Graphilla.com :: Преглед на тема - Алегро Корпоративен сайт
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Алегро Корпоративен сайт

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
piperkov



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 432

МнениеПуснато на: Пон Сеп 19, 2011 2:49 pm    Заглавие: Алегро Корпоративен сайт Отговорете с цитат

http://blog.prodavalnik.com/wp-content/uploads/2011/09/index_allegro.html

мокъп
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zaheto



Регистриран на: 19 Дек 2005
Мнения: 885
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Сеп 19, 2011 4:55 pm    Заглавие: Re: Алегро Корпоративен сайт Отговорете с цитат

piperkov написа:
http://blog.prodavalnik.com/wp-content/uploads/2011/09/index_allegro.html

мокъп


Като цяло хедъра нещо не ми седи. Изглежда доста незавършен.

Менюто според мен трябваше да е наобратно. Което е селект да е изпъкнало и да е оранжево ;)

Хубава заигравка с ръцете, но не мислиш ли, че над тях има прекалено много бяло празно пространство.

Страничните стрелки аз бих пробвал с някои по заоблени. По-добре ще седи на кръглия бутон от долу.

Долу между кутийките и а горе ръцете пак ми се струва, че има прекалено голямо разстояние.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
piperkov



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 432

МнениеПуснато на: Пон Сеп 19, 2011 5:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не съм съгласен за логиката ти в бутоните, оранжевите бутони са действието, страницата е на начало и бутонът е натиснат надолу (има вътрешна сянка и т.н), защото си на тази секция в момента. Останалите са избор.

В шоукейса има толкова въздух щото не съм сложил реално preview какво ще има.

За стрелките съм съгласен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bekyarov



Регистриран на: 22 Май 2010
Мнения: 68

МнениеПуснато на: Пон Сеп 19, 2011 9:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Дизайна щеше да е по-изчистен, ако hover-a беше regular (дори да не е логично). Лентата в хедъра според мен трябва да е с няколко пиксела по-малко, дизайна ме кефи до края на съдържанието нещо не е завършен добре.

Сега видях и малък дефект, в всеки от белите боксове си отставил едно пискелче да виси :)

http://img840.imageshack.us/img840/6573/sdadasdd.jpg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
lovely



Регистриран на: 23 Юли 2010
Мнения: 9

МнениеПуснато на: Вто Сеп 20, 2011 2:46 pm    Заглавие: Малко коментар и от мене Отговорете с цитат

Изчистено стои и подбора на бяло-сиво-оранжево е добър. Може малко да се намалят ефектите, оранжевото е много активно в долната част на сайта и бутоните "прочети повече" са по-активни от заглавията на модулите. Шрифта може да бъде избран по-интересен особенно в изречението над каросела. Снимката също би могла да е друга
_________________
Portfolio>> WWW.GOODBG.COM
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov