Graphilla.com :: Преглед на тема - Преглед на портфолио
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Преглед на портфолио

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
deusex



Регистриран на: 23 Окт 2008
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Чет Май 30, 2013 7:15 pm    Заглавие: Преглед на портфолио Отговорете с цитат

Здравейте!

За пръв път пиша във форума. Занимавам се с монтаж и визуални ефекти от около 3 години, самоук съм, не съм бачкал в някое студио, а само по лични проекти.

Нямам някаква точна специалност, по скоро съм от така наречените генералисти. В 2Д композитинга съм по-добър, за сега 3Д-то ми е слабото място, като интереса ми към 3Д е основно за симулации, защото не ми се занимава с моделинг, текстуринг и анимация.

На скоро си компилирах едно портфолио и бих искал да ми дадете мнение, дали е добро и какви грешки или пропуски има.

Знам че е малко дълго, но пък с музичката върви така, поне мисля че не е от най-скучните...

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TLcXJBsPM2Q#at=101
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nicky genov



Регистриран на: 08 Окт 2010
Мнения: 58
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 31, 2013 4:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво, в демото много добре си показал с какво се занимаваш за тези, които не разбират от материята :)
_________________
www.behance.net/nicky-genov
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
deusex



Регистриран на: 23 Окт 2008
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Съб Юни 01, 2013 6:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е добре щом се разбира :) То като гледам всеки средностатистически фен на видео-ко-пилот, може да направи повечето неща. От към 3д симулации почти нищо не съм показал, но засега съм слаб там и не ми е приоритет.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov