Graphilla.com :: Преглед на тема - Търсят се илюстратори за дизайни на тениски
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Търсят се илюстратори за дизайни на тениски

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stefanakoz



Регистриран на: 13 Авг 2013
Мнения: 1

МнениеПуснато на: Вто Авг 13, 2013 8:26 pm    Заглавие: Търсят се илюстратори за дизайни на тениски Отговорете с цитат

Здравейте,
Казвам се Стефан и в момента се занимавам с един проект за тениски. В тази връзка и търся спешно илюстратори с креативно и нестандартно мислене и добри идеи. Става въпрос за цветни илюстрации, които ще се използват за дизайн на тениски. Размерът на всяка илюстрация трябва да е А3. Нека всеки който е заинтересуван да ми пише на лично и да изпрати портфолио. Аз ще отговоря с повече информаци, заплащане и т.н. Също може да ми пишете на steve(dot)ivanov(at)gmail(dot)com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov