Graphilla.com :: Преглед на тема - Tablets
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Tablets
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Съб Дек 21, 2002 11:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

kakvo razbirash pod naturalna media-da ne bi sam da si pravish hartiata ot dravcheta i sam da si dialkash molivite? Ili ti sigurno risuvash s prasti po stenite na peshteri? Vsichko e vapros na instrumenti koi po-savarshenni, koi po-prosti.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пет Дек 27, 2002 12:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

razbiram twa deto ti sladur niama da razberes oste dosta dulgo wreme :)))Garancia:))I wsi4ko ne e wapros na instrumenti a na twa KOI gi polzwa teia instrumenti:)))da I s prusti risuwam I moga da ti kaza 4e se izwada po dobr resultat o t teb s tableta. STOTO e WAZNO KWO prais s tesi instrumenti A ako stes si kupi CINTIQ 18 inch se taia ako SI LEWA I S 2te race.MA DAI DA TE WIDIM MOE IDA NE SI:))
Върнете се в началото
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Пет Дек 27, 2002 1:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

abe ... kvo sam se razpisal ...
da vi kaja ... neznam koi tablet e po hubav ... spored men ima okolo 10 do 15var. ama to ne se znae de ... vsushtnost kato se zamislq ... kakvo e tablet !? ama pak moje da ima izbor i mejdu tva deto ne se znae kakvo e ... tai to ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nixon



Регистриран на: 19 Дек 2002
Мнения: 886
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Яну 06, 2003 3:29 pm    Заглавие: ОЩЕ НЕЩО.... Отговорете с цитат

Хъм... аз от близо половин година бачкам със Intuos 2 A5. 2D Мишка и обикновенна писалка. Това ми е в работата. От близо година си мечтая за таблет, и когато получих този направо ми беше голям кеф. Бях пробвал преди това на няколко места, но не и 2-ката. Сега, за някои неща определено мога да кажа, че таблета е голямо блаженство. Почистване на снимки/сканирани неща например. Ретуш и рисуване, то се знае... Като си пусна Painter 7 и като видя суматите му настройки и направо ме заболява главата. Честно казано, вече си го търся и ми е много удобен. Не и мишката.

Много ми се иска да си взема таблет и за вкъщи. Чудя се какъв да е. Чудя се и дали ми трябва 4D мишка. Нещо не ме кефи как се движи тая, просто не ме кефи. Ще ми се да пробвам А4 oversize-a, дето е 30х30 см, но ми е чудно дали ще заема прекалено много място. Място имам, а и по принцип обичам да се разполагам на повече, но знам ли... Някой работил ли е с такова чудо, ама редовно? А някой ползвал ли е Airbrush-a или Stroke Pen-a, дето е с по-голяма чувствителност на натиск? И те са ми интересни, така че очаквам мнения.
_________________
Критиката е хубаво нещо, за хубави неща...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пон Яну 06, 2003 8:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bash s takwoz laino ma4kami zaradi nego stoto e mno powe4e ot 30 x30
za da budem to4ni mestoto koeto zaema e 42x43sm az si wzeh klawiatura za terminal /20kinta/ s neia e mno iako stotoe 30smi si ia slagas w liawo i iako kef.a ina4e po dobro za draskane e CINTIQ se pak direktno wrhu monitora:))))ako imas izlisni 3000i nesto ewro.A intuos a4 oversise islisa kum 1500lw.a w penowete razlika niama defaultnia si wrsi nai dobra rabota.druoto e bezmislica da ti zemat parata.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov