Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Aragorn A.



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 62

МнениеПуснато на: Пон Дек 16, 2002 8:10 pm    Заглавие: Представяне Отговорете с цитат

Малко съм комплексиран, че се представям сред такава група професионалисти, докато аз съм още ученик (11 клас), но надявам се ще мога да мина в категорията "бъдещи" професионалисти. :)
Та значи отскоро започнах да се занимавам с компютър за рисуване и реших да го отпразнувам с регистрация тук. Единственото по-старо "полу-компютърно" нещо е постера по-долу, останалите ги правих на Photoshop тия дни (абе иска ми се нещо по-сериозно да се беше получило, но нямам таблет, а с мишка само мога да си оцветявам готови рисунчици като някое хлапе :))







Останалите неща са на личния ми сайт на http://www.geocities.com/nickart_bg а ако не ви се занимава с аматьорски webdesign, може да ги видите и тук - http://elfwood.lysator.liu.se/loth/n/i/nicolay/nicolay.html
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ovendelon



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1038

МнениеПуснато на: Пон Дек 16, 2002 8:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

be mnogo qko izglejdat neshtaata be pi4, q stiga si se podcenqval. dobre si doshyl. basi shte mi se az da moga da risuvam taka sga, kamo li kato bqh v 11 klas. pyk i tova 4e ne sa CG izobshto ne e problem (mai) ne e zadyljitelno da e CG graphilla, no moje bi byrkam pitai adminite ;)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 12:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ne e zaduljitelno da e CG :)

Aragorn, vij 4owe4e w edin moment pochwa da mi piswa ot prekomernata ti skromnost ;) pochwam da si mislja 4e naro4no go prawish ;)

Znaesh si4ki ti kazaha 4e neshtata ti sa super, stiga we4e nenujno samobi4uwane :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Aragorn A.



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 62

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 12:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не бе, аз не че скромнича или нещо се правя на интересен за рисуването си по принцип, просто уточнявам, че в областта на компютъра като средство за рисуване сега прохождам. И тъй като тук основно компютърни неща се обсъждат, се почувствах малко не в свои води. :) А за компютърните ми опити още никой не ми е казвал нищо защото до завчера нямах компютърни опити :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DinYa



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 1039

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 2:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

az ne si padam mnogo po Fantasy no gi xaresvam, svobodni sa i imat gotino dvijenie... struva mi se oba4e 4e imash problem s obemite... malko kofti sa ti zavyrtqni glavite naprimer... tuk ima edna knijka v koqto tova e obqsneno syvsem prosti4ko i qsno, mislq 4e shte ti byde ot polza.. pone da q poglednesh ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
plakatista



Регистриран на: 11 Дек 2002
Мнения: 434

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 2:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Hmmm brat imash talant moia suvet e da go razviesh...
CG se uchi ne se pritesniavai vsichki tuk sa zapochali ot nula
po skoro bih te posuvetval da ne se gnusish gram ot belia list i moliva po dobra shkola ot tova niama i 5 tableta das i vzemesh se e taia....
ako si fen dori za udovolstvie mozesh da pochnesh da hodish na uroci po risuvane puk posle za udovolstvie tova moze da ti stane profesia:)))Ne se sheguvam....pri men pone beshe taka
Taka che derzai iako i mnogo bachkane s moliva:))i shte skiash sam rezultata tova e moiat komentar.
HAU...
_________________
www.plakatista.com
http://www.vimeo.com/plakatista
http://www.behance.net/plakatista
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DinYa



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 1039

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 12:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хехехе аз май забравих да постна линкчето :)))
ето го: http://www.saveloomis.org/fun/fun_72dpi.zip
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DinYa



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 1039

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 1:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

иначе plakatista е напълно прав за уроците...
и някъде наоколо прочетох за рисуването върху картон или амбалажна хартия, което също е много важно.
хубавите материали, и таблетите си рисуват самички :)
в твоя случай това е истината... трябва да пренебрегнеш
детайлите. няма да ти е трудно, успех :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Aragorn A.



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 62

МнениеПуснато на: Вто Дек 17, 2002 7:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мммм на уроци съм ходил и то доста време, така че досега именно само с белия лист, картоните и молива съм се занимавал... По тоя параграф съм по-добре, отколкото със CG, което едва сега започвам. Като цяло и двете имам още доста да ги развивам :)

Иначе благодаря за съветите :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Дек 18, 2002 2:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

А добре дошъл :)
Значи за оцветяването, зарежи за сега детайли и материали, оцветявай с един цвят, грубо, да изясниш светло-тъмно, едри форми и т.н... Не бързай с дребните ефектни работи, бликчета и тям подобни :)
За сега не го прави мазно, "отсичай" формите за максимална яснота

Е нещо такова, осветлението е по твоя line art, най-вероятно не е много точно :)

ПП А този плакат отдолу дето толкова си го харесваш, най-добре не го показвай изобщо :) Имаш бая по-добри неща на сайта...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 18, 2002 2:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi, to kwo da se kazhe, kat wsichko e qsno?


Mnogo dobri neshtica :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 18, 2002 6:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

iako :) predstawiam s tablet sled 1-2 godini kwi nesta she prawish!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 7:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ha! A toi s mishka se spravq po-dobre ot men sus tablet :D! Dobre doshul! Dobur si!

Morg, q go shibni v 2D daemons vedaga :))))). Pliiiz =)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Aragorn A.



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 62

МнениеПуснато на: Чет Дек 19, 2002 12:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth, благодаря, че си отделил време за lioness-a, страхотно се е получило (да де, знам, че е само набързо за основа и т.н. :))
Ще пробвам по този начин някои от останалите концепти и в скоро време ще гледам да пусна резултатите...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Дек 23, 2002 12:04 am    Заглавие: Bravosss Отговорете с цитат

Qko..mn interesni idei:)) ot dosta vreme ne bqh vizdal naistina hubavi nesta:))bravo men - derzai.. ima svetlina v teb:))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Александър Скачков



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 14
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Дек 23, 2002 1:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добрият дизайн се основава на добрата скица, така че си на прав път. Давай!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov