Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне - ФОТОГРАФИЯ
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне - ФОТОГРАФИЯ
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vnnikolov



Регистриран на: 03 Юни 2003
Мнения: 731
Местожителство: Sofiа

МнениеПуснато на: Чет Фев 23, 2012 11:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Еха, върна ме в Барселона с някои от снимките, много ми харесват! :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Juice



Регистриран на: 02 Фев 2005
Мнения: 590
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Фев 23, 2012 10:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:) Прекрасно място - не омръзва...
_________________
http://dribbble.com/IlianIliev
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Съб Фев 25, 2012 11:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ъм, не че искам да съм груб, ама то така ми се получава. Нали знаеш някой път като си снимал едно-две неща и вече нямаш търпение да ги видиш, а лентата не е някаква скъпа или вълшебна, и си викаш, чакай ще нащракам някакви неща, даже без да гледам, та да си извадя лентата. Е, може и да не знаеш, ама има такива случки. Та, твоите кадри за мен имат такова настроение.
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Juice



Регистриран на: 02 Фев 2005
Мнения: 590
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Фев 26, 2012 9:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@sumo : И това ми го казва човек, който си слага снимките в полароидни темплейти, тонира ги с лилаво за да изглеждат винтидж и снима стени, номера на улици, прозорци и животни в ЗОО...
_________________
http://dribbble.com/IlianIliev
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
cutepoison



Регистриран на: 04 Окт 2006
Мнения: 548
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Фев 26, 2012 10:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

По-скоро човек, който има права в спец форума, в който искаш и ти да имаш права. Т.е. ако наистина ти се иска да си част от този спец форум и да общуваш с приетите там, има логика да се вслушваш в това, което ти казват, а не да се заяждаш с тях.

Аз казах по-рано че ми харесват някои фотоси, но егото ти май е като на...архитект примерно.
_________________
http://www.redvertex.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Juice



Регистриран на: 02 Фев 2005
Мнения: 590
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Фев 26, 2012 10:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако съм на твое място няма да се обаждам тук never again :) след като беше хванат, че крадеш. А колкото до правата в ГРАФИЛА- едно ХА ХА ХА. Особено за секцията фотография :)
_________________
http://dribbble.com/IlianIliev
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Нед Фев 26, 2012 11:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Имаш и хубави неща, но не мога да разбера хора които кандидатстват за права, а след среща на първа критика, различно мнение и оценка несъвпадаща с очакването, последващата реплика е 'притрябвали сте ми', 'точно вие ли ще ми давате акъл' или директно отправяне на персонални нападки. Ако нямаш уважение и респект към мнението на хотара към чиито форум искаш да се присъединиш, какво въобще правиш тук... Нищо лично! Просто ми доидохте в повече 'артистите' тия дни. Пии едно сокче...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Пон Фев 27, 2012 11:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

вземи си една медиум форматна камера не се занимавай с глупости...
има на прилични пари и кефа е много по-голям
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Juice



Регистриран на: 02 Фев 2005
Мнения: 590
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Фев 27, 2012 1:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Ъм, не че искам да съм груб, ама то така ми се получава. " -> Тук критиката рядко е смислена. Обикновено са общи приказки като досегашните. Та ВЕЛИНОВ - кажи ми как нормален човек да не си задава разни въпроси? Аз не се заяждам, а просто се защитавам.
_________________
http://dribbble.com/IlianIliev
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Вто Фев 28, 2012 4:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Прав си, спец раздел или не, това е без значение. Обаче тук не сравняваме моите с твоите неща, а гледаме само твоите, щото си се изтъпанил в Представяне. Гледам има хора, които са ти харесали някои кадри, колкото и това да буди недоумение, така че удряй дупенце в тавана.
Кадровката и композирането са ти под всякаква критика, и това не може да бъде замазано от факта, че си снимал аналогово.
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov