Graphilla.com :: Преглед на тема - pak po kolednata tema...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

pak po kolednata tema...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 6:57 pm    Заглавие: pak po kolednata tema... Отговорете с цитат

PrawIh go, struwAh go, rendwAh go, i wze che mi stana edno takowa kolednoooo.... ta oshte malko she se izdraifam otgore mu. :)








E twa e WIPa:







PS, znam che chorapkite sa kato botushki, ama ideqta beshe che uz sa pylni - ne se poluchi :))) I dr. takiwa.....

Are chakam mneniq :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 7:38 pm    Заглавие: Bravo be Отговорете с цитат

Shto pak shte draifash ?

stava si

malko po risuvatelno ako go dokarash i shte stava za karti4ka po temata :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 8:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Az i na predishnoto se izkefih i sa mi haresva :)))

ama si napravil tapetite siniiii ;pppppppppppppppppppp !!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
LMNT



Регистриран на: 09 Ное 2002
Мнения: 321

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 10:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ima si i atmospherata, topli mi serceto, suzdava radost na malo i staro!
I tova e naj-vazhnoto!

A inache,ako ponamalish luminiscentiata na nastolnata lampa i podaratsite i definirash poda oshte malko...cenata na kartinata shte se udvoi pone trojno ,-)

Mnogo mi e svidna taja kartinka! Bravissimo!
_________________
На экзаменах в разведшколу абитуриент Петр Семенов не ответил ни на один вопрос, в результате чего был принят сразу на второй курс
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
chrom



Регистриран на: 13 Ное 2002
Мнения: 180
Местожителство: Edmonton AB

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 12:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

super e choveche, ima si atmosfera.Moze bi malko po-mrusni texturki leko zahabeni trea:)

no si e iako
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
north



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 346
Местожителство: Austin,TX

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 12:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Da ne povtarqm drugite , no mi haresva dosta. Nai-me kefi kaminata - pochti useshtash mekata toplina koqto se izluchva ot neq. Tochno taka si predstqvqm edna kamina , zidana s takiva zaobleni kamuni v osnovata..


Pozdravi : north
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DinYa



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 1039

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 12:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

доста е уютно, като цяло :)
само малко ме притеснява тая масичка...
така както е сложена ще може да седне само
бабата, но ще и е тясно... а и лампата
ще и свети в очите...
а вътрешната страна на камината трябва да
бъде доста по-опушена, дето вика chrom
зацапай текстурките ;) може да ти се размине
драйфането ;D а може и да пуснеш един два
въглена пред огнището да тлеят... ама ти си
знаеш де...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DinYa



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 1039

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 1:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

а и още нещо за камината...
малко бих стеснил комина, на
около 40-50 см над ръбчето...
такава една рязка чупка
ще раздвижи композицията,
и ще спести тухли (камъни)
а пък на самото ръбче
(рафтче, поличка, не му знам
името) родата са си подредили
разни вазички със сухи цветя,
и някакви фигурки издялкани
от кора на иглостно дърво...
(те децата като отидат там през
лятото и осакатяват цялата гора)
спокойно, няма да се запалят
там не пече изобщо....
а пък ако намериш място и за
някой друг трофей от активните
години на дядото... цена няма
да има произведението :))
ако ти се занимава де... то си е
играчка...
много ме кефи как е натрупало
сняг по джама...
с какъв софт работиш?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 2:08 am    Заглавие: Ами, коментирам... Отговорете с цитат

Хвалебствия:
Добра композиция, добри модели, чисто и подредено. Топло, светло, приятно.

Критика:
Имаш нужда от малко "реализъм". По-добри текстури за паркета на пода, тапетите, дървесината. Както казва chrom, повече мръсотия. Осветлението от друга страна, също не е реалистично. Лявата страна на камината, ако се замислиш, трябва да тъне в черна сянка. Лампата осветява прекалено много стените около себе си... Мисля си, че и тя, и огъня ще хвърлят много по-разсеяни сенки около себе си, Soft shadows... Специално за огъня, можеш да сложиш 2-3 източника, които да дадат по-раздвижени сенки на стаята.

Keep up the good work!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 11:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

LMNT, choweche, nadqwah se da polucha specqlno twoeto mnenie i se radwam, che go dade. 10x. Tiq neshta deto gi posochi sa taka. Shte gi fixna.

Dyna, mersi za prepotykite. Ti kat hudizhnik gi chatkash tiq raboti. :))

Blagodarq i na ostanalite. Nixon, Chrom, North.... gogo, ico :)))



Sa, imam i az da kazha nqkolko neshta otnosno kartinkata, ama she me proshtawate shtoto w momenta neshto mi e super zle i ne mi se pishe :(((

Za draifaneto se posheguwah wchera, ama sega mai nqma da e na shega. Neshto sa mi iztrypnali krakata, rycete, che i fizionomiqta chak. Ako ozhiweq do ponedelnik she se obqsnqwam :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Amateus



Регистриран на: 10 Дек 2002
Мнения: 108
Местожителство: Ruse

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 12:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kaminkata mnogo me iskefi , ako si ia prasna u nas na stenata dali shte mi topli ? :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stanimir



Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 5
Местожителство: Sofia, Sliven

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 5:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Otkym modelling e dobre. Obache ot tazi scena mogat da se izkarat dosta po-dobri renderings spored men. Kaminata e super, no kato cialo kartinkata mi izglejda malko izkustveno. Teksturite ne mi haresvat... prekaleno sa obiknoveni <kato izkliuchim kaminata estestveno>, a i otkym osvetiavane moje da se jelae oshte. Prozorecyt e niakak si neestestven... A staiata e mnogo... chervena... i tymna. Spored men vsichko tova moje da se opravi ako izpolzvash Brazil ili VRay ili niakoi drug podoben rendering...
Vypreki vsichko tova kartinkata e mnogo dobra...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пет Дек 20, 2002 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Jako:)Poda fix-ni,ako ima niakakva textura to e mnogo zamazana...oshte crits - kartinite po stenite - narisuvai si neshto tvoe,ne izbolzvai gotovi neshta che za men lichno tova ti spoilva celiq image:)Niama znachenie kolko shte e semplo tva deto shte go slojish tam,mnogo shte podobri viziqta:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 12:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Super iako ........... ama naistina ne e losho malko da zamursish teksturite che malko sterilno e ... edin dom ne e kato bolnica. Da i az si mislih za poda .... vzemi sloji neshto niakoia chergichka pred kaminata.. da ne e prosto tekstura ..... i mojebi oshte mako drebulii v staiata .. kartini drugi drebni predmeti ot bita i shte stane ok.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 5:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mda.... S wsicko kazano dotuk sym syglasen. Nai weche s towa che ot tazi scena mogat i po-dobri renderi da se izkarat. No! W tazi wryzka, a i wyw wryzka sys "zacapwaneto" na texturite samo shte kazha, che ideqta nikoga ne e bila da se postigne super realizym. Na mene dazhe mi se iska, ako mozhe da go naprawq dosta poweche cartoon-style. W smisyl, dori s oshte poweche plain colors. Neshto ne mi se wizhda dobra ideq da pratish na razni horica, koledna kartichka na koqto ima izobrazena staq sys zacapani i protriti tapeti i pr.


Eto edna moq stara kartinka, kydeto sym se uprazhnqwal w proslowutoto "zacapwane" Nqma ideq, kompoziciq ili poslanie, no si beshe edno prekrasno uprazhnenie.
kartinkata

-----
Jovi, za kartinite si praw. Te i na mene sa mi kato tryn w ochite :) A otnosno poda, za nego naprawih bump textura koqto da simulira parket, no se okaza dosta low-res i neshto ne skolasah da q prenaprawq. No tiq raboti shte se fixwat malko po malko :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Дек 22, 2002 12:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Kolednata kartinka e adski gotina, inache niama kakvo drugo da dobsaviam, samo shte povtoria drugite, ama taka kato gledam kartinkata naistina mi stava dosto koledno i toplo edno, a kolkoto do drugata kartinka (zacapanata), napravo e ubiec, mnogo e dobra, samo nqkak si se nabiva na ochi izdraskanata stena kydeto e ramkata na prozoreca, nqkak si mnogo grubo izgleja , neestestveno, inache vsichko si e OK
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov