Доста template-ски седят обаче. Такива layout-и с лопати да ги ринеш напоследък. Добре е да гледаш и да копираш докато си изградиш някакъв стил, но ти препоръчвам да се поразровиш в по интересни галерии, като тази например http://www.webcreme.com/

Конкретно за последния layout моите впечатления са следните:
- много ми сивее всичко
- това "последни" доста ме дразни така обърнато, а и на цялата тази зона и трябва повечеко контраст. В момента не я различавам от долните редове с продукти
- заглавията във footer-a им трябва повече въздух отгоре и отдолу
_________________
RelationshipGames in Facebook
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
bekyarov



Регистриран на: 22 Май 2010
Мнения: 68

МнениеПуснато на: Пет Апр 15, 2011 12:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

chester написа:
Като цяло не са ти зле нещата. Доста template-ски седят обаче. Такива layout-и с лопати да ги ринеш напоследък. Добре е да гледаш и да копираш докато си изградиш някакъв стил, но ти препоръчвам да се поразровиш в по интересни галерии, като тази например http://www.webcreme.com/

Конкретно за последния layout моите впечатления са следните:
- много ми сивее всичко
- това "последни" доста ме дразни така обърнато, а и на цялата тази зона и трябва повечеко контраст. В момента не я различавам от долните редове с продукти
- заглавията във footer-a им трябва повече въздух отгоре и отдолу


Мерси за мнението, имам още доста време за да си изградя стил. Засега избягвам да правя еднакви дизайни и гледам първо да си свърша работата на уеб дизайнер, като превръщам идеите на клиента в .pdf формат :).

Не виждам нищо темплейтско в последния дизайн, и незнам дали е въобще трябва да се използва подобна дума, защото е равна на "не става" което не ми помага. Забелязвам че последно време на всичко се лепва този етикет, за това моля ако още някой го мисли това, поне да се напише обяснение, кое е темплейтско. Защото ако го няма това обяснение, не ми помагате да подобря дизайна, а просто ми казвате, че е зле. :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bekyarov



Регистриран на: 22 Май 2010
Мнения: 68

МнениеПуснато на: Нед Май 22, 2011 5:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

леко подобрена версия на миналия дизайн и скоро ще кача два нови дизайна :)

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bekyarov



Регистриран на: 22 Май 2010
Мнения: 68

МнениеПуснато на: Нед Май 22, 2011 10:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ето го най-новото творение :)


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cutepoison



Регистриран на: 04 Окт 2006
Мнения: 548
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Май 23, 2011 12:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

хедъра на последното не е добре. Също и бекграунда зад текста дето е с наклонени чертички-по-скоро пречи отколкото да ти помага за нещо. 2670 какво? Тая икона дето е за shut down, горе дясно в хедъра...1. много ме дразни как за милиметър се застъпва с РСС/туитър иконките-нито има място, нито ги застъпва хубаво. По-добре си я дигни нагоре, няма смисъл да е там и 2. Стила на тия крила, такова едно мастилено, нямат нищо общо с останалия дизайн.
_________________
http://www.redvertex.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Sami



Регистриран на: 08 Мар 2003
Мнения: 1190

МнениеПуснато на: Вто Май 24, 2011 12:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Известна доза самокритичност би ти била много полезна.
_________________
печат на книги
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
bekyarov



Регистриран на: 22 Май 2010
Мнения: 68

МнениеПуснато на: Вто Май 24, 2011 6:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси за коментарите :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bekyarov



Регистриран на: 22 Май 2010
Мнения: 68

МнениеПуснато на: Нед Юни 26, 2011 10:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е сайт, за уеб анализи. Задачата беше single-page уеб сайт с свежи цветове. Логото е на Стеник, защото това е задача от стажанстката им програма :)

-изтрито-
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Дими



Регистриран на: 22 Фев 2004
Мнения: 1228

МнениеПуснато на: Нед Юни 26, 2011 2:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Обърни внимание на отстоянията и ползвай grid... И се забъркай с шрифтове малко, научи кои с кои се мешат и по колко шрифта да имаш в сайта... И респктивно кой за какво ще го ползваш. В дизайна с айфона тоя beaten up шрифт е все едно да сложиш лачения айфон в ръчичката на Хълк :) Което не е лощо, но ти не изглеждаш да гониш такъв ефект в този случей?

За сега показваш познания по фотошоп, не точно уеб дизайн. Не го приемай като заяждане. Мисля че за 15 си в добра позиция да се изстреляш колкото си искаш :) добре дошъл от мен!
_________________
Would you like fries with your template, sir?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bekyarov



Регистриран на: 22 Май 2010
Мнения: 68

МнениеПуснато на: Нед Юни 26, 2011 4:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дими написа:
Обърни внимание на отстоянията и ползвай grid... И се забъркай с шрифтове малко, научи кои с кои се мешат и по колко шрифта да имаш в сайта... И респктивно кой за какво ще го ползваш. В дизайна с айфона тоя beaten up шрифт е все едно да сложиш лачения айфон в ръчичката на Хълк :) Което не е лощо, но ти не изглеждаш да гониш такъв ефект в този случей?

За сега показваш познания по фотошоп, не точно уеб дизайн. Не го приемай като заяждане. Мисля че за 15 си в добра позиция да се изстреляш колкото си искаш :) добре дошъл от мен!


Не рабрах, кой шрифт не ти харесва и защо? Както и конкретен проблем с отстоянията. Предпочитам конкретни, критики към конкретни места от дизайните, за да могат да се поправят, ако има нужда. И повече наблягам за критиките с отстоянията, защото при шрифтовете често е въпрос на вкус и на виждане. :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Дими



Регистриран на: 22 Фев 2004
Мнения: 1228

МнениеПуснато на: Пон Юни 27, 2011 10:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

bekyarov написа:
Дими написа:
Обърни внимание на отстоянията и ползвай grid... И се забъркай с шрифтове малко, научи кои с кои се мешат и по колко шрифта да имаш в сайта... И респктивно кой за какво ще го ползваш. В дизайна с айфона тоя beaten up шрифт е все едно да сложиш лачения айфон в ръчичката на Хълк :) Което не е лощо, но ти не изглеждаш да гониш такъв ефект в този случей?

За сега показваш познания по фотошоп, не точно уеб дизайн. Не го приемай като заяждане. Мисля че за 15 си в добра позиция да се изстреляш колкото си искаш :) добре дошъл от мен!


Не рабрах, кой шрифт не ти харесва и защо? Както и конкретен проблем с отстоянията. Предпочитам конкретни, критики към конкретни места от дизайните, за да могат да се поправят, ако има нужда. И повече наблягам за критиките с отстоянията, защото при шрифтовете често е въпрос на вкус и на виждане. :)


Не е въпрос на вкус, интерфейс-а не е арт че да говорим за "вкус и виждане".
Въпрос на ползваемост е :/
Пусни си screenshot с guide-oвете и ще показваме конкретни отстояния :)
Не се пали, Remain cool! :) Аз ти казвам конкретни неща които се повтарят в дизайните, и мисля че можеш да ги направиш по-добре. От там топката е в теб...
_________________
Would you like fries with your template, sir?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bekyarov



Регистриран на: 22 Май 2010
Мнения: 68

МнениеПуснато на: Пон Юни 27, 2011 12:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дими написа:
bekyarov написа:
Дими написа:
Обърни внимание на отстоянията и ползвай grid... И се забъркай с шрифтове малко, научи кои с кои се мешат и по колко шрифта да имаш в сайта... И респктивно кой за какво ще го ползваш. В дизайна с айфона тоя beaten up шрифт е все едно да сложиш лачения айфон в ръчичката на Хълк :) Което не е лощо, но ти не изглеждаш да гониш такъв ефект в този случей?

За сега показваш познания по фотошоп, не точно уеб дизайн. Не го приемай като заяждане. Мисля че за 15 си в добра позиция да се изстреляш колкото си искаш :) добре дошъл от мен!


Не рабрах, кой шрифт не ти харесва и защо? Както и конкретен проблем с отстоянията. Предпочитам конкретни, критики към конкретни места от дизайните, за да могат да се поправят, ако има нужда. И повече наблягам за критиките с отстоянията, защото при шрифтовете често е въпрос на вкус и на виждане. :)


Не е въпрос на вкус, интерфейс-а не е арт че да говорим за "вкус и виждане".
Въпрос на ползваемост е :/
Пусни си screenshot с guide-oвете и ще показваме конкретни отстояния :)
Не се пали, Remain cool! :) Аз ти казвам конкретни неща които се повтарят в дизайните, и мисля че можеш да ги направиш по-добре. От там топката е в теб...
Не разбирам, по какво разбра, че се паля или че не съм спокоен. Просто, когато искам да поправя нещо трябва да знам къде е грешката :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ники михайлов



Регистриран на: 11 Ное 2005
Мнения: 2188

МнениеПуснато на: Пон Юни 27, 2011 3:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако продължавате да се цитирате по тоя начин формата на цитатите ще придобият странни очертания :Р
_________________
"You cannot cheat form. Form is not a vehicle for content. It is the content." PETER CHUNG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov