Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне:Графики и илюстрации-Eris
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне:Графики и илюстрации-Eris

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Eris



Регистриран на: 03 Ное 2011
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Чет Ное 03, 2011 11:37 pm    Заглавие: Представяне:Графики и илюстрации-Eris Отговорете с цитат

Здравейте, значи първо ще си кажа,т.е. напиша името,та то е Валерия :).
Следя форума от доста време и чак сега събрах смелост да споделя с вас някои мои рисунки, всъщност аз още не съм събрала смелост съвсем, ама все пак реших да се пробвам. :D

Първо ще споделя част от илюстрациите които правих като дипломна работа за завършване на 12ти клас (2006та година).Трябваше да направя илюстрации по приказка по мой избор и да ги сглобя в книжка :D .Избрах Палечка.
Разбира се имат грешки,които определено виждам ,но въпреки това още си ги харесвам.
Съжалявам само,че са единственото нещо с повечко цвят което мога да представя за момента,а останалото са някакои типажи които съм рисувала.
Малко прекалих с обясненията :D
Та ето ги рисунките :D





двете последни са една илюстрация,но нямаше как да ги събера в скенера :D



A това е серия от рисунки след много дълъг период на нерисуване.


Грозното пате.


По тема Смешна еротика.А стила е вдъхновен от Arthur De Pins


Криста (Ferngully) и Тинкърбел (Питър Пан) които реших да събера на един клон, след като попаднах на колекция от фенарт рисунки на анимационни героини в подобни отношения :D
Имах сериозни проблеми с тоя червен лист,ама с помощта на таблета все пак се получи нещо :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Пет Ное 04, 2011 9:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Някои неща са приятни, обаче има още работа...като гледам още си търсисх ..."стила" и често слагаш по няколко стилистики в една рисунка (от яасти се дължи на "ученето чрез прерисуване").
Например директната намесда на кралицата от Дисни в серията с Алиса. Проблеми с пропорциите на мужа спрямо жената - или става дума за някаква педофилия, или девойката страда от хидроенцефалит...но пък като изражения си ги хванала долу-горе добре.
Грозното пате е страхотно!!
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Eris



Регистриран на: 03 Ное 2011
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Нед Ное 06, 2011 6:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много благодаря за коментара.
Да още търся стила си, общо взето не съм много наясно как ще го намеря,но с веремето ще надявам се :D
А това, че съм нарисувала Кралицата от Алиса на Дисни беше нарочно,целта беше да маркирам самата идея основното бяха момиченцето и котката. Смятах да го направя по-завършено и с цвят и с друга кралица,но после се отказах да рисувам котката повече.
Радвам с, че патето ти харесва.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
IvanAdamov



Регистриран на: 16 Юни 2010
Мнения: 6

МнениеПуснато на: Нед Ное 06, 2011 11:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много ми харесват. И като идея и като качество. Браво.
_________________
Уеб дизайн блог
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
кошмар



Регистриран на: 07 Юли 2006
Мнения: 832

МнениеПуснато на: Пон Ное 07, 2011 9:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Има виц и идея в нещата ти и типажчетата ти са готини, продължавай в същия дух :). Препоръчвам ти да си вземеш таблет и да почнеш да се опитваш да рисуваш и дигитално, на мен много ми помогна преди години да преоткрия себе си и стила си. Успех!
_________________
Aaaaaaalrighty then!
http://www.nicknp.deviantart.com/gallery/
http://thenightmarecompartment.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov