Graphilla.com :: Преглед на тема - Sign of the Cross
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Sign of the Cross

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Нед Ное 10, 2002 2:34 am    Заглавие: Sign of the Cross Отговорете с цитат

ami tova e neshto starichko, i mai govori dostatachno samo za sebe si, prosto purvi opiti da namesham po smelo poveche ot 1 cvetove ;) vurhu nqkukva stara skica, nqma mnogo idea...



za sega shte produljavam da postva po starichki neshta, tui kato vsichko praveno v po skoro vreme e po razni proekti deto ne davat da se pokazva :), no se nadqvam skoro da mi ostane vreme da paintna nesto novo...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Гост






МнениеПуснато на: Нед Ное 10, 2002 2:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ПИч СЯКЯШ СМЕ СИ БРНИКАЛИ ИЗ МОЗАЦИТЕ
ТВА МИ Е ЛЮБИМ НАЧИН ЗА ИЗРАЗЯВАНЕ.
ЕДРА МАСКА И АКЦЕНТ . ТВА МУ ТРИАБВА МАЛКО ПО ТВРДА ЛИНИЯ И Е ГОТОВО ЗА КОНСУМАЦИЯ.
ХИч НЕ МИ ГО ВДИГА ХИПЕРРЕАЛИЗМА ДЕТО ГО ПРОКАРВАТ КАТО ТЕНДЕНЦИЯ. ТВА Е ИСТИНАТА. KEEP DRAWING
Върнете се в началото
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пон Ное 11, 2002 10:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

бах маааму:)
това което ми прави много добро впечатление е че си вкарал кръса много добре...и в позата (фигура+пушкало=кръст)...и в самото пушкало:)) много добре:))
малко обаче..пушкалото ми изглежда все едно е на рамото му.. а той ако правилно схващам е протегнал ръка назад?..ако съм разбрал правилно де. тва да не ти е кахър:))
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пон Ное 11, 2002 11:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

zaebi twa .za mene nai waznoto e wazdeistwieto.
a w slu4aia pi4a direktno te kara da iskas oste .
Върнете се в началото
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Пон Ное 11, 2002 12:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Eiiii ... Ti sa pokaza nakraq bre Calader.
A sa welcome :)

Mnogo dobro ... ne stava qsno kude e dqsnata ruka ... ako e v rakurs nazad vqrno se burka chovek. Inache ostanaloto e mnogo dobre.
Ima pesen na Maiden dori - The Sign of the Cross :)
da ne si inspirqsval ot tam?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пон Ное 11, 2002 12:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре Дошъл Calader!:)Много готина атмосфера създава image-a:)Верно ръката нещо такова,ама караи:)А тва парче на Меидън е едно от малкото готини с тоя вокал,дет няма да му спомена името за да не осквернявам форума:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пон Ное 11, 2002 1:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Haha, da vi kaja az vinagi sym si go priemal tva, che pushkaloto e na ramoto na picha i izobshto ne sym se zaglejdal! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Пон Ное 11, 2002 1:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

emi az pak trebe da kaja chestno che tochno s toq vokal mi aresaha mnogo neshtata na maiden ... osobenno v albuma The X-Factor
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пон Ное 11, 2002 1:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morg...be i az taka...ma zeh da sa chuda shto nema lakyt ill neshto takowa ot pridyrjashtata pucalkata ryka...i mi tekna misylta det se vika:)))
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Пон Ное 11, 2002 5:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

be kat se zagleda chovek kum zadnata ruka i zabeleji prustite moje i da zacepi :P...ma shte se naucha...ami inache tova na Maiden samo po ime sum go chuval, po-skoro da sum bil vduhnoven ot na Grave Digger albuma sus sushtoto zaglavie, ako ste go chuvali...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov