Graphilla.com :: Преглед на тема - Movie poster help...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Movie poster help...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки"
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Gandalf



Регистриран на: 12 Юли 2003
Мнения: 8

МнениеПуснато на: Пет Ное 28, 2003 7:13 pm    Заглавие: Movie poster help... Отговорете с цитат

В момента правя един сайт с един мой познат но по него има много работа а хостинга и домеина е купен. За съжаление докато го завършим (най-вече заради събиране на информацията) имаме много работа. Искам докато го завършим на индекса да стои филмов постер сякаш сайта е филм. За сега не съм си начертал точна представа както ще представлява но със сигурност ще има името на сайта като заглавие на "филма" и ще пише THIS WINTER или COMING SOON ... основния ми проблем в момента е шрифта на надписите в долния край на постера. Опитах с импакт със увеличена дължина на символите но не ми харесва как седи и не се чете добре.
Ето нащо примерно което намерих в интернет http://www.garyolsen.com/GoClarke/PhotoShop/movieposters/COURTNEYMOVIE.jpg ... Мерси предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
niki michailov
ники михайлов


Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 1465
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Пет Ное 28, 2003 10:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ама шрифт ли търсиш или аз съм тъп(2рото тъп съм)
какво точно желаеш като помощ?
_________________
SHINEEEEEEEEEEEEE.......
днеска съм нежен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Gandalf



Регистриран на: 12 Юли 2003
Мнения: 8

МнениеПуснато на: Съб Ное 29, 2003 10:27 am    Заглавие: ... Отговорете с цитат

niki michailov написа:
ама шрифт ли търсиш или аз съм тъп(2рото тъп съм)
какво точно желаеш като помощ?


-----

gandalf написа:
основния ми проблем в момента е шрифта на надписите в долния край на постера. Опитах с импакт със увеличена дължина на символите но не ми харесва как седи и не се чете добре.


Namerih ve4e ama kato gledam pak shte se 4ete trudno na razmer na postera ot tipa 400x550 - popup koito da se pobira pri 800x600 razdelitelna
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> ГРПХЛЛА за "всеки" Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov