Graphilla.com :: Преглед на тема - Печат на тениски запитване
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Печат на тениски запитване

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Saphire



Регистриран на: 21 Апр 2010
Мнения: 32
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Фев 05, 2013 9:33 pm    Заглавие: Печат на тениски запитване Отговорете с цитат

Здравейте на всички,
Ще съм ви благодарна ако препоръчате място за печат на тениски, където не предлагат обикновенните fruit of the loom ? иска ми се да са по-хубави като кройка и материал.
Нужни са за 14-ти Февруари ,така че ще е предимство ако може да се извърши и бързо печата. Мястото е София знам, че е възможно и сигурно има добри печатници в други градове , но се съмнявам да успея с доставка и печат до 14-ти. Насочила съм се към сито-печат
Бройката на тениските е 50

за да не се приемат линковете като реклама може да изпратите инфо и на мейл saphire5@abv.bg
Ето за какво става въпрос :

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Чет Фев 07, 2013 9:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

печатал съм няколко пъти при http://www.teniskinaedro.com/ екстра са
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Saphire



Регистриран на: 21 Апр 2010
Мнения: 32
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Фев 07, 2013 9:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много ти благодаря веднага ще погледна
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov