Graphilla.com :: Преглед на тема - Photoshop 7
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Photoshop 7

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Нед Дек 15, 2002 2:42 pm    Заглавие: Photoshop 7 Отговорете с цитат

На вярно е на много лесно място, но аз не мога да намеря от къде се регулира мекотата на четката във 7-та
Двойното кликване върху четката, както си беше в по старите версии не работи

П.П на мен вече ми писна с всяка нова версия на някой продук да търя по няколко дни кое къде са скрили
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Нед Дек 15, 2002 3:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Горе вдясно Brushes - Brush Tip Shape, предпоследното е Hardness...
Ама защо баш тука тая тема? :РР
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Нед Дек 15, 2002 3:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерсаж,
Обаче за оправдание - от един месец са боря с PS7
Колко време ми трябваше да открия как на десния клавиш да ми излизат фунциите на инструмента, а не четките

BTW То си е така, от работа нямаме време да си вдигнем главата, ка мо ли да рисувамe картинки;-P
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Нед Дек 15, 2002 3:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе аз под "тука" имам предвид форума за Предпечат, тая тема си е за Общите Дискусии :))
А тия менюта с четките на PS7 и мене ме нервят много, проблемът се решава като си направиш собствени 10-20 четки и после само коригираш размера и твърдостта (при нужда) с [, ], Shift+[, Shift+] :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov