Graphilla.com :: Преглед на тема - za komentarite
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

za komentarite
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 3:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ти ако знаеше къв го поемам щеше да въздъхнеш и със сълзи в очите да ме потупаш подкрепящо по главата и да ми вдъхнеш кураж :)
Айде отивам, останаха още към 50 сантиметра...
Лубрикант? В случая точната дума е "шкурка" :/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 4:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Snaker написа:
abe mnogo energiq izlqhte naprazno ... !!!
spokoino bre ...


аз лично съм спокоен... разбрах кво имате предвид и как ще се развива форума занапред, благодаря за което.
ако съм обидил някой, моля да ме извини - целта ми не е била такава.

BR
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 4:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Ох ама все подскачаш като те спомена :)
Дадох за пример просто как в поста на R1d като в началото само каза, че няма нос и R1d веднага поиска да му обясниш за кво иде реч, и ти обясни...


ahum tochno w moia post i to az poiskah da mi byde obiasneno. i mi beshe obiasneno.
pyk tuka nubzi ne prediawi nikwi pretencii otnosno komentara mi.
ama se naskachahte wsichki shtot sym bil kazal che e shit... ta edwa li ne ako mislia che e shit da ne go kazwam... emi niama pa!
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 4:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ох пак. Ми на света има сигурно поне 1 милион души, които мислят, че е шит. Все едно е кой от тях ще го каже, нуби си е наясно, че има такива хора (особено па в дир.бг). Демек, той това "според мен е шит" го е чул все едно (знае си го) още преди да постне изобщо. А предполагам би искал да разбере защо, аджеба е шит и какво да направи, че да не е...
То за какво иначе ще поства WIP...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 4:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Ох пак. Ми на света има сигурно поне 1 милион души, които мислят, че е шит. Все едно е кой от тях ще го каже, нуби си е наясно, че има такива хора (особено па в дир.бг). Демек, той това "според мен е шит" го е чул все едно (знае си го) още преди да постне изобщо. А предполагам би искал да разбере защо, аджеба е шит и какво да направи, че да не е...
То за какво иначе ще поства WIP...


ahum...ami che az twa mu go kazah...da gu zawyrshi i togawa moje i da spre da e "shit".
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 4:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Емааа нали знаеш, че по принцип една работа трябва във всеки един момент да изглежда добре (като се абстрахира човек, че е WIP). И ако по средата изглежда зле рядко може да се спаси... А ако по средата е зле, значи има нещо основно, което се бърка. И баш в такъв момент може да се каже - "Абе носът е много дълъг, заради него бъркаш и други пропорции, оправяй го овреме, че после като изпипаш всичко ще видиш 100 зора, докато го оправиш и наместиш и малко сложно да го композираш читаво вече".
В смисъл, ебаси, като нещо не те кефи от WIP-а, а предполагаш, че като е завършено има шанс да ти хареса, значи, че е нещо конкретно - гама ако щеш, пропорции, композиция. Много ясно, че може да ги оправи като понапредне, ама защо да стреля в тъмното, като мое да получи конретен коментар...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 4:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

emi nosa si e ok spored men...che i gamata mi dopada...
dotuk sme s komentar "mnou iako"

ama cialoto iska mnogo rabota eventualno. kazwam ewentualno zashtoto az lichno tochno sled 30-tina minuti kozmetika bih go obiawil za zawyrsheno.
i ot tuka e komentara pylen shit - shtoto tolkoz malko mu tree pyk nubzi mi se zastrahowa s "WIP" w zaglawieto za da razbere eventualno da go zawyrshi ili ne...i kwo da go prawi...detail li da mu slaga...cwetowete li da smenia...ko da prawi... da kaje che go drasna za 5 minuti i ne e nishto seriozno...ili...be da opipa kak she se prieme...
emi sa... izwinete... ma ot wyrpsnia image wi e iasno do kyde moje da se stigne nali? i porite po kojata moje da se prebroiat ako mu zasednesh...
moesh da reshish i edno elf-che s lyk da slojish na backgrounda...usmihnatichko takowa... nal tyi? pyk nubzi ima tia nawici.. -prepratka kym "komixowoto" ...kak beshe "ma tuka she ima edin iak pich s pushka i taa sha mu duha"....

tyi che.... wip i wip si ima.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 4:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

IA SA STEGNETE BEEEEE, EBATI NOVOBRANSKITE ISTORII :(((
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 4:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кое са новобрански истории, тва според мен е ошлайфане на най-важните правила за форума...
Ако успеем да регламентираме какво искаме да има тук, какво не искаме, от какво избягахме и т.н... ми то сме свършили половината работа :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 5:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ti pak kuvto si rabotar :))
motikata she q fanesh ot stranata na jelqzoto :P
morg - vazbujdash me kat govorish tai za poemaneto ?!!! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 5:29 pm    Заглавие: abe maika mu stara ... Отговорете с цитат

DA foruma shte se razviva - sus ili bez men ... sus ili bez teb avatare ... sus ili bez koito i da bilo shtoto ima dostatuchno drugi ... dostatuchno kadurni i nadareni ...
az obache ne razbrah ti kakvo si razbral ot tva koeto si iznesal za tsitat ... koeto vsushtnost predstavlqvashe nekuv vid podkana da se spre predkolednata prestrelka i sichki da sa ok ... OBACHE imam silni samneniq che ti neshto pak si si vaobrazil i vednaga moga da ti kaja - ma ei sq che vaobshte ne me interesuva ... nqmashe smisul ot tseliq toq spor ... kato si tolkoz umen che si razbral na kude shte se razviva tozi forum sledvashtata petiletka - nemashe da pishesh nametsi. Ti za men napisa nai-mnogo neshta protiv tva che nqkoi e kazal SHIT - koeto udivitelno ustanovqvam che e protivno na tvoeto mnenie !!? zashto li ? Megamoshtno shte kaja SHIT E !? i ? moesh li pa tochno ti da me oborish - gusin modernist na renesansa tiq dni v BG art-a i izkustvoto ?

Viish li kvo e zaqjdane ... aide da prekratime i tolkoz ... tuka za mene prav nemashe kato az ne se izkliuchvam ot tva chislo - i neka da prestanem s ideologiqta che nqkoi koito ne razbiral - ma tva ne mu sedelo i trebe da go zimame naseriozno - emi kato ne razbirash i ne ti sedi - shti go slojim nemash girji i sashto taka edno vreme Bai Kiro u kazarmata v sliven mi kaza "Ko qdesh laina togaa kat ne razbirash ... !?" - v tipichno nasheshko mu proiznoshenie ...
Daje da vi kaja - ama chestno - tva koeto e naprail Nubzi vaobshte ne si zaslujavashe tozi spor ... pone ne i na tozi etap ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 5:42 pm    Заглавие: Re: abe maika mu stara ... Отговорете с цитат

Snaker написа:
блаблаблабла...



споко - шти /ще ти/ се пръсне сърцето...

Ех ... аватаре - от това ти изкаване ми стана ясен тотално и важи само една сладка реплика от IceAge - "Ако аз имах толкова малък задник като твоя, нямаше да привличам такова внимание към него".
но знам че ще го приемеш буквално и ще наблегнеш на килата си.

Ае Весела на Всички още от сега - днеска имам среща с едно дребно и русо девойче и отивам на коктейла на Bite а после в некое кръчме - въобще ви пожелавам сполайна на всички. :D
:)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 10:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ebasi mamamtaaa powe4e ama waobste WIP nema da postwam ili se ee finito ili nea da ima POST misla 4e taka se si resa problema.A gnusnata istina e 4e ako otdeliah powe4e ot 30 minuti na draskanica moe i da izlee nesto.Ima i drua pri4ina za twa 4e ne gi dowrswam NESTTATA.I tia ne e oprawdanie.ISTINATA E 4e TRSA SEBE SI KATO IZRAZNI SREDSTWA I T.N.:)))PISNALO mi e OT HIPERREALIZAM,GAME PAINT,GIGER,I SI4ki det sa mi smazwali KRATUNATA prez godinkite s twa 4e sa sa namerili kato stil.PROSTO NAPRAIH GRESKA DET NEMA DA NAPRAWA PAK.I ZA TWA MOLIM da prostite na montanskio kleess:))))NEMA we4e WIP.WIPA UMRE.
BTW.OTGOWORIH NA POSTA NA RIDLER S ":)" SToto osaznawam fakta 4e kaktyo mene ne me kefat nekoi nesta taka i neo ne go kefat moite laina:))I twae normalno.WAZNA E RAZLIKATA.
I DA CITIRAM:
S T E I M A:)))
a SETIH SE OSTE NESTO.
ABE IMAM wapros :)
KWI SA KRIteriiet za shit ili ne shit.A?
SA i drua sa setih twa 4e ME boli kura dali nekoi go harswqa ili da e nai werno.PO mi e interesno efekta na wazdeistwieto
DALI ADZEBA NEKOI USESTA SKAPANITE EMOCII DET SAM IZPITWAL DOKATO DRASKAM.RIDLER TI DOKATO DRASKAS BATK AIZPITWAS li TAKIWA/estestweno.STOTO sled 4i4ko bammes i si4kite laina w daskaloto ide nesto drugo idwa stilizaciata,stremeza za iz4istenata linia,za priakoto emocionalna izraziaaane ala prima wista.ILI po prosto kazanp moe da e shit MA AKO WAZDEISTWA NA NARODA I PREDAWA EMOCIATA NA DRASKA4A ZAN4I E OSOBEN shit.TA NA ETAP DETOP 4owek se u4i da risuwa nai wazno za nego e kompozicia ,anatomia i t.n.NA Etap sledwast
stawa duma za nesto drugo.SA NALI SA SEstate 4e na r1dler nestata sled 5 godini nema da imat nisto obsto s segasnite.STOTO PAK SA KAZA.AZ SAM OT skapanite tradicionalisti deto sa prawili po 60 skici na den . NA hartiaaa s kolkoto se moze po mek moliw ta da se nau4a da go kontroliram:)))I posledno NESTO koeto naistina e wazno sled bozite det napisah.IA SI predstawete wliza tuka nekkw pi4 det oste ne e naisno 4e kolko po naseriozno se zimas tolkowa po go duhas.PI$A ima talant i zelanie PRAWI nesto postwa i polu4aamnenieto BATI LAINOTO.E hodi draskai posle.KRITIKATA NA RIDLER IMA SAO EDIN PASAZ DET E WAZEN i toi e ima nekwi siwi nesta....
BTW. na twa nesto moe mu se dorsat mnoo nesta i twa se go widat si4ki:)))
are over s toi ashit 4e mi pisna na tableta:))
Върнете се в началото
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 11:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

adi sega pianski razgowori za dylbokata dushevnost na tworeca dea:)

a kriteria za shit ili ne...mi sam si si otgoworil:
Цитат:
A gnusnata istina e 4e ako otdeliah powe4e ot 30 minuti na draskanica moe i da izlee nesto.Ima i drua pri4ina za twa 4e ne gi dowrswam NESTTATA.I tia ne e oprawdanie.



ae:)
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 11:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ma batka i si praw i ne si praw deba i si goznaes nali:)))
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov