Graphilla.com :: Преглед на тема - Няколкорък барман...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Няколкорък барман...

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - робот!
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
vladisss



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 74

МнениеПуснато на: Сря Мар 03, 2004 10:05 pm    Заглавие: Няколкорък барман... Отговорете с цитат

Ами мен понеже мноооо ме дразнят напоследък мудни бармани (особено, като ми се пие) реших да дръпна един пъргав барман.
Нямам си скенер и не мога да ви пратя концептите:( Това е първата от общо 4 ръце.. Предназначена е да отваря бутилки и да налива дозирано количество алкохол. другите ръце ще са за:

2. шейкър и други приспособления за коктейли
3. поднасяне на налятото и прибиране на пари (+скенерче за идентификация на банкнотите)
4. прибиране и миене на празни чаши, пощипване по задника и т.н.

Не съм сигурен дали ще го довърша до 20-ти, щото подготвям тука една фирма за Стройко... ама пък ми се участва...

Ето и ръчицата:









Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
edko



Регистриран на: 27 Сеп 2003
Мнения: 273

МнениеПуснато на: Чет Мар 04, 2004 11:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Без отварачка за бира хич не искам да го виждам :), пък и да не говорим, че без нея имаш МНОГО малък шанс да се харесаш на модовете :)
Майтапа настрана, но аз не мога да си представя кое движи тия ръце - хубави ябълковидни стави, но трябва нещо да ги движи, да не говорим, че трябва да ги държи. Освен това можеш да сложиш поставка ПОД шишето, защото ако е мокро може да падне, нищо че си сложил чудни гумички :)
А, и отражението в стената е силно :)
айде успех
_________________
design4life
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mozak



Регистриран на: 06 Юли 2003
Мнения: 362
Местожителство: Carbon City

МнениеПуснато на: Пет Мар 05, 2004 12:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

haresva mi.
mislq 4e shte stana mnogo dobur robot ot tova, samo da imash vreme da go zavurshish.
...
mm tuk izkah da se izkaja za nqkoi raboti otnosno rukata... ama predpolagam tq e oshte v na4alen staadii i ti posle sh te se dosetish sam za tqh

aide uspeh :]
_________________
Мозъчни проблеми
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - робот! Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov