Graphilla.com :: Преглед на тема - Of Ancient Bones and Darkness
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Of Ancient Bones and Darkness

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Чет Ное 21, 2002 9:44 pm    Заглавие: Of Ancient Bones and Darkness Отговорете с цитат

Oshte kat vidqh na Jovi cherepa vzeh che se vduhnovih i namacah naburzo neshto, ne znam shto chak sega go postav(mai go bqh zabravil). Imam si tuk edna direktoriq v koqto si trupam takviz Digital inks pure b/w ;)..



ps. to ima na kude da se zavurshva oshte no shte si pomislq po vuprosa, ama vie vse pak kajete mnenie...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Чет Ное 21, 2002 9:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не мога да ти дам "компетентно" мнение.... ама мене ме кефи и то много... напомня ми за нещо от детството... нещо от Running Wild, Helloween и Accept... абе кефи...

п.с. сложи малко червено по зъбите и червени пламъчета в очите... и е трепач :)Р
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Пет Ное 22, 2002 1:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

;) ochite v sluchaq trqbva da ostanat PRAZNI !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Пет Ное 22, 2002 10:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Calader написа:
;) ochite v sluchaq trqbva da ostanat PRAZNI !


ади беее.... ади.. слои по едно пламъче... че аз ако напраа овърпейнт ша осерем положението с извинение...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пет Ное 22, 2002 1:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Calader,ti si izrodski conceptist:)Adsko e
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Ное 22, 2002 5:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Iako, samo ne razbrah, cherepa glavata na syzdanieto li e, ili mu e shapka, a glavata otdolu, skrita v siankata?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Пет Ное 22, 2002 5:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Morgothe, abe ideqta beshe cherapa da si mu e glavata ama sega kato se zamislq i v dvata varianta dobre sedi :P

Skoro sigurno shte postna podovurshen variant, moje i cvqt da vkaram, sh'vidq...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Ное 22, 2002 5:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Hehe, setih se ot Last Hero na Pratchett.. tam Skeleton Warriors vsyshnost ne sa "vyzkreseni" skeleti, ami prosto mnoogo stari zombita :)
Mnoo hitra ideika...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Съб Дек 28, 2002 1:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

malko kusno se vkliuchwam .. ama towa e super iako ... da i v dwata sluchaia - (za glawata i cherpa govoria) e interesno i gotino ... imash li i drugi i ako imash kade moga ad gi vidia ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Съб Дек 28, 2002 9:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ami :), kakvoto ima za pokazvane e tuka na foruma(razgledai i grugite mi posting-i), no na posleduk sum pretrupan s vsqkukvi raboti i nishto novo nqma za pokazvane(to ima novi raboti ama ne sa za pokazvane ;) )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov