Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне Графики и илюстрации - Марио Ботев
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне Графики и илюстрации - Марио Ботев

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
KorDArt



Регистриран на: 28 Мар 2013
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Чет Мар 28, 2013 8:56 am    Заглавие: Представяне Графики и илюстрации - Марио Ботев Отговорете с цитат

Здравейте, аз съм Марио Ботев, на 17 години съм и уча в професионална гимназия за мултимедия, компютърен графичен дизайн и анимация. От години се занимавам с рисуване, ама от година и половина вече се занимавам една идея по - професионално, знам, че не съм стигнал нивото до което мога да се наричам художник, ама изявявам желание и имам страстта да продължавам да развивам уменията си, и скоро време мисля да се прехвърлям на софтуер. Но иначе за сега ще развивам уменията си с молива преди таблета.

Рисунки които са изцяло от въображението ми, някой който са базирани на герои и личности.











Рисунки с литература базирани на герои и личности













И разбира се моята запазена марка.

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 28, 2013 11:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами здрасти. Супер е че си се захванал с нещо, което съвсем очевидно ти доставя удоволствие.

Ако търсиш съвет, моят е да запишеш на курс и да наблегнеш на това как се изграждат обеми. Рисуват се там грънци, предполагам е досадно, но се отплаща в последствие. И за стила ти и за нещата които рисуваш, ще са ти необходими доста повече познания за човешката фигура. Неща като пропорции и анатомични особености.

Извода че рисуването ти доставя удоволстие, си го направих като видях с какво търпение си изцъквал всеки детайл. Това обаче прави картинките достаа... как да кажа... "сухи". Това че ползваш молив и лист е страхотно, никой не е казал, че трябва да бързаш да преминеш на, както ти каза, софтуеър. Но спокойно можеш да почнеш да разглеждаш скици на други художници и да обърнеш внимание на това как те степенуват нивата на детайли. Кои части се разработват и дърпат погледа, кои не. и ей такива неща. Един добър учител може да те научи на тези неща, а те се учат.

и така... успех.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Чет Мар 28, 2013 5:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей, Марио!

За начало ще ти дам един съвет. Един художник не нарича творбите си които са репродукция и прекопирване на чужди творби - въображение.
Тук единстеното което виждам е това... липса на твоето въображение.

Не е достатъчно да си харесаш някой арт от Дарксайдърс, Уъркрафт и прочее, да го изрисуваш по твоемо и да го наречеш въображение.

На първо време, ще ти препоръчам да намериш школа в която да усвоиш основите. Анатомия, техники, композиция и прочее..
Ползвай не вече готов арт за инспирации в рисунките си. Събери си колекция на художници които те вдъхновяват и такава което може да ти даде идеи...
Винаги ползвай референции за нещо което рисуваш.
Гледай видео уроци... има с камари в мрежата...

Успех!
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NEN



Регистриран на: 04 Окт 2008
Мнения: 803

МнениеПуснато на: Пон Апр 08, 2013 10:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

:) ... и прочее
_________________
:( http://neni-nen-nen.blogspot.com

http://www.behance.net/NENNN
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
cutepoison



Регистриран на: 04 Окт 2006
Мнения: 548
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Апр 08, 2013 10:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз като зрител искам да вметна че на мен моливите ми стоят сухички..окото се чуди накъде да погледне..пробвай някой път да оставиш някой зони неразработени, с по-освободен щрих..Пробвай на някоя рисунка да оставиш далечния крак/ръка по-бледа, да видиш как ще се получи дълбочина и ще е по-приятно за окото.


+1 за школа, търпението го имаш, най-вероятно и талант, така че оттук просто тая енергия трябва да се канализира и насочи правилно.
_________________
http://www.redvertex.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov