Graphilla.com :: Преглед на тема - neda m. tema
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

neda m. tema

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nedamal4eva



Регистриран на: 15 Авг 2008
Мнения: 74
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2008 3:13 pm    Заглавие: neda m. tema Отговорете с цитат

Не съм от най активните, но пък може би тази тема ще ми напомня, че трябва да я пълня. Слагам едни илюстрации, които бяха предназначени за детски календар. Казвам "бяха", защото така и не ги одобриха. Кзаха, че било по "безопасно" да използвам сканирани рисунки на децата. И така..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nedamal4eva



Регистриран на: 15 Авг 2008
Мнения: 74
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2008 3:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

много се извинявам, но по погрешка пуснах тема в грешния раздел..може ли някой да ми я премести в графики и илюстрации?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2008 3:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

тези деца приличат на гномчета и мен малко ме стряскат, освен това с пеперудата то е сладко и почти прилича на детенце, децата имат по-високо чело, нямат бръчки, които да ги състаряват имат по-нежни нослета и много се надявам не са кривогледи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
nedamal4eva



Регистриран на: 15 Авг 2008
Мнения: 74
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2008 5:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

нямах за цел да нарисувам деца, а просто да интерпретирам сезоните с някакви смешни и сладки ситуации. може би наистина има нещо плашешто в тях..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nedamal4eva



Регистриран на: 15 Авг 2008
Мнения: 74
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пон Дек 08, 2008 11:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fan4battle



Регистриран на: 28 Ное 2004
Мнения: 597

МнениеПуснато на: Вто Дек 09, 2008 11:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много приятен профил!! ^^
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nedamal4eva



Регистриран на: 15 Авг 2008
Мнения: 74
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Сря Яну 28, 2009 3:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Яну 28, 2009 4:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хехе! В телцето се е получило много живо и пластично, но в главата малко си го затлачила на места и захващането с тялото е неубедително. За първите типажчета - стоят си ок според мен! Даже мартенския е голям сладур. В девойката също има нещо приятно (там може би липсва само акцент някакъв).
_________________
Отрежеш ли крилата на жената, тя ще полети на метла !

http://wickyhouse.com

http://wickywelcome.blogspot.com/

http://this-and-that.eu/

http://tui-onui.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nedamal4eva



Регистриран на: 15 Авг 2008
Мнения: 74
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Вто Юни 05, 2012 11:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

3 годишен застой, (може и повече) - показвам ви няколко картинки, които съм правила напоследък - аз лично си виждам доста грешки, има неща които така и не се научих да рисувам като хората - като ръцете например!



Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
HEA



Регистриран на: 20 Окт 2005
Мнения: 1244

МнениеПуснато на: Пет Юни 08, 2012 2:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Много приятна тема, поствай по честичко тука :)
_________________
Keep It Simple
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov