Graphilla.com :: Преглед на тема - Morty - Калин Георгиев
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Morty - Калин Георгиев
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Morty87



Регистриран на: 19 Яну 2012
Мнения: 33

МнениеПуснато на: Чет Яну 19, 2012 6:31 pm    Заглавие: Morty - Калин Георгиев Отговорете с цитат

Хей хора от Артлайн и нови дето не ги знам XD :P Закъснявам както винаги. Ето тук някви по-нови щуротийки. Вдигнал съм левъл покрай Стефо (тоя с патето XD), който ми показа как да ги правя дигитално.


Lost Planet 2 - fanart

Геройчето ми в Demons Souls :)





ТОВА Е МОМИЧЕ!!! КОЙТО ГО ПОМИСЛИ ЗА МОМЧЕ Е ГЕЙ :-P






Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
wi-flip-ff



Регистриран на: 03 Апр 2005
Мнения: 680

МнениеПуснато на: Пет Яну 20, 2012 12:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

demon's souls!!!
кефа се :)
_________________
http://pulnej.blogspot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
piperkov



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 432

МнениеПуснато на: Пет Яну 20, 2012 12:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

здравейте и добре дошли. ;p
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kefo



Регистриран на: 17 Фев 2006
Мнения: 274
Местожителство: Софето

МнениеПуснато на: Пет Яну 20, 2012 3:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

добре дошъл и от мене.Яки са нещата!! :) Ама нямаш ли нещо по завършено, не само керактъри?
_________________
kristianandreev@abv.bg
http://www.behance.net/kristianandreev
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Morty87



Регистриран на: 19 Яну 2012
Мнения: 33

МнениеПуснато на: Пет Яну 20, 2012 4:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Че за мен тея са завършени ве XD И декор ли да им слагам?! @_@ Буу, понатам :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
чук и гег



Регистриран на: 02 Авг 2006
Мнения: 386

МнениеПуснато на: Пет Яну 20, 2012 5:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

за мене си уелкъм макар че може би тряше още неща
_________________
■ ■
■ ■
■ ■
■ ■
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Angell123



Регистриран на: 28 Окт 2004
Мнения: 233

МнениеПуснато на: Съб Яну 21, 2012 9:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Яки са!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
labtoon



Регистриран на: 11 Мар 2008
Мнения: 345
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Яну 21, 2012 2:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Страшно неубедителни неща ! Защо не се опитате да кажете на човека в какво греши и да обърне внимание, вместо да му се казва "евала".
Например - третата картинка, която си показал и в цветен вариант, е толкова неубедителна , че няма накъде : този воин си пада отвсякъде с този огромен меч ли е, какво ли е , немога да го разбера. Центъра на тежестта къде е ? Лявата му ръка изглежда по скоро като драперия отколкото да има мускули по нея.Също така левият му крак е много дълъг, разбирам че си се опитал да направиш ракурс, но е страшно неубедителен.
От всички неща личи едно наподобяване от чужди художници и в това ти е грешката.
Забелязвам , че това е доста срещана напоследък практика , явно заради възможността да се зяпа в нета и да се взема на готово.
Моят съвет е - вземи и рисувай скици, ама много скици от натура, изяснявайки си на самия себе си основни неща в рисуването , ще ти бъде от полза. Иначе ще бъдеш поредния, чиито неща си личи , че са просто взаимствани наготово , имитирайки нещо , което сме видели из нета.
_________________
http://victordelchevart.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DJ_CyberGod



Регистриран на: 22 Дек 2005
Мнения: 1639

МнениеПуснато на: Съб Яну 21, 2012 3:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

labtoon - Представяне е единствено и само за да се реши един нов юзър дали заслужава да получи права за специализирание секции на форума.
Не веднъж хора са правили тема, в която са писали, че не се представят а само искат критика и им е отговаряно, че този раздел не е за това.
Мисълта ми е, че сега, ако му дадт права на момчето за 2Д и почне да си пуска нещата там, със сигурност никой няма да му спести грешките.
Но според мен тея неща трябва да се пишат в специализирания форум, не тук.
Morty - успех, според мен имаш нужда да порисуваш още и да си подобриш знанията по анатомия и осветление преди да получиш права, но си личи че имаш потенциал.
_________________
so many pedestrians, so little time..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
labtoon



Регистриран на: 11 Мар 2008
Мнения: 345
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Яну 21, 2012 3:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Именно DJ_CyberGod , ако му се дадат права за специализираният форум - той ще си повярва ,че е в правилната посока. ( Това се отнася и за други подобни случаи ).
Не съм аз човека , който трябва да определя това, просто изказвам мнение, чрез което се надявам да бъда само и единствено от полза .
Никой няма сметка от това да го хвалиш напразно .
Вижда се , че момчето има потенциал за развитие, но му трябва още много работа , за да не се превърне както вече казах в един от поредните които иматират нещо видяно из нета и си личи една неубедителност.
_________________
http://victordelchevart.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dimarinski



Регистриран на: 25 Окт 2008
Мнения: 389
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Яну 21, 2012 4:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

labtoon написа:
Именно DJ_CyberGod , ако му се дадат права за специализираният форум - той ще си повярва ,че е в правилната посока. ( Това се отнася и за други подобни случаи ).
Не съм аз човека , който трябва да определя това, просто изказвам мнение, чрез което се надявам да бъда само и единствено от полза .
Никой няма сметка от това да го хвалиш напразно .
Вижда се , че момчето има потенциал за развитие, но му трябва още много работа , за да не се превърне както вече казах в един от поредните които иматират нещо видяно из нета и си личи една неубедителност.

И ако му се дадат права и си повярва какво ще правим!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Съб Яну 21, 2012 5:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хехехе, аз гарантирам, че младежа е много свестен и работлив. едно време го готвих за анимация и имам наблюдения. дори и да липсва нещо в момента, достатъчно е интелигентен и талантлив - ще навакса за нула време с пропуските. добре дошъл.
_________________
www.grozen.com
grozen ent. fb page
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DJ_CyberGod



Регистриран на: 22 Дек 2005
Мнения: 1639

МнениеПуснато на: Съб Яну 21, 2012 5:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

labtoon - Съгласен съм, така е, но тъй като е форум, в крайна сметка всеки има собствено мнение.. щом не смяташ, че на тоя етап заслужава права, тогава не казваш "уелкъм" или ако държиш да стане ясно мнението ти за нещата на човека пишеш, че има нужда от още или да продължава да опитва и толкова.. другите които са писали може наистина да смятат, че нещата са достатъчни, или пък се познават и са приятели и искат да го подкрепят..

И да получи права и да не получи, според мен едно е сигурно - където и да поства, дали ще е тук или в спец форума ще се развива.. аз бих му писал по-подробно какво би могъл да подобри и куде са му грешките в спец форума, не тук :)

А що се отнася до правата, въпроса е дали се опитваме да поддържаме висока летва и визия на спец форумите, или бихме допуснали хора които тепърва трябва да се учат.
_________________
so many pedestrians, so little time..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Нед Яну 22, 2012 11:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

от 3те картинки в резюме- фрапиращи анатомични грешки и липса на собствен стил :

за юнака с меча, би ли ми обяснил как коляното на левия му крак е в профил, а стъпалото му е обърнато напред към зрителя, без да е преживял ужасяваща травма в детството си ???
неубедително изграждане на мускулатурата и сух контур- там където би трябвало да подчертава формата е изтънен, и обратното - удебелен където не е нужно...

най- доброто от показаните, е онова "дето не е момче, а момиче" и ми се ще да ме убедиш, че съм гей, понеже на пръв поглед реших че е момче ...

не че последната е лоша, ама такива на килограм да ги ринеш в нета...
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Нед Яну 22, 2012 11:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз не бих бил толкова краен в критиката си. Личи си, че все още си на етап подражание. Затова правиш, може би несазнателни, но фрапиращи грешки. Трябва много работа докато изработиш собствен стил, но преди всеичко трябва да стегнеш рисунката в конструктивна и анатомична посока. Няма лошо да прерисуваш и копираш това което харесваш, но когато стане дума за представяне на работата ти, като не говоря само за 'графила', то е необходимо да имаш разработени авторки идеи и стил. Затова продължавай да рисуваш. Чака те много работа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
чук и гег



Регистриран на: 02 Авг 2006
Мнения: 386

МнениеПуснато на: Нед Яну 22, 2012 3:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

maceman написа:

за юнака с меча, би ли ми обяснил как коляното на левия му крак е в профил, а стъпалото му е обърнато напред към зрителя, без да е преживял ужасяваща травма в детството си ???


ами то не е баш профил но е възможно да същестува извесна разлика
между посоката на стъпалото и нормалата на капачката когато кракъ
е сгънат в коляното се освобождават кръсните връзки може би не съм
мно сигурен и големия пищял може да се завърта около оста си от там
се получава разликата освен тва епикондилите на коляното не образуват
перфектен цилиндър външния епикондил е по висок и тва може да
доведе до допълнително завъртане

иначе момчето не го познавам но ми се струва че има талант
_________________
■ ■
■ ■
■ ■
■ ■
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Morty87



Регистриран на: 19 Яну 2012
Мнения: 33

МнениеПуснато на: Нед Яну 22, 2012 4:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Еха тука някои хора доста се вживяха XD @labtoon по същия начин влизам и аз така на новите в един друг форум за игри, тук сме на една вълна хаха. Общо взето някои от тези дето са яко експертите в тея сфери схвана ли, че тея са ми първите дигитални? Тоя с меча направо съм го почвал в шопа. Мятал съм неща както на мен ми изглеждат за добре. Простете ако съм пропуснал нещо. Бамес го отварят от време на време когато се забия някъде за определена поза. Със сигурност си тряа да порисувам още анатомийка.

Хареса ми коментара за тази последната, че имало куп такива в нета. Верно е. Просто исках и аз да метна една такава.

В момента експериментирам с начина на рисуване. Гледам да се наглася и нагодя на моя си стил. Проблем ми, е че се кефя на прекалено много неща и искам да ги сблъскам в една рисунка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Morty87



Регистриран на: 19 Яну 2012
Мнения: 33

МнениеПуснато на: Нед Яну 22, 2012 4:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не знам защо няма едит в тоя форум X_X Ето още едно това е доста старичко, само оцветявката му е по от скоро. Може и то на някои хора да им заприлича на нещо от някой велик чужд художник XD

Щом взема новия таблет ще седна да изглаждам грешките. В момента само нахвърлям на некви рандъм листчета неща (или по скоро поглеждам в нета, нали това е доста срещана практика XD)

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kliment



Регистриран на: 30 Окт 2004
Мнения: 2044
Местожителство: Новогорци

МнениеПуснато на: Пон Яну 23, 2012 3:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ВЕЛКОМЕ ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Morty87



Регистриран на: 19 Яну 2012
Мнения: 33

МнениеПуснато на: Пет Мар 23, 2012 5:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Нещо което сънувах оня ден. Не съм му отделял кой знае колко време, даже е първото дето го правя за под 5 часа.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov