Graphilla.com :: Преглед на тема - Властелина
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Властелина

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Imperial



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 1223
Местожителство: Соединенные Штаты Америки

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 12:17 pm    Заглавие: Властелина Отговорете с цитат

Е?

Аз лично успях да се вредя днес да го гледам (20ти) само че трябва да ми поотлежи малко за да дам мнение :)

Само едно ще кажа - всеки що се занимава с компутерна графика бърже в редичка за билетче ;) много повече CGI от първия и доста по-мащабно.

Айде нема да приказвам да не издам нещо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
north



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 346
Местожителство: Austin,TX

МнениеПуснато на: Пон Дек 23, 2002 1:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Shte go vidim kak e , az lichno sum total fen na knigata ( chel sum q ima-nqma 15-na puti :)) i kato mi se razminava neshto po-frapantno vuv filma qko se draznq.Primerno v purvata chast lipsvasge izobshto epizoda vuv Vetroklin s Tom Bombadil ( ako se sehtash za kakvo ti govorq) .

No haide film e ...,normalno e da se promeni edno -drugo..

Na men lichno mi e mnogo lubopitno da vidq kak sa izbarali Am-gul ..Gledh nqkolko shota i ochkvam tozi personaz da se prevurne v edno malko CG-subitie osven vsichko ostanalo..


P.S

Ako si fen vzemi se extended DVD edition-na (na purvata chast) ,ima kakvo da se vidi ..

Pozdravi : north
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LMNT



Регистриран на: 09 Ное 2002
Мнения: 321

МнениеПуснато на: Пон Дек 23, 2002 3:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

A toja film si e zakolvasht napravo!
Ossobeno massovkite taka radvat okoto!
_________________
На экзаменах в разведшколу абитуриент Петр Семенов не ответил ни на один вопрос, в результате чего был принят сразу на второй курс
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Съб Дек 28, 2002 3:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

north написа:
Primerno v purvata chast lipsvasge izobshto epizoda vuv Vetroklin s Tom Bombadil ( ako se sehtash za kakvo ti govorq) .

Грешкааа, обърка горите :РРР
А филма ще го гледам в неделя...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
bass



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 166
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Дек 28, 2002 1:05 pm    Заглавие: :-)) Отговорете с цитат

Цитат:
А филма ще го гледам в неделя...

Хи-хи-хи, няма кьорав билет по всички кина още в първия ден на прожекцията :-)))
Аз се бях засилил вчера, но ще ходя днес, и то само благодарение на една милосърдна колежка, която си направи труда да обиколи кината, та да намери нормални места (щото втори път Властелин от първия ред няма пък да гледам :-\\ )
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Съб Дек 28, 2002 5:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ааами, вчера в Мултиплекса имаше колкото искаш свободни места за днес, все в средата и на 4 и на 5 и на 6 и на 7 и т.н ред :)
Само че днес съм зает и няма как да ходя, та си взех билети за утре :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
north



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 346
Местожителство: Austin,TX

МнениеПуснато на: Съб Дек 28, 2002 10:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:

Грешкааа, обърка горите :РРР
А филма ще го гледам в неделя...


Prav si ; ) Karai da vurvi. Znachi veche go davat v Multipleksa ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пон Дек 30, 2002 1:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Хареса ми мнооого повече от първия (на него заспах от скука), чак се изненадах. Още повече, че всички разправяха, че е по-слаб от първия...
Малко гадно ми се стори усиленият контраст между героите, за да изпъкнат най-добрите и красивите, другите бяха направени по-лоши/грозни :) Частта с Фарамир направо ме изуми :)
За ефектите - като керъктърс най ми харесаха май троловете, които отварят Черната Порта... Ам-гъл също много як, макар че все още прекалено компютърен (и следователно по-нереалистичен като материалност от Йода в Империята отпреди 20 години :) Лицето му беше най-нереалистично де, от главата най ме накефи раната зад ухото :) Ама тялото направо убиец, и модел и анимация и текстура и сичко :)
Бтв на места много си личеше синия екран, като във филмите отпреди 50 години, много изненадващо.. най-вече една сцена с Мери и Пипин върху Дървобрад.
Масовките бяха суперрр :)
Бе кат цяло ми хареса 1000 пъти повече, отколкото очаквах, сигурно ще го гледам пак след някой месец...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пон Дек 30, 2002 2:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

e nema na4in batka motion capture kak nema da e realisti4no kat aktior mu prawi dwizeniata:)))ina4e i na mene mnoo kompowski mi sedese.ma kat carakter me izkefi gadinka bese:))a masowite 70 prcenta massive nekoi i obiasniaase za toia soft ludnica prosto.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov