Graphilla.com :: Преглед на тема - Kak da se nau4a...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Kak da se nau4a...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
amateur



Регистриран на: 22 Яну 2004
Мнения: 216

МнениеПуснато на: Вто Фев 10, 2004 12:04 am    Заглавие: Kak da se nau4a... Отговорете с цитат

Mnogo mi e trudno da risuvam anatomiq.Po princip risuvane ne su u4il nikade.Zavur6il sum mehano tehnikum.Pari za uroci nqmam i ako nqkoi moje da mi kaje mqkoi sait sus nasoki za tova kak se risuva anatomiq 6te sum mnogo blagodaren.Ne samo 4ove6ka anatomiq.I jivotni su6to.Ili ako ima nqkakuv na4in sam da se nau4a....
Nadqvam se da mojete da mi pomognete.
Pozdravi.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Фев 10, 2004 1:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ami az li4no prekarah dosta vreme v bibliotekata nad Bames:)) - tova e nai-dobrata anatomia! ima i za jivotni ! ne e nujno da hodi6 do nqkoia biblioteka;) - sega i i-net 6te svyr6i dobra rabota... i prosto trqbva da risuva6 mnogo - gledai ot skici, ot risunki, ot horata na vyn - koi kydeto svari6 go risuva6! celta e okoto i rykata da sviknat s parvilnite proporcii...i posle nqma da se zatormozqva6 i da misli6 tolkova nad tqh...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
chochosan



Регистриран на: 01 Фев 2004
Мнения: 96
Местожителство: plovdiv

МнениеПуснато на: Вто Фев 10, 2004 2:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

wicky a ti risuvala li si v drug stil? sigurno sa te karali v uchilishte da pravish portreti risuvash grucki bogove itn :)? tvoq stil poqvi li se vuv nqkakuv etap ili prosto otkakto se pomnish si risuvala taka?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ula



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 184

МнениеПуснато на: Вто Фев 10, 2004 11:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз лично съм се учила от снимки... там моделът е като "замръзнал", а и можеш да инрепретираш без да се водиш от нечий стил... защото като гледаш рисунки това неминуемо става...

започни първо буквално да прерисуваш позата, след това прояви творчество и въображение :)

но wicky е права.... купища скици му е майката...
и хайде като нарисуваш нещо което те радва, постни го да го видим :)

сега като стана въпрос за рисуване ме засърбяха ръцете...
очаквайте скоро включване и от мен :)
_________________
I've still got sand in my shoes...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Фев 10, 2004 11:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

minah kato istinski potyrpev6;) prez vsi4ki akademi4ni iziskvania:) nqmah problemi s anatomiata, posle mi be6e malko trudno da se "izmykna" ot neq:), no opredeleno pomaga, za da svikne6 s proporciite(i pri stiliziranite geroi4eta ima proporcii, samo deto tam sa mnogo presileni i e dobre da moje6 da gi balansira6...ne6to takova:) i osven tova pomaga sa obemnoto mislene spored men... ta taka - a stila - toi se dorazviva...bez da znam kak go pravi:))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
wicky



Регистриран на: 02 Фев 2004
Мнения: 4389
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Фев 10, 2004 11:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ula написа:
аз лично съм се учила от снимки... там моделът е като "замръзнал", а и можеш да инрепретираш без да се водиш от нечий стил... защото като гледаш рисунки това неминуемо става...


i az taka si misleh, no vsy6tnost dosta vreme samo prerisuvah (ima6e edin takyv period)... opredeleno ne e nai-dobroto re6enie da se risuva ot skici, no ponqkoga e dori za predpo4itane, za6toto tam nai-kategori4no e izrazeno dvijenieto i sa pod4ertani samite formi... spored men nai-dobre e da se risuva na jivo (po edno vreme ima6e edna dosta izpolzvana baba na moia priatelka, koqto mirno i krotko ni pozira6e:)))) snimkite sy6to sa dobro predlojenie (samo ne hva6tai samo fotomodeli:)))) nqma da ti pomognat mnogo:)
Za gubeneto na stila, kogato prerisuva6 - ne sym mnogo syglasna-pove4eto hudojnici (da ne kaja vsi4ki...) sa minali prez period na prerisuvane na stilove na drugi svoi sybratq:) - ne e tolkova stra6no...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
amateur



Регистриран на: 22 Яну 2004
Мнения: 216

МнениеПуснато на: Пет Фев 13, 2004 5:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Blagodarq vi za suvetite.6te se vuzpolzvam ot tqh.

wicky написа:
...prekarah dosta vreme v bibliotekata nad Bames...

Kakuv e toq 4i4ko.6te mi e interesno da razgledam trudovete mu:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ER



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 88
Местожителство: Pld

МнениеПуснато на: Пет Фев 13, 2004 8:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ei na..
Loomis books
i po specialno
Figure drawing...
kato za nachalo))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
amateur



Регистриран на: 22 Яну 2004
Мнения: 216

МнениеПуснато на: Съб Фев 21, 2004 9:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Blagodarq za linkovete.Mnogo 6te sa mi polezni.:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Дискусии Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov