Graphilla.com :: Преглед на тема - Prekalqvate s kritikata, m'4etaa!
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Prekalqvate s kritikata, m'4etaa!

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
k_x



Регистриран на: 20 Май 2003
Мнения: 69

МнениеПуснато на: Вто Окт 07, 2003 6:22 pm    Заглавие: Prekalqvate s kritikata, m'4etaa! Отговорете с цитат

Kato nekvi pensioneri ste! Ne vsi4ki ama po-golqmata 4ast ot vas... Prosto taka si mislq... Pyk ne ste me kanili, ne ste me i gonili, az si prodyljavam v sy6tiq duh, stoite si tuka i se spi4aite kato iskate!
_________________
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Окт 07, 2003 6:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Avatara 100 x 100 pxl-a MAX ? Capish ?
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Вто Окт 07, 2003 7:03 pm    Заглавие: Re: Prekalqvate s kritikata, m'4etaa! Отговорете с цитат

k_x написа:
Kato nekvi pensioneri ste! Ne vsi4ki ama po-golqmata 4ast ot vas... Prosto taka si mislq...


Аз пък от доста време се притеснявам, че станало като детска/ даже - целодневна/ градина....ама...никой не ме подкрепя да се въведе възрастово ограничение ...(
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
leviatator



Регистриран на: 06 Окт 2003
Мнения: 318
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Окт 07, 2003 7:34 pm    Заглавие: Re: Prekalqvate s kritikata, m'4etaa! Отговорете с цитат

k_x написа:
Kato nekvi pensioneri ste! Ne vsi4ki ama po-golqmata 4ast ot vas... Prosto taka si mislq... Pyk ne ste me kanili, ne ste me i gonili, az si prodyljavam v sy6tiq duh, stoite si tuka i se spi4aite kato iskate!


pich ne znam kakuv ti e problema ... vseki si ima ideali vseki si haresva razlichni razlichni raboti i ima razbiraniq ... men primerno nanagorno mi idvat kogato kritikuvat no razmishlqvam ot glednata tochka che si izkarvat sigorno parite s tova ... az go pravq za fun ... a dori i da ne si praviat parite s tova vseki si ima niakakuv status i niakavi rabiraniq za perfekcionizum ... neka se perfectni ... na povecheto ot nas tova ni haresva ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Вто Окт 07, 2003 7:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кокошката VS яйцето !!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
atmos



Регистриран на: 09 Яну 2003
Мнения: 859

МнениеПуснато на: Вто Окт 07, 2003 8:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
....ама...никой не ме подкрепя да се въведе възрастово ограничение ...(
tova ne e re6enie spored men
_________________
Nelson Inomvan's blog
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Вто Окт 07, 2003 10:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

k_x, skypo dete, qvno ot moite dumi se obidi, ta da ti razqsnq i kritikata mi, za6tot ne si q 4ul1 Ako seriozno se zagledash v proizvolen komiks ot saita ti 6te razberesh, 4e nqma edin takyv sys siujet ( ne6tata, koito se slu4vat i dyrjat zritelskiq interes, zavryzki, razvryzki, takiva mi ti raboti) Sigurno takiva ne6ta gi smqtash za otjivelica, ama sa leeko fundamentalni za proizvedenie, sy4etava6to literatura i izobrazitelno izkustvo. 4uvstvoto za humor v ove4eto e bezobrazno prinizeno Citat: "Az sym student, qm laina". haho hihi. Izob6to 4astta s literaturata kuca qko. Sega za izobrazitelnoto izkustvo, za6tot 4ovek bi si pomislill 4e kato neznaesh kak da pishehs pone bi se izmyknal kato si narisuvash bezmislicite dobre...no i tuk ne se e polu4ilo pri golqma 4ast ot komiksite: Naivni risunki, draskani nabyrzo. Nedoizpipani, nekadyrni, drazne6ti okoto. Kolkoto i da sa underground, ne smqtam, 4e gi pravqt deca 1 klas, no pry risunkata ostavq to4no tezi 4uvstva v zritelq.
Nadqvam se bavno da po4nesh da privli4ash kadyrni hora da ti risuvat komiksi, a ne da smqtash vsqka kritika za edin vid pohvala za dobre svyrshena rabota ( kakto si napisal na saita si) Tova 4e horata ne priemat edin komisk ne zna4i samo 4e e undergraund. Bi moglo da zana4i 4e prostoe protiven...
Sedni, razmisli i 4ak togava rysi gluposti za pensioneri, kritikari i podobni.
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Сря Окт 08, 2003 6:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Bi moglo da zana4i 4e prosto e protiven...

ъхъм... Тъй си е.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Сря Окт 08, 2003 10:22 am    Заглавие: Re: Prekalqvate s kritikata, m'4etaa! Отговорете с цитат

k_x написа:
Prosto taka si mislq...


ама верно мислиш просто...
само че тук на никой не му пука кво си мислиш и как точно си го мислиш..дали ти харесва или не...
спри да цапаш форума.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Сря Окт 08, 2003 11:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Айде да не е с лошо!
Пич има една поговорка - "Сухо дупе, риба не яде".
Т.е ако искаш само вхалебствия и не търпиш критика ще си останеш на същото ниво
Така че слушай критиката и се учи и не се дръж като ощипана госпожица
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov