Graphilla.com :: Преглед на тема - Pak az da napraa sefteto
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Pak az da napraa sefteto

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Ное 08, 2002 7:21 pm    Заглавие: Pak az da napraa sefteto Отговорете с цитат

Proekt za pe4at....skromno kalendar4e 100x70 :)

V period na iz4istvane e still yet.....

ma mojete da spodelite mnenia de :)

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Ное 08, 2002 7:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Hmmmm, t'va 2003 otkrovenno ma drazni, inache snimkite sa tiligentno pipnat, malko ustarialo, ma v toia bransh novatorstvoto ne e dobre doshlo predpolagam:)

Ama chestno mini 2003 mi e kato tran v ochite, ma pak sam siguren, che te tva nai mnogo sha si haresat.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Ное 08, 2002 7:43 pm    Заглавие: Re to LH Отговорете с цитат

Mnou si prav :o(
..to4no v nego se zalibiha ot pruv pogled...da sa v glavata da sa :(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пет Ное 08, 2002 9:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az takowa ne moa da naprawa priznawam
ma ot gledna to4ka funkcionalnost be dnite na kalendara nesto sa mi razmiti nikak trudno se orientiram , znam li moe pak da sam si zabrawil caisite:)
Върнете се в началото
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Ное 08, 2002 10:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nubizus: tva e 100x70, opredeleno shte go vijdash i bez caisi! :)
Mene me kefi mnou, ma bez 2003-to. Kato sha simulira 3D sho naprao ne go napraish 3D, mi si igraesh s pseudo 3d vectorni efekti! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Съб Ное 09, 2002 12:18 am    Заглавие: Dobro e Отговорете с цитат

No neshto mi se gubqt niskite niva na motorista - siveqt mi gumite, moje i ot jpg-a da e
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Съб Ное 09, 2002 8:33 pm    Заглавие: Re to Valbo Отговорете с цитат

svetyat shtot e 96dpi i otgore na si4ko e reznato v Xarata..... v rastera ku napraa taka i kotkite iz Ruse sha mi sa smeyat :))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
borkin



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 434
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Ное 11, 2002 4:04 pm    Заглавие: Re: Dobro e Отговорете с цитат

ValBo написа:
No neshto mi se gubqt niskite niva na motorista - siveqt mi gumite, moje i ot jpg-a da e


trepach si e.
na 4-ta korica s laka si stoi super.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пон Ное 11, 2002 4:16 pm    Заглавие: Re: Borkin Отговорете с цитат

koe? kva 4etvurta korica?

da ne izleze ve4e beta versiata v avtookazion li kvo beshe tam?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
borkin



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 434
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Ное 11, 2002 4:33 pm    Заглавие: Re: Borkin Отговорете с цитат

minimiro написа:
koe? kva 4etvurta korica?

da ne izleze ve4e beta versiata v avtookazion li kvo beshe tam?


aha
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пон Ное 11, 2002 5:05 pm    Заглавие: Re: Borkin Отговорете с цитат

Цитат:
aha


spoko, osven tova shte ima oshte 3 takiva reklami...... :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пон Ное 11, 2002 5:37 pm    Заглавие: Ei go v finaliziran vid..... Отговорете с цитат

tui JPG e ot parcala sneto naprao

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov