Graphilla.com :: Преглед на тема - Banner Bearer
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Banner Bearer

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Нед Ное 10, 2002 2:05 am    Заглавие: Banner Bearer Отговорете с цитат

Taka eto i az da zapochna da postvam tuk, tova e burz paint koito pokazva kakto moje da napravi chovek sled 3 bezzsunni denonoshtiq rabota, na antichen 14 inchov monitor s precakani cvetove(maga izpuknal pri tova)...tova koeto vijdate v momenta e s korigirani cvetove za da se vijda tova koeto deistvitelno se vijdashe na onzi monitor...fona koito sega e zelen kogato go risuvah beshe pure gray...



komentiraite na volq !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Гост






МнениеПуснато на: Нед Ное 10, 2002 2:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

МЕНЕ МЕ КЕФИ .ЯКО Е.
тва типаж за игра ли е
или просто сие типаж.
ОСОБЕНО МИ ДОПАДА ТВА ЧЕ ДЕЙСТВАШ НА ЕДРО.
Върнете се в началото
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Нед Ное 10, 2002 2:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ami prosto tipaj, bqh izmoren i mi beshe pisnalo ot gluposti i reshih neshto na svobodna tema da si narisuvam, e svurzano e leko po tematika s razni moi stari idei :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Вто Ное 12, 2002 10:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

twa malko off-topic za koeto se izwiniawam predwaritelno na wsichki:)

Calader:)) stignat do mene razni sluhowe za razni manga paints? mnouuu bih se zardwall da gi post-nesh:))))))
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov