Graphilla.com :: Преглед на тема - Rapid design
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Rapid design

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Dosadnika



Регистриран на: 24 Апр 2003
Мнения: 137
Местожителство: sofiq

МнениеПуснато на: Пет Авг 29, 2003 4:19 pm    Заглавие: Rapid design Отговорете с цитат

Avgust mesec otpuskarski mesec
tishina ot vsqkude

ia i az da postna neshti4ko si

http://demo.bia-bg.com/test2/rapid/html/design3.html
http://demo.bia-bg.com/test2/rapid/html/design5.html

ne e koj znae kakvo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Авг 29, 2003 4:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Az licho silno se draznia ot tonirani snimki, makar i da sam zabeliazal, che mnogo chesto se pravi v web-a.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dosadnika



Регистриран на: 24 Апр 2003
Мнения: 137
Местожителство: sofiq

МнениеПуснато на: Пет Авг 29, 2003 4:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi mnogo shte se saglasq s teb i na men ne mi haresva

no klientite mi dadoha tezi
koito sa s razli4en kontrast cvetnost snimani po razli4no vreme i slan4eva svetlina i t.n.n ( abe opravdanieto si e kato zadnika vseki si go ima )

ama az da si kaja vse pak
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Пон Сеп 01, 2003 2:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

teia nadpisi otgore...v purvia momet az si pomislih che sa nekakvo menu za markite...dali e tova ili ne... ne sa znae...

toia font za menuto mene ne mi e nai podhodiashtia za tzelta..pa i nasekade nego treskash ne e redno mai tui mi sa struva, inache designa mnogo nabluskan s text...i malko bie na vestnik 3-ta vuzrast design...2snimki..text...2 snimki text...
dai mu malko oshte edin color na toia design..mnou sinio..oshte ta vleche kum moreto mai:)

opa..chakai che otvorih drugia page deto si go dal..tam drug font za menuto gore ??? shto? na seka stranitza razlichen font li she slagash??? i otde go izkara sia toia boldnat font s zeleno i cherno???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dosadnika



Регистриран на: 24 Апр 2003
Мнения: 137
Местожителство: sofiq

МнениеПуснато на: Вто Сеп 02, 2003 2:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

BadmotherfuckeR написа:
teia nadpisi otgore...v purvia momet az si pomislih che sa nekakvo menu za markite...dali e tova ili ne... ne sa znae...

toia font za menuto mene ne mi e nai podhodiashtia za tzelta..pa i nasekade nego treskash ne e redno mai tui mi sa struva, inache designa mnogo nabluskan s text...i malko bie na vestnik 3-ta vuzrast design...2snimki..text...2 snimki text...
dai mu malko oshte edin color na toia design..mnou sinio..oshte ta vleche kum moreto mai:)

opa..chakai che otvorih drugia page deto si go dal..tam drug font za menuto gore ??? shto? na seka stranitza razlichen font li she slagash??? i otde go izkara sia toia boldnat font s zeleno i cherno???



Mi oh 4e e monogamno monogamno si e ( az za moreto me vle4e non stop ).

Ideq ta mi beshe 4e kato se nabluskat edna kofa snimki ( koj znae kak snimani shte stane dostata4no shareno )

ideqta e 4e kienta shte blaska kartinki i tekst. Ne mojah da go ubedq za ideqta kartinkite da sa po malki i ako nqkoj iska da si klikne i da se izvadi kartinkata v pop up4e . ( spored men po malkite kartinki se vadqt po lesno )

Shto se otnasq za vestnika taka si e
i taka shte bude Kartinka tekst kartinka teks ( klienta editva v web prilojenie ) pulni baza danni
i lsed tova se generira HTML

ne znam i az kakvo da kaja
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Dosadnika



Регистриран на: 24 Апр 2003
Мнения: 137
Местожителство: sofiq

МнениеПуснато на: Вто Сеп 02, 2003 2:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Shto se otnasq za fontovete

nqma da gi smenqm vav vsqka stranica estestvenno

prosto sa dva razli4ni dizajna
ili po to4no edin dizajn s malki korekcii
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
d-phrag



Регистриран на: 26 Мар 2003
Мнения: 71
Местожителство: Sofia - Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Сеп 03, 2003 3:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко по-чисти цветове горе в хоризонталните линии на header-a. Светлите хоризонтални линии горе нямат особена функция, така че можеш да ги разкараш...И вариант 2 е значително по-добре. Толкова проста навигация можеш да я направиш и с antialiased font - 5-6 menuitems не са толкова много. И TextTitle забрави да го пишеш с черно и зелено, при положение, че целия сайт ти е син, сиво-син. Бе изобщо - как ти дойде тва зелено на акъла, нправо ти се чудя...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Dosadnika



Регистриран на: 24 Апр 2003
Мнения: 137
Местожителство: sofiq

МнениеПуснато на: Пон Сеп 08, 2003 10:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

d-phrag написа:
Малко по-чисти цветове горе в хоризонталните линии на header-a. Светлите хоризонтални линии горе нямат особена функция, така че можеш да ги разкараш...И вариант 2 е значително по-добре. Толкова проста навигация можеш да я направиш и с antialiased font - 5-6 menuitems не са толкова много. И TextTitle забрави да го пишеш с черно и зелено, при положение, че целия сайт ти е син, сиво-син. Бе изобщо - как ти дойде тва зелено на акъла, нправо ти се чудя...


Oh mersi mnogo shte posledvam saveta
ami za zelenoto ne znam ka to nali znaesh 4e glupostta idva sama nenadejno i nqkaksi ot vatre ( ej taq misal da zema da si q zapisha ) : ))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov