Graphilla.com :: Преглед на тема - Българските филми и сериали
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Българските филми и сериали
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
cutepoison



Регистриран на: 04 Окт 2006
Мнения: 548
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 17, 2013 9:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kefo написа:
Бях сигурен, че тая тема ще се превърне в поредното мерене на пишки и безсмислени спорове с единствена цел да нахраните всичко и всеки, който се опитва да прави нещо (макар и не най-доброто и качествено)
ма то тва си е тичпична българска черта аз кво ли се учудвам

Щот вие тука сте великите творци сичките :D:D
И както ValBo каза за Под Прикритие и аз мога да кажа за повечето от вас.... тва ако е елита на българския дизайн,графика и т.н. по-добре да го закрият :D


Баси....не случайно форума умря и никой не влиза вече!


Като цяло моята идея не беше да се навлиза в такива спорове, но за бетховен е присъщ един такъв леко остър тон, който в случая беше ненужен.
_________________
http://www.redvertex.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Сря Апр 17, 2013 10:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kefo написа:
Бях сигурен, че тая тема ще се превърне в поредното мерене на пишки и безсмислени спорове с единствена цел да нахраните всичко и всеки, който се опитва да прави нещо (макар и не най-доброто и качествено)
ма то тва си е тичпична българска черта аз кво ли се учудвам

Щот вие тука сте великите творци сичките :D:D
И както ValBo каза за Под Прикритие и аз мога да кажа за повечето от вас.... тва ако е елита на българския дизайн,графика и т.н. по-добре да го закрият :D


Баси....не случайно форума умря и никой не влиза вече!


Младеж, айде без глупости.
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kefo



Регистриран на: 17 Фев 2006
Мнения: 274
Местожителство: Софето

МнениеПуснато на: Чет Апр 18, 2013 8:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не дразня се на тая типична българска черта да наплюете всичко и всеки.Вместо да се зарадвате, че поне почнаха да се отпускат малко пари за такива неща и да се правят сериали и филми (нормално е да не са най-дорите след като толкова време не е имало почти нищо, въпреки че според мен има и добри попадения)

Вярно всеки има право на мнение....ама гледали, не гледали 1-2 епизода и тръгнали тука да закриват българското кино и сериали......Ама докато е такова отношението ни към всичко и всеки, който прави нещо повече от останалите наистина не заслужаваме нищо......да закрият и киното и сериалите и цялата държава....айде съгласих се!
_________________
kristianandreev@abv.bg
http://www.behance.net/kristianandreev
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
BSC System



Регистриран на: 08 Сеп 2004
Мнения: 725
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 18, 2013 1:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кефо, всичко ли е наред братле ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Апр 18, 2013 2:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък харесвам всичко и всички ама зависи какво съм пил... :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nicky genov



Регистриран на: 08 Окт 2010
Мнения: 58
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 18, 2013 2:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да! И аз испих доста, докато гледах Под прикритие.
_________________
www.behance.net/nicky-genov
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
nicky genov



Регистриран на: 08 Окт 2010
Мнения: 58
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 18, 2013 2:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

иЗпих.
_________________
www.behance.net/nicky-genov
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
piperkov



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 432

МнениеПуснато на: Чет Апр 18, 2013 3:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе бетовен кво стана с твоя филм с радо лудия
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Нед Апр 21, 2013 6:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

piperkov, ???

Мерене на какво?? :D Въх, ако не намесите пишкоманията в разговора не може. Като нещо не ви изнася и веднага се обръщате към пикочите. Пък и аз 100 пъти казах, че реално, каквито и да са, добро правят тия продукции. И мен на ме наемат и аз ще ида. Ама нема... не съм брадчед/съученик/любовник на никой и... греда :) Всеки прави каквото може. Хайде честита неделя вечер :)
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
cutepoison



Регистриран на: 04 Окт 2006
Мнения: 548
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Апр 21, 2013 9:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Просто както споделяхме кой на кви филми се кефи, влизаш с някъв остър тон все едно някой от тия режисьори ти легна на леглото ли кво стана :D

Никой не е казал че тия теми трябва да са "или хубаво или нищо" ама някакси добрия тон на дискусията в първите 5-6 поста бе помрачен.



п.с. питайте после що замира форума
_________________
http://www.redvertex.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Вто Апр 23, 2013 8:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Бе помрачен, щото се изказаха няколко мнения различни от "супер яко".

А форума изобщо не замира да ти кажа аз. Е гледай какво става в фотографския или на рисувачите разделите. Просто на хората има се раждат деца и нещо да постват във форума не им се занимава. Ти що не постваш всяка седмица нещо а? :) А не щото е спорещ тона. Той тона е такъв още от ден първи :) И това му е якото :)
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
piperkov



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 432

МнениеПуснато на: Вто Апр 23, 2013 8:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

betoven, не се прави на луд
http://vbox7.com/play:9e704639

и

http://www.triunyx.com/films/eon/eon-08.jpg
са един и същи човек от филма ти
http://www.triunyx.com/films/eon/eon.htm

Просто питам докъде докарахте филма с този артист и по-лесно ли е да снимаш с луди?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
piperkov



Регистриран на: 13 Яну 2009
Мнения: 432

МнениеПуснато на: Вто Апр 23, 2013 9:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Бетове, това ли е качество
http://vbox7.com/play:fe76d83a
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cutepoison



Регистриран на: 04 Окт 2006
Мнения: 548
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 23, 2013 9:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Bethoven написа:
Бе помрачен, щото се изказаха няколко мнения различни от "супер яко".

А форума изобщо не замира да ти кажа аз. Е гледай какво става в фотографския или на рисувачите разделите. Просто на хората има се раждат деца и нещо да постват във форума не им се занимава. Ти що не постваш всяка седмица нещо а? :) А не щото е спорещ тона. Той тона е такъв още от ден първи :) И това му е якото :)


Не, просто може да изкажеш мнение различно от "супер яко" БЕЗ да има хаплив тон, нали се сещаш...има разлика между учтива градивна критика, и някви лафове за "закриване на киното в България" и пр. Но всеки да си пише както иска де, то тва си е олицетворение на случващото се навсякъде в държавата, не само по форумтие ;)


А що не пускам-защото нещата по които работя си имат клауза за конфиденциалност и не ги споделям нито по форуми, нито фейсбуци и т.н. а за нещо за кеф не остава никакво време-е скоро си разцъках едно интериорче-пуснах го. А мнението че форумът замира или поне е осезаемо по-малко активен съм го срещал от поне още 5-10други юзъри.


п.с. на някой мод ако му се занимава да разчисти темата от спама и офтопика би било чудесно.
_________________
http://www.redvertex.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 23, 2013 11:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

мне :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Вто Апр 23, 2013 11:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

piperkov, ....за това ли говореше? Хиххихихих. Вадиш неща на почти 6 години. Но няма значение. Не дей така, да не ти се смеят хората, ми вземи прочети защо е било направено. А и вземи прочети и как :) С бюджет 100лв или беше 120лв, не помня, за камера 80 и останалото за храна :D За без пари толкоз :)

piperkov, нещо друго? :) Да ти дам някой архив от 1999 да го плеснеш и да го сравниш с продукция от 2012 за милиони? :) Смешно и жалко направо. Ама мерси все пак де, че изкарваш на масата нещо дето съм правил през нощите, преди 6 години и нещо правено сега от 50 човека за 5 милиона, 10х.

Но, да се върнем в темата все пак а :)

Да се закрие киното... да, аз съм напълно ок да се закрие държавната субсидия. Бързо след това ще почнат да се появяват доста по-качествени продуции. Няма как Мисия Лондон да струва 2 милиона и да е 120 минути, а Под прикритие да струва 5 милиона, но да е 720 минути, за същото качество, та даже и по-голямо, доста по-голямо. Сериозна е мрежата мхм :)
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
cutepoison



Регистриран на: 04 Окт 2006
Мнения: 548
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 23, 2013 11:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Bethoven написа:


Да се закрие киното... да, аз съм напълно ок да се закрие държавната субсидия. Бързо след това ще почнат да се появяват доста по-качествени продуции. Няма как Мисия Лондон да струва 2 милиона и да е 120 минути, а Под прикритие да струва 5 милиона, но да е 720 минути, за същото качество, та даже и по-голямо, доста по-голямо. Сериозна е мрежата мхм :)



Че какво им пречи да се появяват сега качествените продукции без държавни субсидии?

Гледам май си доста наясно и навътре с правенето на филми и сериали, покажи нещо свое дето е супер качествено, белким видим и ние нещо яко, че тия дето ги субсидира държавата са супер гадни всичките..ще ми купуват в Китай и Южна Америка да излъчват Под Прикритие, нищо не разбират тия хора...
_________________
http://www.redvertex.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
exile



Регистриран на: 24 Юли 2005
Мнения: 860
Местожителство: Plovdiv, Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 23, 2013 11:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Форумът не замира, а е умрял, просто илюстраторите още по инерция си качват и тук нещата, понеже са готини.

Нуждата от тази пре-фейсбук, дрибъл и бихенс платформа отдавна си отиде.

Не се напъвайте излишно :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 23, 2013 11:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

exile написа:
Форумът не замира, а е умрял, просто илюстраторите още по инерция си качват и тук нещата, понеже са готини.

Нуждата от тази пре-фейсбук, дрибъл и бихенс платформа отдавна си отиде.

Не се напъвайте излишно :)


И ти така. :)


Между другото, форумът все още си работи перфекто и си върши работата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cutepoison



Регистриран на: 04 Окт 2006
Мнения: 548
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 23, 2013 2:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е чак перфекто...да се изразя както е модерно сега в интернетъ:


"Колко по-добре е че няма ЕДИТ бутон"


...said no forum user, ever!



И което е по-интересно, никой не изтъква дори една причина, за това да няма такъв бутон.
_________________
http://www.redvertex.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 2 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov