Graphilla.com :: Преглед на тема - predstavjane
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

predstavjane

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
asterix



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 65
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Дек 12, 2002 12:28 am    Заглавие: predstavjane Отговорете с цитат

Zdraveite! :)
Eto i moito predstavjane. vsushnost kakvo tolkova da presdtavjam... rabotja kato web designer, a moi raboti moje da vidite na lichnija mi site:

http://asterix.info.bg

tova sushto az sum go pravil:
http://www.spottown.com

ami tui to...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Alien



Регистриран на: 06 Дек 2002
Мнения: 56
Местожителство: Toronto

МнениеПуснато на: Чет Дек 12, 2002 1:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Доста е cute :)
_________________
Don't trust anyone
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
roje



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 51

МнениеПуснато на: Чет Дек 12, 2002 4:50 pm    Заглавие: extra Отговорете с цитат

mnogo cool
haresva mi stila ti
4isto i spretnato
bgfans sam li si go pravil?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
asterix



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 65
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Дек 12, 2002 5:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

programiraneto ne e moe. pravene e na "dotnet" i otdolu neshtata gi e napisal kolegata mi ot Triada.

Informaciata v momenta se poddurja ot ekipa na http://www.dnesplus.com

dokolkoto znam sa trugnali i njakakvi reklami po vreme na izluchvaniata na machovete ot angliiskoto purvenstvo.

Demek proekta oficialno se vodi na trite firmi Triada, Dnesplus i diema plus. :)

mi tova e. :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Дек 12, 2002 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет :)
Абе все се каня да питам, кой е правил логото на тва Inter Logisitca, много мяза на обърнато логото на AMD :)


Иначе най-много ми харесва май това ММ Electronics, като изключим логото. Най-вероятно клиентите са те насилили да седи такова?
И надписът "За вашия дом" нещо...
И малко еднотипни ми се виждат дизайните, да ти кажа, с разни еднакви елементи - пунктирани/дот линии, наклонените елементи, menu items...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Чет Дек 12, 2002 6:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

.......

Последната промяна е направена от BadmotherfuckeR на Чет Дек 12, 2002 7:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Дек 12, 2002 6:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

BadmotherfuckeR написа:
Heh, az puk vidiah neshto drugo :))) nachi she imamme ebati ednakvoto misliene da napraim s tebe edi i sushti butoni da eba :))))) ma na 100% ednakvi..... :))))))


mmm bad za koi butoni ide rech?:)
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Дек 12, 2002 6:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://asterix.info.bg
twa nekaksi mi sedi mno prazno i headera ima izlisen wuzduh w neo ma seki si ima wizdane
Върнете се в началото
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Чет Дек 12, 2002 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

........................
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
asterix



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 65
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Дек 12, 2002 8:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:

Абе все се каня да питам, кой е правил логото на тва Inter Logisitca, много мяза на обърнато логото на AMD :)

Иначе най-много ми харесва май това ММ Electronics, като изключим логото. Най-вероятно клиентите са те насилили да седи такова?
И надписът "За вашия дом" нещо...


Logoto na interlogistica ne znam koi go e pravil. firmata e osnovana 1990 godina, taka che ot togava mnogo voda e iztekla...

MM electronics - te iskaha vmesto logo da ima nadpis. A i texta "za vashija dom" beshe zaduljitelen v proekta....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
asterix



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 65
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Дек 12, 2002 8:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

BadmotherfuckeR - gledam pisal si neshto, ama posle si tril. R1dler obache e izvadil v citat neshto za njakakvi butoni?! za kakvi butoni stava vupros?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov