Graphilla.com :: Преглед на тема - EPIC ARENA game project + Video
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

EPIC ARENA game project + Video
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2012 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И младеж ме изкараха...

Не мисля, че е нужно да имам демо, за да имам мнение и критерий, работейки в същата сфера от сума време. Пределно ми е ясно колко усилие отива в нещо такова. Пък и много нещо демота напоследък, всеки със свое, къде ще се бутам и аз сред иноваторите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2012 5:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ScriptKiddy, симпатяга си, за това един съвет - проучи какво е "самоцелно" и как то се връзва с темата. Разбрахме, че си бил рамо до рамо с момчетата и сега всячески ги браниш, което също е много хубаво, ама може да изиграе и много лоша шега, както може би знаеш
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Christian



Регистриран на: 07 Мар 2006
Мнения: 230

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2012 6:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

върна ме във времето на rune :) аре наще !!! ще следя с интерес :)
_________________
so predictable!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Soul)S(urvivor



Регистриран на: 25 Мар 2003
Мнения: 1384
Местожителство: The Edge

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2012 6:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде стига толкова!
Нека оффтопика да спре сега! Ако има нещо, което да казвате, нека да е по проекта, защото става поредната графилска тема. Пишете си на лични.
_________________
'Success is 90 percent perspiration and 10 percent inspiration.'
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2012 6:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Миро, направете експанжън на играта и го кръстете:
GRAPHILLA: Blood Bath
--- the revenge of the insulted lad ---

... или нещо в този дух. :)))

ScriptKiddy - не знам защо се палиш. Толкова отдавна сме във форума, че малко вероятно е като се обръщаш към някой от старите юзъри с 'младеж' да имаш предвид свързаната с възрастта му неопитност и липса на компетентност по даден въпрос. По скоро прозира заяждане и липса на толеранс към чуждото мнение, още повече че в случея всяко критично изказано мнение би било само от полза за проекта. Аз съм съгласен с това което, каза Mort1eg, но понеже знам, че сте кадърни хора просто изказах своите адмирации, към заявката която сте направили с проекта какъвто е на този етап. Айде говори ми и на мен сега на 'младеж'...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ScriptKiddy



Регистриран на: 08 Ное 2004
Мнения: 297
Местожителство: London, UK

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2012 8:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

velinov написа:
Миро, направете експанжън на играта и го кръстете:
GRAPHILLA: Blood Bath
--- the revenge of the insulted lad ---

... или нещо в този дух. :)))

ScriptKiddy - не знам защо се палиш. Толкова отдавна сме във форума, че малко вероятно е като се обръщаш към някой от старите юзъри с 'младеж' да имаш предвид свързаната с възрастта му неопитност и липса на компетентност по даден въпрос. По скоро прозира заяждане и липса на толеранс към чуждото мнение, още повече че в случея всяко критично изказано мнение би било само от полза за проекта. Аз съм съгласен с това което, каза Mort1eg, но понеже знам, че сте кадърни хора просто изказах своите адмирации, към заявката която сте направили с проекта какъвто е на този етап. Айде говори ми и на мен сега на 'младеж'...


Хахахах :) Ще си позволя да игнорирам последното ти изречение:) Уважавам те като артист затова няма да ти отговоря както мисля.
Уважавам мнения на хора които са се доказали в моите очи и имам респект към тях. Отново казвам за мен критика на този етап е голословна освен ако не е от човек, който е показал нещо по-добро:)
И с това мисля да прекратя (дотук) дебатите:)
_________________
http://www.ea.com/
http://www.punchev.com
http://getmyui.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
NEN



Регистриран на: 04 Окт 2008
Мнения: 803

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2012 10:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

куул :) дано ако го завършите все още да е куул :) да започнеш добре нещо и да го завършиш добре са две много различни неща и (по мое крайно крайно крайно крайно крайно ... крайно скромно мнение ) още повече що се отнася за гейм ;)
_________________
:( http://neni-nen-nen.blogspot.com

http://www.behance.net/NENNN
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Soul)S(urvivor



Регистриран на: 25 Мар 2003
Мнения: 1384
Местожителство: The Edge

МнениеПуснато на: Пон Фев 13, 2012 11:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За момента проекта е в пауза, ще работя над концепт документа и арта и след това живот и здраве ще се опитаме да задвижим нещата. Просто исках да споделя с вас над какво сме започнали работа и да чуя различни мнения дали е куил или не. Благодарско на хората, които изказаха какво мислят за идеята и каквото е направено дотук! Ще ви държа в течение с проекта, но се съмнявам скоро да имаме нещо ново за показване.
_________________
'Success is 90 percent perspiration and 10 percent inspiration.'
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov