Graphilla.com :: Преглед на тема - Predstavqne Q2k
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Predstavqne Q2k

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 11:59 pm    Заглавие: Predstavqne Q2k Отговорете с цитат

Zdravejte, zapoznah se s "reglamenta" na foryma Graphilla - > idejno e:))dopada mi, makar v purviq moment da e malko "zlobno" nastroen kum novi potrebiteli.:))
ami eto, predstavqm nqkoj moi nesta..

http://www.project-studios.com- site s moj risunki, sites i info za men i grafi4nite produkti koito vladeq.

http://www.tangrarockbox.com- oste edin ot moite sites.

Zanimavam se s grafi4en design ot izvestno vreme:)) Rabotq v Studio PLAKAT - predpe4at i creative, flash. Nerazbiram ot 3d, no sym reshil 4e tova ne e moqta nisha...e nqma da govorq pove4e prazni prikazki..ako nqkoi iska neka pogledne nestata mi..

Vie precenqvate:))


Последната промяна е направена от Q2k на Съб Дек 07, 2002 12:15 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Съб Дек 07, 2002 12:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ha dobre dosul na foruma, priqteliu:)Choveche mahni intervalite predi [/url] za da bachkat linkovete direktno:)che ima mnogo murzelivi hora v toq forum:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Дек 07, 2002 12:22 am    Заглавие: links Отговорете с цитат

hihi ..da ve..az si misleh 4e nesto se bugva havata..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Съб Дек 07, 2002 12:51 am    Заглавие: Re: Predstavqne Q2k Отговорете с цитат

Q2k написа:
Zdravejte, zapoznah se s "reglamenta" na foryma Graphilla - > idejno e:))dopada mi, makar v purviq moment da e malko "zlobno" nastroen kum novi potrebiteli.:))
ami eto, predstavqm nqkoj moi nesta..

http://www.project-studios.com- site s moj risunki, sites i info za men i grafi4nite produkti koito vladeq.

http://www.tangrarockbox.com- oste edin ot moite sites.

Zanimavam se s grafi4en design ot izvestno vreme:)) Rabotq v Studio PLAKAT - predpe4at i creative, flash. Nerazbiram ot 3d, no sym reshil 4e tova ne e moqta nisha...e nqma da govorq pove4e prazni prikazki..ako nqkoi iska neka pogledne nestata mi..

Vie precenqvate:))



абе тва

таков ли му е дизайна или ...?
щот.. лично на мене ми изглежда кат грешка...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Дек 08, 2002 3:21 pm    Заглавие: ne e greshka.. Отговорете с цитат

syzalqvam 4e ti se struva kato greshka Avatar4e..no ideqta e maximalno iz4isten design..
neznam, moje i da si prav..imenno za tova go i pokazvam...tova e moet mislene:))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Нед Дек 08, 2002 4:37 pm    Заглавие: Re: ne e greshka.. Отговорете с цитат

Q2k написа:
syzalqvam 4e ti se struva kato greshka Avatar4e..no ideqta e maximalno iz4isten design..
neznam, moje i da si prav..imenno za tova go i pokazvam...tova e moet mislene:))


убу... едва ли тука в темата за представянето ти е момента да коментирам сайта... но се пак ще си кажа...

на ми хареса - прекалено много неща ми отвличат вниманието - има 2 анимации на различни места - мига, движи се, върти се...

бели полета в центъра... ми добре де - нека ги има - ама тва е цяла колона...

в понделник от службата ше ти напраа един скрийншот на 1280х1024... да видиш как ше изглежда...

още
глава и лого на английски - а текст на български.. никак не ми харесва...

общо впечатление - сглобен набързо сайт...
:)

п.с. тва си ми е личното мнение де... аз си мисля, че на сайт дето се предполага, че треа да продава ДИЗАЙН му треа малко повече дизайнерско пипване...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Дек 09, 2002 8:32 pm    Заглавие: re Отговорете с цитат

syglasen sym s tebe 4ove4e... naistina e malko pretupan...ok..nz..:))blagodarq ti za mnenieto!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Дек 15, 2002 1:53 am    Заглавие: update Отговорете с цитат

Mejduvremenno ..ami ponapravih malko promeni v site..
4isto texni4eski:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mono



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 7
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Яну 05, 2003 11:59 pm    Заглавие: За www.project-studios.com Отговорете с цитат

Поздравявам те за добрата и семпла графика - явно знаеш какво е естетика. Искам само да споделя, че не си доизпипал проекта откъм юзъбилити - бодито на отделните рубрики, което е в долния фрейм, е небалансирано, а и като цяло този фрейм е много малък, за да държиш в него основната информация. Бих ти препоръчал следния "трик": за да не загубиш готината графика в горната част можеш да я оставиш да присъства в този й вид само на индеска, а във вътрешността на сайта да използваш само остовните й елементи като ги смалиш във височина.

Надявам се не се сърдиш за критиката, повярвай ми знам какво е да направиш добър сайт. Желая ти успех.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Яну 06, 2003 12:29 am    Заглавие: ideq Отговорете с цитат

Vsustnost imah nqkakva podobna ideq:))blagodarq ti man:)) ste vidq kak ste go dorazrabotq..za syzalenie stava bavno...no vuprosa e da stane hubavo:))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov