Graphilla.com :: Преглед на тема - Brazil Light Test
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Brazil Light Test

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Дек 13, 2002 1:14 am    Заглавие: Brazil Light Test Отговорете с цитат

опитах се един ден да докарам хубаво стайно осветление с бразил-а, само с една светлина, разчитайки само на ГИ-а, обаче нещо не се получи, колкото и да си играх с настройките - в карйна сметка или тъмното е много тъмно или светлото е моного ярко... нещо не са го измилили както трябва тоя бразил, би трябвало само с една светлина да става много реално - в случая се налага да се слагат допълнителни светлини в стаята, което започва леко да обезмисля ползването на бразил-а...



Последната промяна е направена от stefan на Пет Май 23, 2003 9:48 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пет Дек 13, 2002 1:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

choveche,ne vijdam kvo te pritesniava - levia image e perfecten,verno che drugia e malko svetul.Ako moga da si pozvolia comment,ima dve neshta deto mi stoqt malko stranno - osnovno bupkata v liavata chast na staqta,niama li da e po dobre da slojish prozorez(dograma v tozi smisul) i tam?drugoto ne e tolkova vajno,no shte e dobre da napravish fugite mejdu duskite da ne reflectvat - mislia che shte addne mnogo na realizma na image-a:)Inache e super i vuobshte ne razbiram kvo te pritesniava
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Дек 13, 2002 1:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

е как ще е префектен - виж си сутринта стаята, да видиш, че никой ъгъл няма да е толкова тъмен, при толкова силно осветление...

колкото до съветите - мерси :) само че тва съм го правил набързо, само за тест, нямам намерение да го довършвам...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пет Дек 13, 2002 2:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Stefcho,ne sum vijdal sutrin ot suma vreme,i dobre che me budi ne drug a Rosen inache i obed niamashe da vidia:)Ne viarvam da niama streden variant mejdu dvata image-a,i vupreki tva liavoto mi sedi mnogo dobre.Postni edin wireframe na scenata i settingite i polojeniata na lampite(lampata) za da mojem da precenim kuv tochno e problema
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Пет Дек 13, 2002 3:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

w4era i az si igrah s brazil s absolutno sushtoto namerenie oba4e ne uspjah da izkaram nishto realisti4no...

probwah i s twa wgradenoto radiosity na max, i to opredeleno dobre se sprawja ama nedostatu4no...a i e mnoooogo bavno :-/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Пет Дек 13, 2002 11:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

i az mislq, 4e leviq image e mnogo dobyr, no naistina pokaji scenata kak izglejda. Ne mojah da razbera v lqvata 4ast na staqta dupka li e ili stena zashtoto mislq 4e e ot zna4enie. I btw sutrin mi se struva 4e trqbva da e dosta po sinkavo osvetlenieto. ;0
abe ina4e e po4ti perfektno pone e na pravilniq pyt, men me kefi.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Дек 13, 2002 11:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Nomera s tiq renderi (dori i standartniqt scanline) e che w edin moment chowek i fashta cakata i zapochwa da si predwizhda krainiqt resultat.

No otnachalo si trqbwa da prekarash baq wreme w nastroiki i render, nastroiki i render i taka do pylno umopomrachenie.

Az mu bqh swiknal na brasila, no otkakto fanah FR, ne shta da go puskam.

imashe nqkakwi samples tam (GI samples shte da sa)... ne e zle da gi wdignesh malko che sega imash artefacts....


BTW imam chustwoto che lychite ne ti se otrazqwat neobhodimiqt broi pyti. probwai i towa da zasilish malko.... primerno 3-4 pyti bi trqbwalo da e dostatychno....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov