Graphilla.com :: Преглед на тема - Photoshop CS4 или CS6?
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Photoshop CS4 или CS6?

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ivancho7



Регистриран на: 22 Фев 2006
Мнения: 80

МнениеПуснато на: Сря Яну 23, 2013 12:36 am    Заглавие: Photoshop CS4 или CS6? Отговорете с цитат

Чудя се дали да си ъпгрейдна Photoshop-a от CS4 на CS6. Дали новата версия ще е по-производителна и по-бърза? Сменям си поцесора на Intel i5, така че предполагам новата версия ще е по-оптимизирана за новото поколение 4 ядевни процесори. Photoshop-a главно ще го ползвам за рисуване - тоест главно brush tool-a ще ползвам. Ако няма да има съществена разлика по-добре изобщо да не се мъча с CS6 без това zoom-а е много дразнещ там.

За Corel Painter-a също се чудя, мисля че 11 е най-добрата версиа, 12 ми се срува много тромава и след известно ползване съвсем се скапва.

Ще съм ви благодарен, ако споделите вашите впечатления.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Сря Яну 23, 2013 2:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Painter 12 тромава? Сериозно? В сравнение с 11 направо хвърчи, и има адски много подобрения.
Относно PS, ползвай който ти върши работа - CS2, CS5, все същото.
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kefo



Регистриран на: 17 Фев 2006
Мнения: 274
Местожителство: Софето

МнениеПуснато на: Чет Яну 24, 2013 2:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз съм на същото мнение като Кузмича...Няма почти никакво значение(стига да ти върши работа) аз още си бачкам с CS2 на личния компютър и не изпитвам никави нужди да го ъпдейтвам.Даже новите версии яко ме дразнят.
_________________
kristianandreev@abv.bg
http://www.behance.net/kristianandreev
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
piperkov



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 432

МнениеПуснато на: Чет Яну 24, 2013 6:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз съм на това мнение, но cs3 е по-добре от cs2 :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Яну 25, 2013 11:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЦС3 е най-пъргавия до ден днешен :)
Лошото е, че в по-новите версии, добавят по 5 полезни благини... и кат си ги и ползва човек....

П.С. ЦС6 64bit, aко ползваш и Ила, също вече има 64 бит и скоростта му вече е една друга... При 6-цата съществено значение има видеото... Ако си земеш добро, доста разтоварва процесора и зум, кроп и т.н. се движат мазно мазно ;)
_________________
minimiro.com

whitewater
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov