Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Пон Дек 16, 2002 11:18 pm    Заглавие: Представяне Отговорете с цитат

Zdarveite na vsichki. Az sum na 18 i se zanimavam s 3D Animation | Design i mi bi bilo interesno da se vkliucha v foruma za 3D Grafika.
Ako imate iteres mojete da vidite edna moia rabota pravena za edno ot sastezaniata na 3DLuvr.

http://www.free.techno-link.com/madmav
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mEd_lEb



Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 24
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Дек 16, 2002 11:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А с правописа как си?
_________________
http://www.3dzone-bg.com

...може би съм импотентен,
евентуално и боклук...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Пон Дек 16, 2002 11:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mnogo sajaliawam za greshkata pri pisaneto ama ne sum se usetil che pisha na Bulgarski

Представяне! ,а не Представиане !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 12:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Gotino e choveche,ama imam mnogo crits ako ti triabvat,sa mnogo mi se spi i mnogo me murzi da pisha, utre shte gi postna.

P.s.Mi popravi go de,ei tam gore diasno butoncheto deto pishe promeni;P
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DinYa



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 1039

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 12:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mEd_lEb написа:
А с правописа как си?


mEd_lEb: хех тва си беше грубичко :) не го спарвай така човека и без това се притеснява ;)

mav: какво учиш? професионално ли мислиш да се занимаваш 3Д?
струва ми се че са харесали най-много първият вариант защото е ренднат от миши поглед и е по-драматичен ;Р капана си изглежда сериозна заплаха ;D
както и да е, мисля че трябва да се позанимаваш малко по-сериозно със светлината по-принцип... столовете ми харесват... сигурно скрина отзад щеше да ми хареса ако можех да го видя ;)
ами... не е зле имаш ли някакви други неща?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 11:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

med_leb ... na tebe ne iskah da ti pisha tochno tova ...
tova ne e CLUBS.DIR.BG ... za posleden put ... i tva che sme nekvi poznati i oshte poveche sam pomagal s tui onui trebe malko respekt ... a sushto taka tva nqma da me spre da ti nabiq kancheto ...
predstavqniqta sa si predstavqniq ... dori ne e nujno mnenie ...

Kam Vsichki:
Kato nqmate kakvo da napishete ne go pishete. Ne se tursat krititsi za sporta, ne se tursat literaturni genii. Ideqta e vseki da si pokaje neshtata pa nie she reshim ot tam natatuk. Moje da sa mnogo zle ... mje da sa dobre. ... vas tova ne vi kasae izkliuchaq tva che mojete da si napishete nqkakvo eventualno mnenie ... Tuka zulumi nqma da ima ... i koito iska da izlee eventualna doza adrenalin i spermatozoidi nqma da nameri pochvata tuk. Koito smqta che demokratsiqta ne e na nujnata svoboda da hodi da se oplache v kushti. Shte ima priqten ton and THAT IS THE LAW !!!
I da nqma da se ponasqt postove ... vidqh tuka v druga tema ... ot sorta ... "eto neshto munichko ot men, E NE E KATO Vashite deto ste bogove ama ... " Abe vie kvo ? Neshto kompleksirani li sa povecheto ... ne moje li da izglejda prosto i bez ironiq ... emi primirete se ... vinagi ima po-dobur ... i tva ne e predpostavka za podobni farsove ... imashe hora ... koito si napisaha kakto si trebeshe ... Az sum edi koi si ... eto moi neshta ... ot tam nasetne shte vidim.

fixsiram opredeleni hora s tozi post ... te shte se setqt. Neka ne se iznenadvate che tochno az go pisha.

btw. s iznenada ustanovqvam che adski mnogo hora se bili zanimavali s 3D ... :)
to moje v nqkoi sluchai da e silno kazano .. ama vse pak. Prosto ne ochakvah.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 6:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe ne mislia profesionalno da se zanimawam s 3D iskam da sledwam Arhitektura ama do goliama stepen moga da nameria prilojenie na 3D-to w Arhitekturata. Drugi "dovursheni" raboti niamam ama si gotvia sheto nowo ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mEd_lEb



Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 24
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 18, 2002 5:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sorry... me feels guilty
_________________
http://www.3dzone-bg.com

...може би съм импотентен,
евентуално и боклук...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LMNT



Регистриран на: 09 Ное 2002
Мнения: 321

МнениеПуснато на: Сря Дек 18, 2002 10:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Abe ne mislia profesionalno da se zanimawam s 3D iskam da sledwam Arhitektura ama do goliama stepen moga da nameria prilojenie na 3D-to w Arhitekturata. Drugi "dovursheni" raboti niamam ama si gotvia sheto nowo ....


Hm..ako iskash da budesh suvremenen architect...prosto ne mozhesh da ne se zanimavash s 3D. E,osven ako ne si reshil da stanesh architect na betoneni bunkeri, razbira se.
_________________
На экзаменах в разведшколу абитуриент Петр Семенов не ответил ни на один вопрос, в результате чего был принят сразу на второй курс
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov