Graphilla.com :: Преглед на тема - УЕБ ХОСТИНГ КОМПАНИЯ - уеб сайт & лого дизайн
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

УЕБ ХОСТИНГ КОМПАНИЯ - уеб сайт & лого дизайн
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Уеб & Лого дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Ное 03, 2003 6:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

angel verno?
i shte predupredia da vnimavash s tva mejdumetie "BA" che pochvash leko da me nervish!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Angel



Регистриран на: 08 Юни 2003
Мнения: 15
Местожителство: Somewhere in the dark.

МнениеПуснато на: Пон Ное 03, 2003 6:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
angel verno?
i shte predupredia da vnimavash s tva mejdumetie "BA" che pochvash leko da me nervish!


Е сори де .. аз откаде да знам , че си токлова докачлив. Просто се базикам да ви вдигна настроението и вие веднага се обиждате. Това 'ВА' е нещо като 'Приятел' ... :)
айде няма правя повече така единствено защото мразя да се карам с хората.
_________________
Винаги се цели в луната , таак и да неуцелиш пак ще си сред звездите.

Angel Of Darkness
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
MX_RS



Регистриран на: 11 Сеп 2003
Мнения: 72
Местожителство: ROUSSE

МнениеПуснато на: Пон Ное 03, 2003 7:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

eee... tova e gavra!
Ne stiga che Flasherite duhat supata ami che i Snaker she uchastva ;))
Nima nachin...
_________________
Woman: "Do you think it'll convert"
Scientist: "To convert is it's choice to make"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Пон Ное 03, 2003 8:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

MX_RS написа:
eee... tova e gavra!
Ne stiga che Flasherite duhat supata ami che i Snaker she uchastva ;))
Nima nachin...



kva gavra be? ti bulgarski mojesh li da chetesh? tam iasno e napisano che mojesh da pozlvash FLASH... kvo oshte iskash? litzenzna versia na Flash Pro 2004 li?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
MX_RS



Регистриран на: 11 Сеп 2003
Мнения: 72
Местожителство: ROUSSE

МнениеПуснато на: Вто Ное 04, 2003 6:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi suzeliavam - iavno pak ne ne sum razbral nesto.... ;)
_________________
Woman: "Do you think it'll convert"
Scientist: "To convert is it's choice to make"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла MSN Messenger
Angel



Регистриран на: 08 Юни 2003
Мнения: 15
Местожителство: Somewhere in the dark.

МнениеПуснато на: Сря Ное 05, 2003 2:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Още един въпрос ..
трябва ми да знам ... дали ще се изискват някакви форми за пращане на поръчката и тем подобни интерактивни неща.
_________________
Винаги се цели в луната , таак и да неуцелиш пак ще си сред звездите.

Angel Of Darkness
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Сря Ное 05, 2003 2:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Angel написа:
Още един въпрос ..
трябва ми да знам ... дали ще се изискват някакви форми за пращане на поръчката и тем подобни интерактивни неща.



programiraneto ne e tvoi problem !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
gradinko



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 60

МнениеПуснато на: Пет Ное 07, 2003 3:55 pm    Заглавие: въпрос за размера Отговорете с цитат

в тези 55-56 кб трябва ли да влизат и картинките, които ползваме, или само HTML-а?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Пет Ное 07, 2003 3:58 pm    Заглавие: Re: въпрос за размера Отговорете с цитат

gradinko написа:
в тези 55-56 кб трябва ли да влизат и картинките, които ползваме, или само HTML-а?



vsichko
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
babailiica



Регистриран на: 10 Ное 2003
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Пон Ное 10, 2003 11:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще ме извинявате, че съм толкова нетърпелив. Аз докато течеше конкурса не питах, защото смятам, че всичко беше описано пределно ясно и с достатъчно точни критерии. Сега обаче ме интересува дали ще имаме възможност да видим всички кандидатури?

Стана дума, че ще бъдат публикувани TOP 3 с обяснения кой защо (не) е спечелил. Ясно ми е, че би било жестоко към BadmotherfuckeR да му искаме становище по всяка кандидатура, но все пак- поне адресите... нали конкурса е публичен. Ще ме извинявате за простащината, ама да си премерим п-ките... Или ако искате да си сверим часовниците :)

А иначе, аз преди 2 минути се регистрирах в ГРАПХИЛА, обаче предполагам, че повечето ме познават от един друг форум, та няма повече да се представям... Така да се каже, ще си разделя живота два идеологически дяла- преди 10 ноемри и след 10 ноември :)

И накрая, един коментар по конкурса: грешно ли съм разбрал, обаче конкурса не беше само за сайт, но и за лого? Щото повече се коментираше за сайта- така ли да е или иначе... ама повече или по-малко... с PHP ли да е... А за логото нямаше и дума... май всичко е било ясщо що ли?
_________________
БАба...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пон Ное 10, 2003 12:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

babailiica написа:
Ще ме извинявате, че съм толкова нетърпелив. Аз докато течеше конкурса не питах, защото смятам, че всичко беше описано пределно ясно и с достатъчно точни критерии. Сега обаче ме интересува дали ще имаме възможност да видим всички кандидатури?

Стана дума, че ще бъдат публикувани TOP 3 с обяснения кой защо (не) е спечелил. Ясно ми е, че би било жестоко към BadmotherfuckeR да му искаме становище по всяка кандидатура, но все пак- поне адресите... нали конкурса е публичен. Ще ме извинявате за простащината, ама да си премерим п-ките... Или ако искате да си сверим часовниците :)

А иначе, аз преди 2 минути се регистрирах в ГРАПХИЛА, обаче предполагам, че повечето ме познават от един друг форум, та няма повече да се представям... Така да се каже, ще си разделя живота два идеологически дяла- преди 10 ноемри и след 10 ноември :)

И накрая, един коментар по конкурса: грешно ли съм разбрал, обаче конкурса не беше само за сайт, но и за лого? Щото повече се коментираше за сайта- така ли да е или иначе... ама повече или по-малко... с PHP ли да е... А за логото нямаше и дума... май всичко е било ясщо що ли?


ne chetesh babo...

http://www.graphilla.com/viewtopic.php?t=3559
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
babailiica



Регистриран на: 10 Ное 2003
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Пон Ное 10, 2003 12:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аватарче написа:
ne chetesh babo...
http://www.graphilla.com/viewtopic.php?t=3559


Приемам- ще си посипя главата с пепел :) обаче очаквах отговора да бъде в същата тема... просто кликнах на банера като влязох :) Извинявам се и благодаря за забележката...
_________________
БАба...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Пон Ное 10, 2003 6:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

babailiica написа:
Ще ме извинявате, че съм толкова нетърпелив. Аз докато течеше конкурса не питах, защото смятам, че всичко беше описано пределно ясно и с достатъчно точни критерии. Сега обаче ме интересува дали ще имаме възможност да видим всички кандидатури?

Стана дума, че ще бъдат публикувани TOP 3 с обяснения кой защо (не) е спечелил. Ясно ми е, че би било жестоко към BadmotherfuckeR да му искаме становище по всяка кандидатура, но все пак- поне адресите... нали конкурса е публичен. Ще ме извинявате за простащината, ама да си премерим п-ките... Или ако искате да си сверим часовниците :)

А иначе, аз преди 2 минути се регистрирах в ГРАПХИЛА, обаче предполагам, че повечето ме познават от един друг форум, та няма повече да се представям... Така да се каже, ще си разделя живота два идеологически дяла- преди 10 ноемри и след 10 ноември :)

И накрая, един коментар по конкурса: грешно ли съм разбрал, обаче конкурса не беше само за сайт, но и за лого? Щото повече се коментираше за сайта- така ли да е или иначе... ама повече или по-малко... с PHP ли да е... А за логото нямаше и дума... май всичко е било ясщо що ли?



she ima obiasnenie Babo..she ima..

i ti she si edinia deto she otnese dosta kritiki ot men !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
babailiica



Регистриран на: 10 Ное 2003
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Пон Ное 10, 2003 6:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

BadmotherfuckeR написа:

she ima obiasnenie Babo..she ima..

i ti she si edinia deto she otnese dosta kritiki ot men !


Ок... аз ще бъда послушна баба... знаех, че няма да съм first, ама участвам за тръпката- както казах, за да си сверя часовника. Пък и графиката не е моята страст, по-скоро писането :) (сега ще ми критикуват сорса :)
_________________
БАба...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Пон Ное 10, 2003 6:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

babailiica написа:
BadmotherfuckeR написа:

she ima obiasnenie Babo..she ima..

i ti she si edinia deto she otnese dosta kritiki ot men !


Ок... аз ще бъда послушна баба... знаех, че няма да съм first, ама участвам за тръпката- както казах, за да си сверя часовника. Пък и графиката не е моята страст, по-скоро писането :) (сега ще ми критикуват сорса :)



mi glei sia... az ne sum po pisaneto imam si Dw za tzelta, ma chestno moa ti razbia predstavite za development ot tova koeto vidiah ot tebe....

sluchaino da si si otvarial page pod Opera7 da vidish kvi stranni neshta stavat tam?

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
babailiica



Регистриран на: 10 Ное 2003
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Пон Ное 10, 2003 7:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бах маа му... ми в интерес на истината реших да си спестя една инсталация на опера- пробвах го с NN4.7 и 6 и с MSIE 5.0/5.5/6.0 и реших, че щом става с N4.7 значи и с опера ще стане :) иначе не оспорвам забележката...

Обаче DW и аз си го имам и си го ползвам, което особено не ми помага, щото пише един код... ама не е сега мястото за коментиране!

И все пак... аз ли съм виновен, че Oepra е по-тъп и от NN4.7


Аз както казах, не се оправдавам, щото ясно си пишеше и Опера и мозила...

Иначе нещата са странни наистина: Явно операта не знае за такова нещо като page-break-before: always;
_________________
БАба...


Последната промяна е направена от babailiica на Пон Ное 10, 2003 7:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Пон Ное 10, 2003 7:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

babailiica написа:
Бах маа му... ми в интерес на истината реших да си спестя една инсталация на опера- пробвах го с NN4.7 и 6 и с MSIE 5.0/5.5/6.0 и реших, че щом става с N4.7 значи и с опера ще стане :) иначе не оспорвам забележката...

Обаче DW и аз си го имам и си го ползвам, което особено не ми помага, щото пише един код... ама не е сега мястото за коментиране!

И все пак... аз ли съм виновен, че Oepra е по-тъп и от NN4.7


Аз както казах, не се оправдавам, щото ясно си пишеше и Опера и мозила...


glei sia... daje i za NS 4.ii deto si pokazal tuka ako sa gordeesh s tva deto si napravil
NEDEI ! shtoto nishto ne si napravil i tuka da znaesh... da ne pochvam otsia :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Уеб & Лого дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov