Graphilla.com :: Преглед на тема - един мой стар проект правен на макс 2...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

един мой стар проект правен на макс 2...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
KillAgain



Регистриран на: 12 Дек 2003
Мнения: 26

МнениеПуснато на: Чет Дек 25, 2003 7:24 pm    Заглавие: един мой стар проект правен на макс 2... Отговорете с цитат

...и както винаги - незавършен :)

та.. както успях да се оплача на всички, нямам никакво време - жена, дете и т.н.
работя по разни скучни проекти, свързани почти изцяло с девелопинг, системно администриране и т.н. наскоро ми писна от работата ми, която върша и реших да си работя по специалността (според университетската ми диплома) отидох в глоямо студио, където правят реклами за големи европейски телевизии, поговорихме си :) и хората решиха да ме вземат на работа.. като системен администратор.. представяте ли си. имали няколко редер сървъра, доста рутери сиско, ирикс базирани работни и визуални станции и т.н. и аз пак без късмет. от колко години бягам от тази работа.. но както и да е. не се отказвам - или с 2 думи тъп и упорит :)
ето ви старото моделче.. правено е на макс 2 (или 2.5 непомня) за около 20-тина минути.. после малко козметика - час - два..

уайрфейм

опит за фоторалистичен рендър.. доста неуспешен ;)

опит за "стъклена кафемелачка"


и това е.. не ме оплювайте кой знае колко много и без това съм подтистнат, че рабтоя като технически директор, а не като 3д артист...

а сега по празниците ще се опитам да намеря няколко часа и да направя нещо по-истинско... че този модел ми е от студентските години :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Чет Дек 25, 2003 7:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Shte kajesh li koe e tova studio ako ne e taina? :)

Inache po modelite.... mnogo rabav mi se vijda, otdelinite chasti neshto mai ne si pasvat kakto trqbva, ama moje taka da izglejda zaradi rendera :)
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
KillAgain



Регистриран на: 12 Дек 2003
Мнения: 26

МнениеПуснато на: Чет Дек 25, 2003 7:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ръбав си е модела - няма какво да си кривим душата.
студиото се казва чентро мултимедиале и се намира в Терни - близо до Рим.
корпусът е правен с боксове :) после лек меш смут и сме "в играта" с две думи опитче :) гледах профила на моторетката в едно списание и моделирах
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Чет Дек 25, 2003 8:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ooo... a az si pomislih che e tuk v bg... eh eh...

I znachi kakvo vikash, prosto si otishal tam, govoriliste si... i te sa te vzeli... brei! Iskam iz taka :)

Ami modela shtom e za 20 min... na max 2... ami stava :)
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
atmos



Регистриран на: 09 Яну 2003
Мнения: 859

МнениеПуснато на: Пет Дек 26, 2003 3:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ми като за технически директор директор става :)) Виж сега аз много то коли и мотори не разбирам ама като го гледам ми изглежда добре като за нещо от студентските ти години. Сега нали си на 480 ? а Белобради.. или нещо аз се бъркам
_________________
Nelson Inomvan's blog
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
KillAgain



Регистриран на: 12 Дек 2003
Мнения: 26

МнениеПуснато на: Пет Дек 26, 2003 3:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

е не.. първо поучих тука.. имам тяхна университетска диплома :) поборих се като свинка с тиква няколко години.. работя на друго място - както казах се правя на директор.. само дето заплатата ми е най-ниската в цялата фирма.. ама кво да се прави - циганче съм..
тези дни съм си изкрънкал няколко свободни часа от жена ми да си поиграя с макс 6 и мая 5.. да видим дали съм забравил това, което толкова години уча.. иначе тук преди година правих разни проекти.. даже едно мое 3д се въртя 2-3 месеца по мтв - а ако си говорим честно, като го видях ме досрамя.. иначе не пазя пукнат проект.. тая тротонетка я имах някъде из нета...
в момента пиша едно дърво на линго и екшън скрипт.. ползвам макс (т.е. плазма) за векторните модели но съм абсолютно сам в това ми начинание и хем става бавно, хем става грозно, хем ме притискат да рилейсвам по-бързо.. глупава работа :)

поздрави
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov