Graphilla.com :: Преглед на тема - Градил Илия килия...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Градил Илия килия...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vladisss



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 74

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 8:25 pm    Заглавие: Градил Илия килия... Отговорете с цитат

Правя тука една къщичка... почвайте с критиката отсега, че като я напълня с мебели и сякви боклуци ще ми е трудно да коригирам всичко наведнъж... Главно за осветлението се притеснявам на този етап..


Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 10:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

super e kystata ..
towa na wtoria etaj kakwo e ? wratata na samoubiicite ?:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 3:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Qka kyshtichka, da ne e za niakoi Sims. S netyrpenie shte chakam da q vidia pylna......Inache iskam da te popitam: Kamerata iskash da e izvyn kyshtata li?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 11:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Kashturkata si ia biva .... a zavursheshna shte stane mnogo priatna .....

sega neznam kakvo sa ti planowete za kushtata, s kakva cel ia praish ... ama mislia che shte e dosta hitro da napravish (v sluchaia kogato kamerata e otvun) pokriva poluprozracen ... v smisal edna chast ot teksturata prosto ia niama (tam kadeto e fokosirana kamerata).. a okolo neia leko i plavno "teksturata" se oplutniawa. Taka hem shet imash obsht pogled varhu kushtata (toest kamera otvun) i hem shte se vijdat neshto mebeli i vutreshen design ........ ne che e neshto novo ama e dosta hitro
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
oza



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 180

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 2:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kakvo te pritesniava s osvetlenieto? ot kakvi gledni tochki shte ia rendish?
vunka/vutre?
moje da stane mnogo iako ako se svetne hubavo
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 2:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i nai-ve4e, ako nqma da e za prezentaciq mojesh da q pozacapash malko, da q svetnesh po-neravnomerno. Stenite sa absoliutno ravni kato cvqt i value ploskosti, polzvay decay na lampite, sloji cvqt. Svetlinata ot krushki e 4evenikava, otvyn e sinkava, luminiscenta zelenee, mojesh mnogo da se zaigraesh samo s tova. :) ina4e stava mnogo dobre! PUSH!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vladisss



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 74

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 2:41 pm    Заглавие: За вратата на самоубийците:) Отговорете с цитат

Joro* написа:
towa na wtoria etaj kakwo e ? wratata na samoubiicite ?:)
- там ще има балконче, ама още му нямам разметите - отсъстваше в плана... иначе идеята е добра.. :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
vladisss



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 74

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 3:03 pm    Заглавие: благодаря... Отговорете с цитат

Coldblooded написа:
Qka kyshtichka, da ne e za niakoi Sims. S netyrpenie shte chakam da q vidia pylna......Inache iskam da te popitam: Kamerata iskash da e izvyn kyshtata li?

Ми за пред клиента камерата трябва да е вътре и да ходи насам-натам... пък аз се изкушавам, ако остане време да я направя и отвън...

mav написа:
ama mislia che shte e dosta hitro da napravish (v sluchaia kogato kamerata e otvun) pokriva poluprozracen ... v smisal edna chast ot teksturata prosto ia niama (tam kadeto e fokosirana kamerata).. a okolo neia leko i plavno "teksturata" se oplutniawa.

По скоро се изкушавам да анимирам махането на порива и втория етаж, ама като знам колко малко време ми остава за личен кеф в проектите , може да мина и на този вариант...

oza написа:
kakvo te pritesniava s osvetlenieto? ot kakvi gledni tochki shte ia rendish? vunka/vutre?

Притесняваме , че ще трябва да и правя анимация - разходка (отвътре) - и като гледам май ще я рендира бая...

ovendelon написа:
i nai-ve4e, ako nqma da e za prezentaciq mojesh da q pozacapash malko, da q svetnesh po-neravnomerno. Stenite sa absoliutno ravni kato cvqt i value ploskosti, polzvay decay na lampite, sloji cvqt. Svetlinata ot krushki e 4evenikava, otvyn e sinkava, luminiscenta zelenee, mojesh mnogo da se zaigraesh samo s tova. :) ina4e stava mnogo dobre! PUSH!?


Ми за презентация ще е, ама много се надявам да ми остане после време да я позацапам малко:) Мерси за съветите за осветлението.. днес ще се опитам да ги приложа на практика.. То в тия новите Photometric Lights Мах 5 ги има нагласени рзни с конкретни цветни температури - кварцови, халогенни , флуоресцентни - сякви ... голям кеф.. от две седмици се каня да ги пробвам, ама сега като отвори приказка за цвета на светлината ме окуражи...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
oza



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 180

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 4:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ako ti e za prezentacia pred klient(imam predvid kato arhitekturna vizualizacia) zabravi za radiocity :( shte bradiasash dokato se izrendi. Zabeliazal sum che klientite vinagi iskat neshtata da svetiat, da blestiat. Hich mai ne si padat po realizma. Kazvam go za da ne vzemesh da si vkarash taralej v gashtite:) Obache ako ti ostane vreme ... Novia tightTracer na maxa i mnogo iak :). Moje da stane super kartinka kakto si ia podkaral
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov