Graphilla.com :: Преглед на тема - Бернар - представяне
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Бернар - представяне

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Rator



Регистриран на: 07 Юни 2013
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Съб Юни 08, 2013 7:22 pm    Заглавие: Бернар - представяне Отговорете с цитат

Здравейте, казвам се Бернар и работя над това да стана concept artist... за първи път пиша в Graphilla, на 19 съм, засега самообучение...

Ето една серийка от environment concept-и... всяка критика е highly appreciated... благодаря предварително.














Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chr



Регистриран на: 13 Ное 2005
Мнения: 171

МнениеПуснато на: Съб Юни 08, 2013 9:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На мен лично много ми харесват скиците (:
Разбираш конструкцията и с повече рисуване и учене , ще почнеш
да изглаждаш перспективата и композицията, да добавяш детайла и да
финализираш концепцийте.
Успех (:
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sabev



Регистриран на: 17 Май 2006
Мнения: 197
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Юни 10, 2013 9:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако не се лъжа въглен ? Иначе доста приятни ама аз не съм компетенция.
_________________
http://www.nikolaisabev.info
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Rator



Регистриран на: 07 Юни 2013
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Сря Юни 19, 2013 1:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте отново! Благодаря за отговорите, @Sabev - не, просто молив с увеличен контраст after that.

2 думи преди следващите изображения, не знам доколко има смисъл да се представят, но реших да пробвам after all.. рисувани са по чужди рисунки /гледани от тях/ като това го правя със същата идея, с която се рисува, например, по снимка in real life. Целта е solely study, понеже искам да прогресирам с PS и реших, че това е добра идея понеже виждам конструкция/values/colouring/lighting и т.н без да се тормозя за дизайн, композиция, а се фокусирам на чисто <техническата> част на нещата...

/Доколкото разбрах не е проблем да си colour pick-вам и т.н, стига да не -trace-вам image-a... така или иначе това са единствените, които съм правил по този начин, но не мисля да продължавам/

Този е старичък, Mycoloth от Raymond Swanland http://www.wizards.com/magic/images/cardart/ALA/Mycoloth.jpg




А този завърших вчера <Imperius от на Tamplier http://www.youtube.com/watch?v=7QGIwifx1K0>


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
paco_00



Регистриран на: 26 Окт 2011
Мнения: 567
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 20, 2013 8:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

До колкото understand- инг, че с PS като техника си една идея по- добър.
Що се отнася до молива, имаш нужда да разнообразяваш щриха и тоналността, защото сега ми стоят малко, като scan. Поздрави ;)
_________________
http://www.facebook.com/plamenkostovkartini
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rator



Регистриран на: 07 Юни 2013
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Нед Авг 18, 2013 6:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за отговора, paco :)
В момента се концентрирам главно върху анатомия и структура на тялото, тежест и т.н, в смисъл че си правя studies, които не са за показване, но ето например някои recent неща на Photoshop:






Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rator



Регистриран на: 07 Юни 2013
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Сря Авг 28, 2013 12:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Another round

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cutepoison



Регистриран на: 04 Окт 2006
Мнения: 548
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Авг 28, 2013 6:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Така и така няма много коментари, та въпреки че не съм от раздела ще си позволя да ти дам един съвет: имаш много черно в рисунките...Разбива ти формата и обема на доста места.
Пробвай по-светли да ги правиш и също така да не ползваш идеално чисто черно.
_________________
http://www.redvertex.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Rator



Регистриран на: 07 Юни 2013
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Вто Сеп 10, 2013 12:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, принципно наистина имам доста черно в картините, само че гледам да го ползвам само където наистина искам да акцентирам с дълбочина... принципно съм от лаптоп и съм виждал как седят тея рисунки на екран за нормален компютър, особено кафявият mech и там е дооста по- dark. И все пак мисля, че си прав, имаше един rule of thumb чисто черно да не се ползва изобщо ... ;D


Oh well, gotta post some more:








Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov