Graphilla.com :: Преглед на тема - Predstavyane - Nixon
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Predstavyane - Nixon

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 1:00 am    Заглавие: Predstavyane - Nixon Отговорете с цитат

Morgoth, mnogo ubawo ste go naprawili tuka be... napravo mi wzehte uma i duma. Ovendelon mi dade linka, i az weche 2 chasa kesim tuka i gledkam. Gotin design, mda... Gotino zamisleno tova s pravata, mdaa... A az si misleh, che shte naprawya gotin site za 3D cluba... nishto, to pak moze, ima si nuzda. Tryabwa li da prawya predstavyane, ili? wse pak, moze neshto:
[url]rupture.hit.bg[/url]
[url]nixon.hit.bg[/url]
vapreki che e mnogo, ama mnogo star i ne-updatevan. Vse si kazwam che tryabwa da naprawya novo site-che. Samo deto shte mi tryabwat 100-200 Mb. kofti.
Aide, chekam da mi vdignete "potrebitelskite prava". Nadyavam se predi praznicite, ta da kaza i az neshto smisleno....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 1:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ami az rupture-a sym go gledal ot dosta vreme, ot edna PC Mania mai beshe, samo shte kaja che niamam dumi. Qko si e...............niama spor....samo deto sega ne moga da maneria diska kydeto e tova filmche, ako e moi de), a pyk 8Mb ne mi se tegliat che modema nema da smogne;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 3:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo me izkefi tozi robo-brumbar,dvata renedera deto ne sa v scena osobeno:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 3:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет, Nixon :)
Дойде значи най-после, аз кат ти пиша не обръщаш внимание, ама кат ти свирне ovendelon идваш! :)
Добре дошъл и вземи постни нещо от това хилядолетие, не съм виждал нищо ново от маса време!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 3:54 pm    Заглавие: Сори, Весо... Отговорете с цитат

Ама какво да направя... май от теб нищо не съм получавал... сега, като гледам, май пак те нямам в ICQ листата си. Тука май си настроих нещо, което не дава да получавам съобщения от хора извън листата, и май тва е проблема. прати ми номера си някъде, или ми дай Authorization request, знам ли... ама, наистина те нямам. А си спомням, че те имах. Преинсталирах си Win2k-to и май нещо е станало, нищо че листата се пази на сървъра. прати ми мейл, или нещо, знам ли... ще ти пусна картинки, ама не на сайт, щото нямам нещо подходящи под ръка, за да си сложа нова страница. А за нови неща, имам, ще показвам, но тия дни изхвърлям доста работа и така...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 5:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Джоуви написа:
mnogo me izkefi tozi robo-brumbar,dvata renedera deto ne sa v scena osobeno:)


мерси, но е малко недовършен. модела на бръмбъра е от преди 3 години с MAX 2.5, ако не се лъжа... сега съм пускал разни проби с GI, трябва да пусна нови картинки, но честно казано все ми се е искало да му вържа кости и кинематика, но все не се престрашавам. Може би сега, с Мах 5 може да се опитам... или да мина на Мауа?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 5:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zavisi s kvo ti e udobno poveche,vuprosa Maya vs Max vs Lightwave e bezmislen:)sus vseki soft mogat da se napraviat i genialni neshta i super shit-ove,vsichko opira do choveka zad mashinata:)Homo ex machina;)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov