Graphilla.com :: Преглед на тема - Представям ви.....
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представям ви.....
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Фев 17, 2004 11:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ok morgoth ako slu4aino ne sum te razbral izwinqwai,
.
no prosto mi pisna ot cqlata istoriq , wmesto da si pomagame se durjim kato idioti.

mislq 4e gre6ite.
Pasiwnostta oprawdawana s prinzipi na nikogo ne pomaga.
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 12:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Baby Thomas,

ti si edinstweniat user na 3D foruma, kojto
njakoga e bil izkluchwan ot nego i sled towa wyrnat s peduprejdenie

w tazi tema uspja da potwyrdish che mjastoto ti ne e sred nas

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 12:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

[шега] (дано тия тагове помогнат)
Баси, не съм виждал до сега на някой да му пилят толкова, че не иска да рекламира ъъъъ.. конкуренцията :)
Как пък никой не отиде да мрънка на Кока Кола на сайта, че няма линк към Пепси, ами баш тук са всичките недоволни :)
[/шега]

За помощта - мисля, че хората в този 3д форум са показали, че всеки, който има нужда от помощ за 3д е добре дошъл. Това е целта на 3Д форумът в ГРПХЛЛА и по наблюдения смятам, че я изпълнява.
Политическите въпроси нека си седят в политическите форуми...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 12:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth , razhodi li se iz 3dbg? smqta6 li 4e sa konkurenciq i za6to smqta6 taka? molq informirai se predi da wzema6 re6eniq.

Izwinqwai 4e napadam prinzipite ti no moqta ednistwena cel e da se powdiga ob6toto niwo na 3dto w bg. Wkliu4itelno i moeto niwo. Wus6tnost nai-we4e to ;). Mislq 4e graphilla ne pomaga na suwsem nowacite, naprotiw tq wuob6te ne gi dopuska wutre. Zatowa mislq 4e 3dbg foruma e mnogo polezen.

Izwineniq ako sum pokazal neuwajenie ili sum se razgore6til mnogo.
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 12:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

KillAgain написа:
можеше просто да се публикуват правила на форума и да се дефинира какво е реклама и какво не е...


I tyi kato takiwa definicii trudno se prawqt, e po-dobre da se reshawa spored sluchaq. Tuk idwa i smisala ot moderatori. Za da gi precenqwat tezi neshta! Precenili, deistwali. Na tebe kakyw ti e problema s tozi mehanizam?

SEGA ZA NERAZBRALITE:
Lichno az uchastwam wyw foruma na 3dbg.com. Shte podylzha da uchastwam shtoto foruma me kefi! Hareswam i ostanalite uchastnici i imah shtastieto da se zapoznaq s tqh lichno! Twa che nekoi si izpolzwa temata za otdushnik na kompleksi i mi opbqsnqwa kwi sa mi bili problemite sys sweta, nqma da namali uchastieto mi tam, oshte po-malko pyk tuk! Syshto taka, moi kartinki sa wklucheni w galeriqta na portala. Blagodaren sam na oorka, che predlozhi da wkluchi rabotite mi tam. Dadoh syglasieto si za towa, bez da se zamislqm i towa beshe oshte predi 1 godina. Nishto w otnoshenieto mi ne se e promenilo. Ako se zagledate, edin ot moderatorite syshto uchastwa w galeriqta sys swoi kartinki.

Ne znam kwo sa se zarazpenili nqkoi hora. I syzhalqwam che Baby Thomas widq cherweniq karton i napusna igrata. Shteshe da mi e interesno dokyde shte stigne w zaklucheniqta si sprqmo moeto otnoshenie kym sweta kato cqlo i pr.....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 12:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Разбира се, че съм го разглеждал, откакто го има горе-долу :)

ConcreteDonkey написа:
Mislq 4e graphilla ne pomaga na suwsem nowacite, naprotiw tq wuob6te ne gi dopuska wutre. Zatowa mislq 4e 3dbg foruma e mnogo polezen.

Говорим за 3Д форума, нали? Това твърдение на какво е базирано? Не е на наблюдения, сигурен съм :)

Виж, това, което аз не искам е следното:
Имам въпрос за 3Д. Задавам го тук. Човекът, който знае отговорът е на 20 метра, в другия форум. Тъпо. Да задавам същия въпрос на колко места?
Искам мнение от българските колеги за нещо, което съм направил. Къде да го търся това мнение? Може най-доброто да е на 20 метра, в другия форум. Тъпо.
Някой (досщаш се, на 20 метра от мене) иска помощ за нещо, за което мога да му помогна. Нямам време да ставам и да ходя в тоя момент. Тъпо.
Защо трябва да е тъпо, като може да е лесно, удобно и полезно?
Аз вече нямам време да ходя в любимия ми sijun, за cgtalk да не говорим изобщо... И не съм само аз. Еми бачкаме деа!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Joro*



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 446

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 12:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ConcreteDonkey написа:
Mislq 4e graphilla ne pomaga na suwsem nowacite, naprotiw tq wuob6te ne gi dopuska wutre.


towa estestweno ne e wjarno

moje bi trjabwa da prochetesh wnimatelno
oste wednyj kakwo e napisal Jovi

Цитат:
Само че трябва да сте забелязали, а ние не пропускаме и възможност да го изтъкнем, че в ГРАФИЛЛА 3д форума има отделен статут - за нас винаги е било достатъчно да видим че човека които се представя е над ниво "ееехааа неска си пуснах мах-а скиите къв готин лилав чайник направих случайно" за да го приемем в групата и представянето е било по скоро формалност. В този ред на мисли единици са хората които са се представили за 3д и не са били приети.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 12:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

vaiii.. prelivane ot pusto v prazno...
edno si baba znae edno si bae..
pi4ove tuka ob6to 4 posta smislovo po4ti ednakvi se scalvat po XYZ i se multiplicirat ve4e 4etiri stranici... :))))
dori mai ve4e ne e i zabavno...
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 12:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ahh sujalqwam otnowo no 6te trqbwa da wi protiwore4a...
w 3dbg ima dosta hora koito ne sa bili dopusnati tuk... sega ediniq pi6e tutoriali za maya... ne e nqkakuw stra6en guru zasega ;) no e samo na 17 i kato porasne wsi4kite 6te ni izlapa na zaksuka...

i towa e samo edin ot primerite... podqwolite ta tam e pulno s hora koito ili ne sa dopusnati tuk ili wuob6te ne sa iskali da kandidatstwat.
Posta na Jovi go pro4etoh wnimatelno i we4e go komentirah i mai zapo4wam da se wurtq w krug...

Da wi kaja 5 godini se bluskah s edni i su6ti problemi i znam kakwo e da si izoliran. Togawa izob6to nikoi ne bi me dopusnal tuk... no kakwo da prawq kat sum si magare i ne se otkazah.

Kakwo az kato sum minal po trudniq put wsi4ki sled men da prawqt su6toto li? Ako ima6e koi da mi kaje togawa ... ostawi towa det' go prawi6 sa gluposti , twa se prawi taka...

sega 6tqh da sum dosta po-napred s materiala.
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 12:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

r1dler написа:
2. ако 3дбг форума е ориентиран към начинаещи и не припокрива целите на грпхлла(!) би могло и да се помисли върху някаква форма на взаимно сътрудничество.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TheViolator



Регистриран на: 10 Фев 2004
Мнения: 446
Местожителство: Beverly Hills, CA

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 1:04 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
..ne e nqkakuw stra6en guru zasega ;) no e samo na 17 i kato porasne wsi4kite 6te ni izlapa na zaksuka...


Az sigurno shte sam umrjal do togava :)))))))
_________________
Liebe und Verstand gehen selten Hand in Hand..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ConcreteDonkey



Регистриран на: 08 Фев 2004
Мнения: 922
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 1:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

da , az za kakwo se penq tolkowa wreme :)? Za lipsata na sutrudni4estwo...
_________________
"Аз трябваше да слушам, когато кака Ленче ми казваше да се пазя от тихи момичета с тесли, нищо че са тихи казваше тя, те все пак са с тесли!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 1:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Сътрудничество между кого и кого? Между два форума, които се припокриват като цел и идея и делят юзерите, или два идеално работещи и тематично разделени форума, които си помагат и препращат потребителите, където ще получат по-добра помощ (напредналите - във форума за напреднали, новаците - във форума за новаци)?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Coldblooded



Регистриран на: 15 Дек 2002
Мнения: 1401
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 1:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

momcheta (i momicheta) mislq che e vreme da sprete..qvno vsichko e qsno...pone za tezi za koito trqbva da e qsno...
Moje moderatori te da zatvorqt temata shtoto mislq che e nenujno da se pishe poveche ::: lichno mnenie:::

Haide sys zdrave i popytna rabota :)
_________________
зомбииии!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 1:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Нека пишем бе, аз се опитвам да докажа на модераторите, че в тая тема няма никакво 3Д и като ще са общи приказки, нека са общи приказки.. в общи приказки :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 1:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Нека пишем бе, аз се опитвам да докажа на модераторите, че в тая тема няма никакво 3Д и като ще са общи приказки, нека са общи приказки.. в общи приказки :)


3D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Divaise



Регистриран на: 02 Яну 2004
Мнения: 170

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 1:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

tq ludnica tuka stana a ? :)) az sum na principa po malko prikazki poveche bachkane no... ima i takiwa momenti...
_________________
Hehehehe
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
KillAgain



Регистриран на: 12 Дек 2003
Мнения: 26

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 4:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

spacer написа:

Na tebe kakyw ti e problema s tozi mehanizam?


пич, аз проблем нямам. Още по-малко с който и да е "механизъм".
Изказвам мнението си по въпроса - което не мога да харатеризирам като проблем. Мисля, че това за сега е позволено. Не рекламирам и не заемам ничия позиция - просто изказвам мнение. Ако на някой не му харесва моето мнение - не би трябвало да го окачествява като "проблем". Така или иначе си мисля, че не трябва да поствам тук - според правилата - не съм се предстваил, а и така като е тръгнало майскоро нема да стане. Както ме е завеяла работата ми освен да ви напиша ръководство как се пуска IPSEC VPN tunneling със 168 битово криптиране :) ама едва ли на някой ще е необходимо - и едва ли ще го направя :) (нема време да го...)
и разни такива нещица.
а мнението ми беше (без да пиша с главна букви) за неразбралите, че според мен това не беше никаква "реклама". Че не виждам ниакаъв проблем в това кой-как го е разбрал, но че от моя гледна точка този пост - т.е. тази темичка (или както искате го наричайте) не може да представлява заплаха за цялостта на форума, а напротив - да се знае, че има още едно полезно място на роден език.

Както и да е. Да ви съобщя, че просто спирам да поствам (то аз се скъсах да пиша де - цели 17 поста при това "нелегален":)

успехи ви желая от все сърце. хубав форум - ще наминавам да хвърлям по едно око - може би вече по навик, отколкото с интерес (който имах досега) - но важен е жеста - както от ваша страна, че ще науча нещо (надявам се) ново и интересно - така и от моя, че ще съм един от многобройните нерегистрирани потребители, които искат да погледнат за какво става дума :)
искам да благодаря все-пак на джоуви и жоро*, че ме допуснаха без да представям "картинки" - и продължавам да се чудя - защо не се осъмниха, че съм "поредния прашутист".
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 1:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз много държах да я ънлокнем тая тема, за да не се получава така че ние сме казали и точка, за да могат да се обсъдят нещата и да можем да ви убедим че сме прави, обаче излиза че е било грешка. Не защото правим рекламата по този начин, а защото никой не си направи труда да прочете какво сме писали. Вчера четох и не можех да повярвам след всичко което се изговори как може да се повтарят едни и същи неща? Някой направи ли си труда да прочете от началото:)))?Еееба$и...


Сума хора написа:
"За портала съм с 2 ръце "за" и бих го подкрепил..."

"Нищо лично тук няма, даже на всички ни е малко кофти и неудобно че поставяме така въпроса..."

"...че всички уважаваме Оорка"

"...но нямаме НИКАКВО намерение да се караме с хората които са го направили, поддържат или използват ,още повече че тва са хора които уважаваме..."

"Хора, конфликт всъщност няма."

"лошо отношение няма според мен "

"Първото, което искам да уточня е, че конфликт не съществува...! "

"Конфликт няма, вражда няма, под вола теле няма :) "

"Еми няма интрига, съжалявам, нищо интересно и пикантно..."

И още много такива...


няма вражда бе хора, няма интрига наистина, сори...
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Whitehell



Регистриран на: 29 Окт 2003
Мнения: 459
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 18, 2004 1:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

takaaaaa iskam da utochnq neshto MNOGO vajno. Po temata za relkama i kolko forumi da ima veche si kazah mnenieto, nqma da povtarqm, no po tozi vypros nemoga da si zamylcha!!!! ->

Baby Thomas написа:
... Нали сте си затворено комюнити, което си се уважава и на което им е уютно да си бъде затворено. "Ние сме си затворено общество от професионалисти, което си е доволно от сегашното положение на нещата и не искаме да се занимаваме с начинаещи".

i
ConcreteDonkey написа:
Mislq 4e graphilla ne pomaga na suwsem nowacite, naprotiw tq wuob6te ne gi dopuska wutre.


Nachi pitchove ne iskam da vlizam v protivorechiq s nikoi, no nai-otgovorno zaqvqvam che tezi citati ne sa verni. Az lichno ne zashtitavam nikoi, nqmam priqteli v Graphilla ili nqkakva dalaverka s nqkoi, a prosto mnogo mrazq da se izopachava istinata ili da naprao da se lyje!!!
Kakto kazah az bqh nikoi i vse oshte sym nikoi, no opredeleno bqh priet za chlen VYPREKI che kogato kandidatstvah bqh cykal samo ot 1 mesec. Ot togava minaha oshte okolo 2 ponaprednah veche.. i moga da zaqvq che sym poluchil ADSKI mnogo pomosht i podkrepa ot Graphilla, nqma da spomenavam imena, no sa nad 10 choveka. A sym "suwsem nowac" i sym "syvsem priet" :P

Samo ne sym dovolen che me nakaraha da si smenq nick-a ot Eblio na WhiteHell( ne za drugo no ot poveche ot 8 godini sym si s nego i navsqkyde horata me znaqt taka. Nali tva pri polojenie che ima nikove kato "BadMotherFucker", no karai ..... kat stana admin shte si go opravq :-)

are pitchove, po malko govorene poveche rabota :{}
_________________
Full speed saves time!!! - XFR
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 4 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov