Graphilla.com :: Преглед на тема - Kalendar
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Kalendar
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Raycho



Регистриран на: 05 Мар 2003
Мнения: 20

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 12:10 pm    Заглавие: Kalendar Отговорете с цитат

Znachi imame korica + 12 stranici vsichkite sa s shtanca na edno i sashto mqsto (dvata pravoagalnika) po tozi nachin na vsqka stranica se vijda graphikata koqto e sled posledniq mesec , predmetite otstrani sa ot Nacionalniq Istoricheski muzey i ideqta e da se razpolojat za vseki mesec razlichni predmeti ot razlichni epohi - ot kamennata era do padaneto pod tursko robstvo.
Shte ima 200 kalendara , koito shte sa s originalna graphica nakraq (koito e naqsno znae che graficite otpechatvat neshtata si na specialna grafichna presa, koqot pozvolqva opredelen tiraj), ostanalata chast ot kalendarite shte sa s kopie na grafikata , otpechatano zaedno s ostanalite stranici na kalendara :





Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 12:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi... ubu twa.... ma grafikata ne me kefi...
predmetite ne me kefat...
fonta za dnite ne me kefi..

demek... oswen ideqta che shte ima shtanca i seki mesec shse vizda edna i sashta kartninka - nishto ne me kefi... a oshte ne moa da resha dali i taz ideq me kefi...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 12:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

няма да ги изчакам всичките 12 страници;-(
Но това което видях не ми харесва
постно ми стои, зархвърляно
И определено не виждам идеята
Фонта е неподходящ за този календар
И вие сенките за нищо ги нямате - едни слаби сенки под обектите ще докарат доста обем в тях
Сега ми стоят като кръпки
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 12:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

1. Fonta trebe se smeni na 100%, da ne govoria pak za toz dror sh.. na 2004-ta
2. Poslushai ValBo, senki bledi, no senki
3. Toz jaltenikavo-bozav bg dali e nai dobria neznam...

Drugia vapros e che az tochno taz mumina risunka deto e pokazana, neznam kak shte ia izdarja 365 dni...
_________________
V2&V8 forever


Последната промяна е направена от LoveHate на Сря Дек 03, 2003 12:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 12:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Идеята за различните епохи е добра ама .. ама тва означава всяка страница с различен style.. не може да очакваш една и съща графика да напомня и за каменната ера и за турското робство. Освен това малко скучно става едно и също на всяка страница .. само предметите различни .. хмммм.. пък и тия предмети много разхвърляни стоят. Нещо не ме грабва .. трябва redesign.
_________________
art can not be kept in chains
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Raycho



Регистриран на: 05 Мар 2003
Мнения: 20

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 12:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bg shte e jaltenikava relefna hartiq - nqma da se pechata
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Raycho



Регистриран на: 05 Мар 2003
Мнения: 20

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 12:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mmm-da osven tova :
1. Proekta ne e komersialen , tay che hora koito ne razbirat ot izkustvo da ne izkazvat mneniq (hudojnika e ot nay-izvestnite v BG)
2. Nikakvi senki ne im trqbvat na obektite - tuy sas senkite sam go polzval zaedno s gotovite teksturi predi pet godini kogato za parvi pat vidqh Photo Shop
3. Kak spored vas izglejda chovek ot kamennata era i ot turskoto robstvo , pri polojenie che nito drehite mu se otlichavat nito sredata zad nego - vsichko e samo uslovno
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 1:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

:))) temata prikliuchi:))))))))) sled podobno izkazvane nema kvo da se kaje... shte zamolia drugite da si malchat, za da ne zakliuchvam ...
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Raycho



Регистриран на: 05 Мар 2003
Мнения: 20

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 1:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Po princip mnogo vnimavam kakvo pisha, no vii tuka ste napravo unikalni , jalko che izobshto go napravih - trqbvashe da go ostavq bez komentar, kakto i da e .
Edin savet kam LoveHate :
Zabelqzah dosta drazgi vav foruma, ne trqbva izobshto da se tolerirat podobni neshta ako ne iskash da riskuvash da ostanat samo grupa zaqdlivkovci !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 1:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Raycho написа:
Po princip mnogo vnimavam kakvo pisha, no vii tuka ste napravo unikalni , jalko che izobshto go napravih - trqbvashe da go ostavq bez komentar, kakto i da e .
Edin savet kam LoveHate :
Zabelqzah dosta drazgi vav foruma, ne trqbva izobshto da se tolerirat podobni neshta ako ne iskash da riskuvash da ostanat samo grupa zaqdlivkovci !!!


adi pak... :)

Цитат:
mmm-da osven tova :
1. Proekta ne e komersialen , tay che hora koito ne razbirat ot izkustvo da ne izkazvat mneniq (hudojnika e ot nay-izvestnite v BG)
2. Nikakvi senki ne im trqbvat na obektite - tuy sas senkite sam go polzval zaedno s gotovite teksturi predi pet godini kogato za parvi pat vidqh Photo Shop
3. Kak spored vas izglejda chovek ot kamennata era i ot turskoto robstvo , pri polojenie che nito drehite mu se otlichavat nito sredata zad nego - vsichko e samo uslovno


taka... ubu... az ponee ne razbiram ot izkustwo qwno e che ne trea too kalendar da stiga do mene - am ponee imam prawa tuka smetam che moe ti kaa mnenie pa ti ako iskas si go slozi w kraglata papka...

na obektite obiknoweno ne im treat senki - praw si... ama ko da praish pusta priroda - dala im i ne moe da izbegat... az probah edin den... ne stana... inak dali si polzwal texturi i senki predi pet godini ne ni e interesno... cheti pak ko ti se kazwa :))

mi... spored nas chowek ot kamennata era i turskoto robstwo si izglezda po razlichen nachin... sa - ti hora ne pokazwash .... samo nekwa grafika na mnoo izwesten hudoznuk (btw az i grafikite na Kazakov ne obi4am taka che nali se razbrahme - ne mi zimaj mnenieto naseriozno) - ama pone predmetite daj da razberem che sa ot tia epohi...

a za fontowete - shse poftora - nowi :)

btw... ako twa mnenie ne ti hareswa - cheti po dolu...

Страхотен дизайн, много впечатляващ! Има много хляб в тебе, давай все така! Страшно оригинална навигация, прекрасна типография, чудесни цветове и доста зряла композиция. Поздравления! Морготх ТМ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 1:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

??? "zaidlivkovcite" se opitah da ti dadat akal kak da popravish shit-a koito si satvoril, daje nikoi ne ti kaza vsashnost kav shit si satvoril, ama neise, ti neshtesh... ok, puka mi na mene, che niakoi muzei shtial da se izliji zdravo, shtot sa si hvanali nekav shitmaster da im prai kalendara... adi basta, to sa opitvash da badesh toleranten i polezen... ama vsichko si ima granici... che sha me preduprejdava i kelesha mu s kelesh.....
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 1:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ae pich horata se opitvat da ti pomognat, kavat ti kakvo da promenish za da stane po dobre, zashtoto v momenta deistvitelno e gadno i bezinteresno v prav text, ama ti tolkova si go haresvash che ne iskash da vdenesh...kato ne nosish na kritika, ne postvai deba."Zaqdlivkoveca" si ti v momenta...
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Raycho



Регистриран на: 05 Мар 2003
Мнения: 20

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 2:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

xa-xa, sha umra ot smqh , nqma da kazvam nishto spiram do tuk, iskam samo da zadam edin edinstven posleden vapros :
Kolko ot vas momcheta imat hudojestveno obrazovanie ??!!??
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 2:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Raycho написа:
xa-xa, sha umra ot smqh , nqma da kazvam nishto spiram do tuk, iskam samo da zadam edin edinstven posleden vapros :
Kolko ot vas momcheta imat hudojestveno obrazovanie ??!!??


ПАЗИ БОЖЕ, СЛЯПО ДА ПРОГЛЕДА....
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 2:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ех, как ми се ще поне веднъж някой да каже "няма да казвам нищо повече" и наистина да млъкне... Не останаха истински мъже в тая държава.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 2:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Ех, как ми се ще поне веднъж някой да каже "няма да казвам нищо повече" и наистина да млъкне... Не останаха истински мъже в тая държава.


НЯМА ДА КАЗВАМ НИЩО ПОВ..........................
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 2:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Raycho написа:
xa-xa, sha umra ot smqh , nqma da kazvam nishto spiram do tuk, iskam samo da zadam edin edinstven posleden vapros :
Kolko ot vas momcheta imat hudojestveno obrazovanie ??!!??


Riacho be ostavi gi tuka teia sa bez obrazovanie v Predpechata... ela v web foruma... tam sme SE DOKAZANI ARTISTI s ubrazovania !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 4:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Raycho написа:
....Kolko ot vas momcheta imat hudojestveno obrazovanie ??!!??

..... 90% от тия дет са със средно художествено образование след завършване работят не по специалноста си, а нещо от което да връзват двата края
(особено след 3-то кандидатстване в ХА)....
от 10 "специалиста" с висше художествено образование - 1 е с талант, 2-ма имат талант ама немат развитие- останалите 7 са връзкари ....
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 8:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi kato si tolkova velik designer i hudojnik - zasto vaobste postvash..radvaj mu se na "kalendara" i plqskaj s u6i
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
reverned



Регистриран на: 03 Май 2003
Мнения: 131
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 03, 2003 8:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Графиките ме кефат. Другото нема го коментирам, че стаа напечено;;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov