Graphilla.com :: Преглед на тема - Българските филми и сериали
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Българските филми и сериали
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kefo



Регистриран на: 17 Фев 2006
Мнения: 274
Местожителство: Софето

МнениеПуснато на: Пет Апр 26, 2013 7:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Революция З и наистина брутално тъп сериал! :D Тука подкрепям...дори изгледах първият сезон заради разни познати дето участват вътре.И наистина е доста зле всичко.Обаче да не забравяме, че този сериал е направен за аудитория от 10 до 14-15 годишна възраст....смис това е 'тийн сериал' тип Хана Монтана......нормално.


А за Под прикритие според мен всички освен главният герои(Матрин) си играят ролите що годе добре....това е първият български филм/сериал в който като говорят на жаргон или диалект ми звучи малко по-убедително и по-близо до реалността.Естествено има доста места където преиграват, но и това е в рамките на нормалното :D
Някак си нямаше да седи реалистично, ако Куката говори на книжовен български език и спазва граматиката :D
_________________
kristianandreev@abv.bg
http://www.behance.net/kristianandreev
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
cutepoison



Регистриран на: 04 Окт 2006
Мнения: 548
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Апр 26, 2013 9:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kefo написа:
Революция З и наистина брутално тъп сериал! :D Тука подкрепям...дори изгледах първият сезон заради разни познати дето участват вътре.И наистина е доста зле всичко.Обаче да не забравяме, че този сериал е направен за аудитория от 10 до 14-15 годишна възраст....смис това е 'тийн сериал' тип Хана Монтана......нормално.


А за Под прикритие според мен всички освен главният герои(Матрин) си играят ролите що годе добре....това е първият български филм/сериал в който като говорят на жаргон или диалект ми звучи малко по-убедително и по-близо до реалността.Естествено има доста места където преиграват, но и това е в рамките на нормалното :D
Някак си нямаше да седи реалистично, ако Куката говори на книжовен български език и спазва граматиката :D



Именно! Само на валбо му бърка в душата, че не се изразяват като академици. Сега очаквам нещо да изкритикува и актьорската игра на Билалов :D

Аз Революзия Зет го гледам по две причини-има една лека носталгия която ме връща в ученическите години-бандата, бунта против системата, и пр. Втората причина е Диляна Попова :D
_________________
http://www.redvertex.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Пон Апр 29, 2013 2:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

piperkov, какъв нисък бюджет бе? хаха... само хонорарите са около 100 бона на епизод! Ако това за теб е нисък бюджет.... леле... представям си какво е голям бюджет :))

Няма лошо, нека са добре платени актьорите.

Революция Зет... Диляна Попова защо мислите, че е там? :) Не защото е актриса някаква, или добре играе ролята :)

А ако спрат държавното финансиране, тези който така са се научили, всяка година да взимат парички които да не ги интересува дали ще се върнат, и следователно произвеждат произведения дето не могат публика да привлекът, ще престанат. Тия хора няма да правят повече филми. Но това не означава, че бг киното ще умре. Напротив. Ще започнат да се появяват филми който са направени защото хората искат да направят нещо. Неща тип - 'Лора от сутрин до вечер', направени ефтино, но с желание. Е... може да не са най-великите филми, но абсолютно по нищо не отстъпва на 'Мисля Лондон', 'Тилт', 'Стъпки в пясъка'... 'Чужденецът'?!? (това пък какво недоразумение е...) и тем подобни продукции, с големи бюджети над 1.5 милиона. За справка, 'Лора от сутрин до вечер' е напревена за 10 бона, как? Няма значение, важното е че е факт.

А пък лично мен, филми-сериали дето разглеждат живота на мутрите/драматичните отношение на съседи в кооперация/измислените тийн-секс-дрога проблеми... не ми се гледат и не са ми интересним, аман. Следователно - не гледам, или по-скоро гледам да не гледам, щото да си призная, по някога ми става интересно да погледам да видя до колко изпростяват нещата. Буквално има моменти на които си мисля, че правят зрителите на глупаци. Ама... както и да е.

пс. за едит бутона :)
Имам чувството, че заради това, че липсва тоя бутон, т.е. не че липсва, ами е махнат, пиша по-равилно :)
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ники михайлов



Регистриран на: 11 Ное 2005
Мнения: 2188

МнениеПуснато на: Пон Апр 29, 2013 2:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А старата Замунда са пуснали каталогизиране и по сериали...
_________________
"You cannot cheat form. Form is not a vehicle for content. It is the content." PETER CHUNG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ivorio



Регистриран на: 14 Окт 2006
Мнения: 87

МнениеПуснато на: Пон Апр 29, 2013 2:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Четири нови български филма дебютират на малкия екран на БНТ1

http://www.dnevnik.bg/razvlechenie/2013/04/29/2051371_chetiri_novi_bulgarski_filma_debjutirat_na_malkiia/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rashkov



Регистриран на: 04 Дек 2012
Мнения: 32

МнениеПуснато на: Пон Апр 29, 2013 3:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@ Бетун Попов

само не се учудвай, но е сериозно - 100% си прав ! ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4
Страница 4 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov