Graphilla.com :: Преглед на тема - :::oda za Snaker:::
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

:::oda za Snaker:::

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  

hareswa li wi awatar na SNAKER
По-добър от предишния
10%
 10%  [ 1 ]
Изразява точно неговата нагласа
60%
 60%  [ 6 ]
Шо го разкара оня CORE-ски фейс ве
0%
 0%  [ 0 ]
не си падам по червения период на снейкър
30%
 30%  [ 3 ]
Общо гласове : 10

Автор Съобщение
niki michailov
ники михайлов


Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 1465
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Съб Дек 13, 2003 2:47 pm    Заглавие: :::oda za Snaker::: Отговорете с цитат

.....и влизаш тука и очакваш нали всекви изроди разбираш ли ме....но не и като този.
Рядко се включва, вдига меча и отсича....още не знаеш какво ама като се прибереш от нет залата и провериш за останали крайници установяваш че нещо лиспва:)
С този русоляв АВАТАР чрез който през цялото време ми напомня за сета на COLDCUT по BBS RADIO1 - Breeezblock, в който се чува електро версия на Anarchist-a на Sex Pistols,както и не знам защо на парчето на Nirvana - rape me......
И СЕА К'ФО?????!!!???
на всеки следващ негов пост трябва да гледам доматено-червено-издут фейс на скучаещ от живота чичко.
Ммммм-йъп' живота вече не е същия. Какво иска да каже колегата с тоя аватар(колега щото и аз сега не съм си доспал).
"Ах вие дребни дребни малки дечица, които ежечасно ми проглушавате ушите с некви тъпи наивитетни фригидни идейки и после се оплаквате от собственото си бездарие упреквайки нас за това _ УМОРИХ СЪ"
бляяяяааааааааа не е честно викам аз.
сеа остана да пропееш и в клип на Азис за да съм 100% сигурен че си се продал на комерса:(
ШО ГО МАНА ТОЯ Юбав аватар бреееее
сеа на кво ша се кефя тука:(...ти.....сърдит.......уморен.......чичко?
_________________
SHINEEEEEEEEEEEEE.......
днеска съм нежен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Съб Дек 13, 2003 2:58 pm    Заглавие: Малеее... Отговорете с цитат

niki michailov написа:
...доматено-червено-издут фейс на скучаещ от живота чичко.



сърдит.......уморен.......чичко?


:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Дек 13, 2003 3:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

eeeeeeh Snaker staa6 se po izwesten :)))) skoro 6e trea da si zima6 bodigardove - se pak nou fenki (pa i fenove) na edno mesto sa si napast :) ...

... sq ko sledva?! kat v onq film (kak mu be6i imetu) s 24 4asuvi realtv predavaniq ... bah maaamu nema moi6 i da sa po4e6i6 kat orata :))))
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Dazzle



Регистриран на: 08 Апр 2003
Мнения: 13

МнениеПуснато на: Нед Дек 14, 2003 5:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ан тай.. атака! и аз искам да си върне "Юбав"-ия "русоляв" аватар.. хех, верно не е същото без него ((;
_________________
Dazzle Me
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
skynet



Регистриран на: 01 Апр 2003
Мнения: 354

МнениеПуснато на: Пон Дек 15, 2003 1:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
.....и влизаш тука и очакваш нали всекви изроди разбираш ли ме....но не и като този.
Рядко се включва, вдига меча и отсича....още не знаеш какво ама като се прибереш от нет залата и провериш за останали крайници установяваш че нещо лиспва:)
С този русоляв АВАТАР чрез който през цялото време ми напомня за сета на COLDCUT по BBS RADIO1 - Breeezblock, в който се чува електро версия на Anarchist-a на Sex Pistols,както и не знам защо на парчето на Nirvana - rape me......
И СЕА К'ФО?????!!!???
на всеки следващ негов пост трябва да гледам доматено-червено-издут фейс на скучаещ от живота чичко.
Ммммм-йъп' живота вече не е същия. Какво иска да каже колегата с тоя аватар(колега щото и аз сега не съм си доспал).
"Ах вие дребни дребни малки дечица, които ежечасно ми проглушавате ушите с некви тъпи наивитетни фригидни идейки и после се оплаквате от собственото си бездарие упреквайки нас за това _ УМОРИХ СЪ"
бляяяяааааааааа не е честно викам аз.
сеа остана да пропееш и в клип на Азис за да съм 100% сигурен че си се продал на комерса:(
ШО ГО МАНА ТОЯ Юбав аватар бреееее
сеа на кво ша се кефя тука:(...ти.....сърдит.......уморен.......чичко?

choveche ne spirash da me iznenadvash :-D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Пон Дек 15, 2003 5:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi edin bastun koito raboti v bonart i zarad koito beh na malko da pogovora direktno s viktor kalvachev shtotu sa znaim ot godini da si ozapti drebnata nastupana gugritsa, mi kaza che sam bil ot boyzone grupa ili neshto takoo i reshih che e vreme da mina v nekva heavy metal sreda veche!!! nal tai ... ne moe samo techno i wireframes

interesno e kak hora kato vico kazvat ... "az ne moga da postvam v graphilla shtotu se pritesnqvam" makar i ubejdavaniqta hilqdi a drugi deto sreshtu teh da tichat po nikoi ot parametrite ne moat da gi stignat se praskat kato za selskoto parventsvo po qdene na kibapi s evtina bira ...

zashto taka ne ma aresvash niki sega ... zashto ... zashto ?!!
:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
niki michailov
ники михайлов


Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 1465
Местожителство: varna

МнениеПуснато на: Пон Дек 15, 2003 8:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ма ти си супер беееееееееее божкеле - кой казва че не та харесвам ша му оближа до болка краката(а.к.а ша го здъвча до кокал)
ма АВАТАРА ти беше просто някъде там "раираш ли" пък сега мяза на снимка в килера.
_________________
SHINEEEEEEEEEEEEE.......
днеска съм нежен
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Пон Дек 15, 2003 9:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Snaker написа:
...mi edin bastun koito raboti v bonart i zarad koito beh na malko da pogovora direktno s viktor kalvachev shtotu sa znaim ot godini...


eto ot tuk -->...





...<-- do tuk nqma da pisha, koito ima vyobrajenie da popylni neobhodimoto.
Samocenzuriram se ne ot dobro vyzpitanie, a ot strah, shtoto nali i az sym v bonart, pyk shte vzemesh da me obadish na direktora....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
oza



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 180

МнениеПуснато на: Пон Дек 15, 2003 10:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az sum oza ei me na :)
shaker davai atakaaaa!!!!! obadi se na direktora, na prezidenta, na armenskia pop (sorry ralf :)
tva niama da promeni chuvstvata mi kum tebe :)
a ako shte ti stane po dobre moje da se pojalvash oshte malko :))) pred vsichki
(auuu oza me narani!!! s goliamata si usta!! ........ sega sha se obadia da go uvolniat.... shtoto az sum p*tio i nishto ne moga da napravia)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Вто Дек 16, 2003 2:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mai sa trognahte neshtu !? m?

oza spri da mi pishesh belejki ne si mi stara liubovnitsa i da molish za final fuck i proshka ...

a puk za tva dali da mi davash icq-to na victor - mi beshe smeshno,
vsichki v zalata se smehme na oven-s-ime-delon i oza-burn ...
no nishto .. intelektualtsi ste vie gledam

jivi da ste
ae basta na izlishnite
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Дек 16, 2003 10:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

keleshko povedenie !!! pri tva dvustranno....
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov