Graphilla.com :: Преглед на тема - garden of eden
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

garden of eden

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Съб Яну 04, 2003 2:56 am    Заглавие: garden of eden Отговорете с цитат

twa e leko wip ma utre se go dodraskam
Върнете се в началото
mav



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 214

МнениеПуснато на: Съб Яну 04, 2003 10:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Otnovo izwrateno ama interesno , teb mai te e hwanala takawa walna - ama mai neshtata se poluchawat iako gotini ... ama az zapochwam da se draznia (ne se otnasia za teb lichno) che vseki kato narisuwa neshto go mazwa na niakoia programka bilo to PhotoShop ili drugi ... e da iasano mi e che taka moje i da stane po-hubavo ama vze da se komersialializira ... vsika snimka e "meko kazano" poobrabotena ... towa si e praktika mam mislia che e 100 puti po-gotino kato usetish shtriha i rakata na tworeca - negowata identichnost , a ne porednia PC-efekt
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Нед Яну 05, 2003 8:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

da we i az sa wbesiawam 4e risuwaneto brutalno se komersialisira sao fentasi , game , tuk tame komix i kat postna takowa nesto i nekoi po4ne mi goeri za anatomia i textura umiram ot hilez.ma karai trea da ima ot si4ko a za photoshop ii painter kakto e w slu4ia misla 4e ne e osoben pre4ka kogatoti pisne ot edinn soft zapo4was da go polzwas kato nai obiknowen tool.togawa nestata stawat iaki kogato mislis za twa koeto prwis be zmnogo da se zamislias kaak.medodruoto mi e polesno da draskam na real ot kolkot a digital no misla 4e i dwete nesta si imat predimstwa i nedostatuci
Върнете се в началото
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пон Яну 06, 2003 12:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dnes tree da e weche wdrugiden pyk dodraskano go niama a?:))))

da rechem che e interesno...ma na men pone ne mi hareswa che otnowo mnogo si go zamaznil..

mav: moje ama samo moje niakoi da si narisuwa neshtoto wyw PS ili Painter i BEZ da go "mazwa" i w tozi sluchai ne wijdam kyde e PC efekta.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пон Яну 06, 2003 12:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ima go w 2 warianta ma se wida nesto ne ma kefat moe i da ne postna:)))
e lipswase mi mudrosta na kritikata ti we zagubi se ti po tu4aa da...:))))
Върнете се в началото
SINNER



Регистриран на: 19 Ное 2002
Мнения: 810
Местожителство: къмпинг черноморец

МнениеПуснато на: Вто Яну 07, 2003 3:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Aide be 4ovek nali shteshe da go zavurshvash


tuka go 4akame toia GEK ot 2 dena premruznali



nekolko fena na FO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Вто Яну 07, 2003 4:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

sorry man mno mi e usrano deprasia redko ma fasta ma kat ma kowne i si ebawa m.....a ako sa go barna se go usera se e dno takowa 4erno i siwo ne e istina
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov