Graphilla.com :: Преглед на тема - Коментар на модел...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Коментар на модел...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Дек 29, 2002 3:17 am    Заглавие: Коментар на модел... Отговорете с цитат

http://www.cinemaq.bg/stoyan/publish/aztech_model.jpg

Ми това е модел на каменен Ацтекски войн. По сценарий, двама такива с чукове удрят един камък на върха на един храм и той пада, като долу виждаме, че на него пише "ТАЙНСТВЕНАТА ПИРАМИДА". Заставка за едно предаване.

От доста време не съм го пипал (2-3 месеца) и сега като го гледам, виждам доста неща за дялкане. Не ми харесват ръцете, носа и "прическата". Препаската трябва да има колан и нещо още. Чудя се дали да драскам и специални текстури, или да го оставя само на Noise.

Може да му се отвори парашута през Януари, затова сега ми се иска малко коментар и идеи, барем нещо да използвам. Приемам всякаква критика, колкото по-шантава, толкоз по-добре. Мерси в аванс.
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
north



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 346
Местожителство: Austin,TX

МнениеПуснато на: Нед Дек 29, 2002 3:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Samo nqkolko ideiki..

Zanchi tozi biceps na rukata (kum kitkata ) e dosta golqm , kapachkite na kolenata sushto moze da ne sa tolkova qvno izrazeni.Na men nosa si mi izglezda bash inkski/atstekski ( sudia i ot referens-a koito si postnal , nai- veche v profil ) , kakvo ne mu haresvash tolkoz ?

I pri vsichki sluchai malko poveche ornameti shyte mu doidat super dobre ( primerno na nagrudnika i prepaskata).Po-princip inkite/atstekite dosta natrufqt s ornamentaciq svoite idoli, statui i tn. ( da zivee Discovery channel :)

Chakam s neturpenie animaciikata..

Pozdravi : north
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Нед Дек 29, 2002 4:49 am    Заглавие: Ex Отговорете с цитат

M da Polezna ti e i shte ti e dulgo oshte polesna MAYA Fundamentals

mislia 4e shte e dobre da otidesh na MAYA 4.5 s taia genialna Kniga shte advansnesh oshte baya da ni poburkash s Modeli i renderi kato gorniat NIXON


BRAVO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NaSkO



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 8

МнениеПуснато на: Нед Дек 29, 2002 4:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Модела е хубав единствено ръбовете на косите или каквото е там ми изглеждат прекалено прецизни за дялани от камък.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Дек 29, 2002 4:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

north написа:
Samo nqkolko ideiki..

Chakam s neturpenie animaciikata..


И аз я чакам с нетърпение, че като приключа още няколко неща и да мога да си взема и паричките :)

Иначе, капачките на колената в момента съм ги маркирал, искаше ми се да има нещо като наколенки, също и налакътници. Юмруците и самите ръце имат доста за пипане, но ще ги мисля нататък. Трябват си повече орнаменти, но ще видя какво ще да стане при движение. Засега - събирам коментари и идеи.

NaSkO, за момента косата ми стои неестествена. Наистина трябва да я загладя, но по-скоро се чудя дали да я направя по-висока самата прическа, като на снимката.

SINNER, и ти да се обадиш. Мерси за мнението все пак, то и аз си знам че не знам, но поне знам че не знам... А ти не се притеснявай колко време ще ми трябва за да работя с Мауа, а мисли за себе си.
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
4oki



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 237

МнениеПуснато на: Нед Дек 29, 2002 7:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Texturkata e dosta spolu4liva. A o4ite sa taka 4erveni i na modela ot koito si gledal li?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Дек 29, 2002 11:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

rykata q poopravi malko, kato gledam na skicite maj si iskal da ima neshto na rykata....milq che shte byde dobre da go "slojish", a kolkoto do kosata - naistina nqma da e zle da zi zagladish malko tezi "plitki", ama zashto ne napravish malko povechko ot vqh vmesto da vdigash samata pricheska.......inache za teksturata - Mnogo si e hubava----chakame animacijkata:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DinYa



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 1039

МнениеПуснато на: Пон Дек 30, 2002 4:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Носа е добре, струва ти се кофти, защото очите са хлътнали, скулите също може да ги дръпнеш по-напред, колената може би по-нагоре... бих сплескал челото малко... та да изглежда по монголоидно ;) много е готин като цяло.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov