Graphilla.com :: Преглед на тема - Типажи wip
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Типажи wip

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Archer



Регистриран на: 23 Дек 2004
Мнения: 51

МнениеПуснато на: Вто Май 24, 2011 2:07 pm    Заглавие: Типажи wip Отговорете с цитат

Привет,
реших да пусна нещата ми и тук - повече feedback никога не е излишен :)
Отдавна не съм поствал тук за това толкова много картинки наспамих в 1 пост.. Надявам се картинките не са прекалено големи :)


Модела в малко ранен етап


И този уикенд успях да го пооправя и да почна да го текстурирам, разучавам и bpr-а най-вероятно в бръша ще го рендвам накрая.



един бухал, който също иска още доста работа, ще му скълптна една по подходяща луна, тази е само за композиция



И още фауна. Бърз скълпт :)


_________________
www.vlknff.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Christian



Регистриран на: 07 Мар 2006
Мнения: 230

МнениеПуснато на: Вто Май 24, 2011 3:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

последната дживотинка най-ме кефи, относно първата работа - нещо има, което не ми допада, например в краката си вкарал много повече детайл а там къде трябва да е най-много примерно на гърбицата сякаш стой блърнат и груб ( може би "трола" защото е зелен и вниманието ми отива направо там и това нещо ми се набива на очи ) най-силната част в модела е лицето на бивола(може и да греша, че е бивол), много добре разработена пластично и текстурката е бомба там, дразни ме шапката на тролека с тея назъбени неща по нея, може би на самия тролчек му липсва малко повече цвят или с други думи тук таме да промениш цвета с лек нюанс, защото сега стой еднакъв навсякъде... може да не ти е стигнало времето и т.н. но като цяло мисля, че модела може да го вдигнеш още едно ниво на горе :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ALFRED HITCHCOCK



Регистриран на: 06 Юли 2004
Мнения: 603
Местожителство: с. Косталево /Врачанско/

МнениеПуснато на: Вто Май 24, 2011 3:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

коментар за рендера е излишен , просто не се занимавай с тоя безмислен рендер BPR на zbrush , по-скоро ако ти е интересно разучи best rendera тои е мн по -добър засега . можеби в следващия релиз на програмтата ще оправят BPR-a но засега е мн зле

(лично мнение )

иначе модела на билова е суепр
_________________
A mad farmer falls in love with his pig and has mutant piglets with it.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Psyho-Logic



Регистриран на: 19 Май 2004
Мнения: 277
Местожителство: Vraca

МнениеПуснато на: Вто Май 24, 2011 6:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

да с с рендера изглежда кофти иначе е яко
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Archer



Регистриран на: 23 Дек 2004
Мнения: 51

МнениеПуснато на: Сря Май 25, 2011 1:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@Christian, доста добре навърза нещата. Кравата я почнах като speed и направих главата и ме изкефи и после продължих с тяло за това има разлика в как е разработена главата и тялото, стигнах subdivision-а който лаптопа ми позволява и не мога да продължа с детайла на места където нямам достатъчно полигони ( гърбицата) за това стои блърната.. прав си. Гоблина не съм го цъкал много много, само е позиран и текстурата е доста basic. те първа ще го разцъквам.

@Alfred, мерси за съвета май наистина bpr не е мн читав..

Ето още един типаж :)


_________________
www.vlknff.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
chrom



Регистриран на: 13 Ное 2002
Мнения: 180
Местожителство: Edmonton AB

МнениеПуснато на: Сря Юни 15, 2011 8:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo iako
indianeca kefi
_________________
chrom.us
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov